Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

busecim çatlama oldu veeee bitti canım
13.gün oldu 27.gün beklenmeyen adet günün

sağol canım lovelimmm teşekküğrler bir 17 gün boyunca çene yordun hakkını helal et olurmu
sağollll

canım ateşin yükselmiş erken yumurtlamışsın 11. gün yumurtlamışsın bakalım yarında böyle yükselicekmi

canım yükselişe geçmiş hayırlı olsun bekleyip görücez inş. bebişin seninledir

tşkler canım yorumun için sağoll inşşş mucizem gelir bu ay isteyen herkese nasıp etsin inşşş

kızlar günaydın biş sorcam size yaaaa..
bi ateş 36,3 e sabitlenebilirmi??
bgn adet günümde...

iyiyim emelim sen ansılsın yiğenim nasıl tombişim benim ne olsun 12. günüm hazırlık yapıyorum yavaş yavaş dün aldım mesajını uygulamaya geçicem artık :)

sağol canım lovelimmm teşekküğrler bir 17 gün boyunca çene yordun hakkını helal et olurmu
sağollll

tşkler canım yorumun için sağoll inşşş mucizem gelir bu ay isteyen herkese nasıp etsin inşşş

rica ederim canım amiiin temmuzda büyük bir hamile patlaması olacak buna inanıyorum inş....

bgn adet günümde...

günaydın canım sabitlenebilir adet oldunmu peki

aaaaaaaaaaaaaaa hilal lovelii anaaaaaaaa erkenmi oldu aaaa ben 10 cu gün ve dün çalıştım sizce yakaladımmı kii acaba

hilalcim yok olmadım canım..
aslında bu ay ölçüm yapmıcam demiştim.
son 10 gündür ölçüorum hep 36,2 ve 36,3 arasındayım.
son 3 gündürde 36,3 te sabitlendim kaldım.
pek anlamdıgım için bi sorayım dedim...

rica ederim canım amiiin temmuzda büyük bir hamile patlaması olacak buna inanıyorum inş....

günaydın canım sabitlenebilir adet oldunmu peki

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
cuma mübarek günnn dua etcem zatenn inşşşşşş
cumalarınız mübarek olsunnn

aminnnnnnnnnnnnnnn busecann buradkii tüm kızların hayallerine kavuşması için bende e dua edeceğim

aaaaaaaaaaaaaaa hilal lovelii anaaaaaaaa erkenmi oldu aaaa ben 10 cu gün ve dün çalıştım sizce yakaladımmı kii acaba

yakalamışsındır mutlaka canım çünkü spermler içerde 48 sat yaşayabiliyor sen yinede çalış derim bugünüde değerlendir

hilalcim yok olmadım canım..
aslında bu ay ölçüm yapmıcam demiştim.
son 10 gündür ölçüorum hep 36,2 ve 36,3 arasındayım.
son 3 gündürde 36,3 te sabitlendim kaldım.
pek anlamdıgım için bi sorayım dedim...

olabilir canım adetin gelmeyebilir düşük ateşle bile hamile kalabilirsin bir test yap istersen inş. hamişsindir

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
cuma mübarek günnn dua etcem zatenn inşşşşşş
cumalarınız mübarek olsunnn

seninde cuman mübarek olsun canım bende gece kalktım yasin okudum 2 rekat namaz kıldım dua ettim Rabbim kabul etsin inş.

yakalamışsındır mutlaka canım çünkü spermler içerde 48 sat yaşayabiliyor sen yinede çalış derim bugünüde değerlendir

olabilir canım adetin gelmeyebilir düşük ateşle bile hamile kalabilirsin bir test yap istersen inş. hamişsindir

seninde cuman mübarek olsun canım bende gece kalktım yasin okudum 2 rekat namaz kıldım dua ettim Rabbim kabul etsin inş.

aminnnnnnnnnnnnnnn busecann buradkii tüm kızların hayallerine kavuşması için bende e dua edeceğim

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş serpilcimmm allahım bu güzel günün suyu hürmetinee versin isteyen herkeseeeee

canım ateşin sabitlendiyse bekleyecksin önce kaçla adet oluyordunki bende pek anlamıyorum ama

canım 2 aydır ölçüm yapıorum yeniyim yani..
gecen ayy 36,2yle adet oldum..
bu ay ölçüm yapmadım.
ama sık sık çalışma oldu yanii.
işte son bi haftadır sabit bi ateşle gidiorumm..

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın kızlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Herkese hayırlı cumalar diliyorum...

Son düzenleme:
Buda benim ateş tablom...Yalnız bu sabah 1 saat geç ölçtüm çünkü saatim çaldığında ölçmeyip uyumuşum tam 1 saat sonra uyandım ölçtüm...

2d6ba9 Ovulation Charts

Son düzenleme:
iyiyim emelim sen ansılsın yiğenim nasıl tombişim benim ne olsun 12. günüm hazırlık yapıyorum yavaş yavaş dün aldım mesajını uygulamaya geçicem artık :)
iyiyiz çok şükürrrr hilalim mükafatını al inşallah
bgn adet günümde...
yumurtlama gününü biliyormusun isolde yumurtlama gününden 14 gün geçtimi

yakalamaışsındır serpil ama bugün çalışma olsa süper olur valla

iyiyiz çok şükürrrr hilalim mükafatını al inşallah

yumurtlama gününü biliyormusun isolde yumurtlama gününden 14 gün geçtimi

yakalamaışsındır serpil ama bugün çalışma olsa süper olur valla

güzel ham,işim o zaman bugün çalışalım madem :)) seni kıracağıma kafamı kıraraım kaç aydır ilk defa bunu yaşıyurum :)) iyiki varsın:nazar: bu bebbeğineeeee

loveli yumurtlama günümü tahmin ediorum canımm.
14 günde geçti.
gecen ayy 36,8 lere kadar çıkmıştı ateşimm en son 36,8 den 36,2 ye düştü ve adet oldumm.
ama bu ay paso 36,3 teyim...

X