Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Tünaydın kızlar...Nasılsınız... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Buda benim tablom...DPO 1-2-3 diye yazmıyor acaba 3ünde ölçmediğim için kesinleştiremedi mi...

Duruşah bence çizgi doğru yerde gibi,yani senin adete daha var.Tabi belli de olmaz ilk defa tablonu görüyoruz ama bence doğru gidiyr sana daha 9-10 günvar.
valla kafam iyice karıştı hiç bilmiyorum...normalde 28 günde bir oluyorum...belki bu ay değişmiştir...yorumun için tşk ederim tatlım

Emelcim iyiym bugün çok yoğunum oğlumu anaokuluna kaydettirdim şimdiden kayıt ve kura işlemleri falan vardı.Çok şükür istedğim gibi öğleci oldu :) şimdi de evde iş yapıorum bahçeden topladıklarımı ayıklıorum yemek yapıorum tam bir ev hanımı oldum :) arada da gelip yatıorum işte akşama kocama ziyafet çekme istiorum ama bakalım inş başaracam bu halimle :)

Herkese anlatıyor şimdi bir haftadır çeşit çeşit yemek yiyorum bu işten çok memnunum diye :) oğlum daha memnun " yeter anne sen çok para kazandın biraz da babam kazansın " diyor sarılıp sarılıp öpüyor bu da çalışan annenin çektiklerinden :)

Emelcim iyiym bugün çok yoğunum oğlumu anaokuluna kaydettirdim şimdiden kayıt ve kura işlemleri falan vardı.Çok şükür istedğim gibi öğleci oldu :) şimdi de evde iş yapıorum bahçeden topladıklarımı ayıklıorum yemek yapıorum tam bir ev hanımı oldum :) arada da gelip yatıorum işte akşama kocama ziyafet çekme istiorum ama bakalım inş başaracam bu halimle :)

Herkese anlatıyor şimdi bir haftadır çeşit çeşit yemek yiyorum bu işten çok memnunum diye :) oğlum daha memnun " yeter anne sen çok para kazandın biraz da babam kazansın " diyor sarılıp sarılıp öpüyor bu da çalışan annenin çektiklerinden :)
valla anlattıklarından çok güzel bir tablo geldi gözümün önüne...allah devamını getirsin inş:)

ınşallah şimdilik bu durumdan herkes memnun ama ben tabi böyle uzun süre evde duramam kesin iş bulurum yani

ben birşey soracağım arkadaşlar...gün içerisinde ateşimi ölçtüğüm zaman 37.5 falan çıkıyor...bunu dikkate almamak gerek değil mi???

onu dikkate alma canım hareket ettiğin için yüksek çıkması normal

X