Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hiç lekelenmem falan olmadı 21 hzrn adet tarihim yani adetim 1 hafta geçti yaazmayı unutmuşum orya adet olduğumdaki ısımı bilmiyorum çünki yeni ölçmey başlamıştım

dediğim gibi senin ateşin hep düşük seyrediyordur ozaman.
Allah tamamına erdirsin inşallah canım.tebrik ederim gözün aydın.

evet geç ama sen ölç en azından kaç derece ateşle adet olacağını bilirsin

ben şimdi ölçtüm 35.8 cıktı 16. günüm

bide bu dijital ölcekler koltukaltındanmı yoksa agızdan mı ölcülüyo acaba ben aldıgımda sormadım kullanma klavuzunuda yoktu içinde anlamadım

ama ben koltukaltından ölçtüm

sagol canım cevap verdiyin için

her sabah 7 de ölçüyorum bi saat belirle kendine bide dil altından ölçtüm ben nerden ölçüyosan ve saat kaçta her sabah kaydet bi kağıda
başucu masamda not defterim kalemim telefonun saati ve dijital derecem var her sabah 7 de ölçerim inş yardımcı olmuşumdur

canım ya bende bilimiyorum bu ölcerin nerden ölcüldügünü dijitaller agızdan mı ölcülülüyor

ama bende senin gibi yaparım her sabah aynı saatte ölcerim

bide ben bu haritayı yapmak istedim ama yapamadım üye olmam gerekiyo galiba kolay bi yolu yok mu bunun

yok cnm üye olcaksın hergün oraya kaydetceksin

polisson tebrik ederim allahım sagsalim kucagına almayı nasip etsin..
senin daha önceki ateşini bilmiyoruz oyüzden öyle demiş olabiliriz herkezin ateşi bir degildir diye yazıyoruz zaten

biozard daha tam olarak adet olmamışsın canım dur daha gün dogmadan neler dogar iyi tatiller bol bol dinlen eglen gel canım..

biozard daha tam olarak adet olmamışsın canım dur daha gün dogmadan neler dogar iyi tatiller bol bol dinlen eglen gel canım..

sağol canım ama ağrım var zaten henüz gelmedi ama akşama kadar gelir.bi ay daha gitti.napalım kısmet değilmiş yine.tatile temmuzun 13.de falan çıkıcaz.işte geldiğimdede doktorla görüşmeye gidicez.27sinde falan da adet olucam tedaviye başlarız artık.gerçi aşılamadan çok umutlu değilim normal yoldan bi farkı yokmuş gibi geliyo bana ama napalım deniycez.

canım hayırlı olsun gözün aydın Allah tamamına erdirsin ateşin düşükmüş zaten hep o yüzdendir

8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün…. …………29Haz
24.gün… …………30Haz
25.gün… ………….1Tem
26.gün… …………..2Tem
27.gün… ………….3Tem
28.gün… ………….4Tem
kızlarrr bu sabah ateşim 36.0 çıktı...düşüyo sanırım adet olacağım...beklenen adet 4 temmuz..yorumlayabilirmisiniz lütfeeen

tebrikler canımmmmmmmmm

slm kızlar az önce öğrendimki hamileyimmmmmmmmmm.
20 hzrn...36.3
21hzrn... 36.3
22hzrn....36.1yada2
23hzrn....36.2
24hzr......36.1
25hzrn.....36.4
26hzrn.....36.4
27hzrn.....36.1
28hzrn.....36.2

ponispon öncelikle hayırlı uğurlu olsun
biz burda ne düşük ateşle hamile kalan arkadaşlar gördük
sen baştan ölçmediğin için yumurtlamayı görememiştir arkadaşlar o yüzden sana ya yumurtlayacaksın ya adet olacaksın demişlerdir
ne baştan ölçmüş olsan sana daha sağlıklı bir yorum yapılabilirdi
bana burada u ateşle hamile kalamasıın demişlerdi ama kalınıyomuş çok düşüktü ateşim
açıkçası bu cümlen beni rahatsız etti
burda arkadaşlarım yardımcı olmaya çalışmışlar ama sen bence kırıcı yazmışsın
geçmişe bakarsan arkadaşlarım ateş ölçen arkadaşlara yabancı sitelerden ateş tabloları buluyor bakın düşük ateşle hamile kalınabilir moralinizi bozmayın diyorlar
bebeğin hayırlı uğurlu olsun sağlıkla doğsun inşallah

kimse bişey demeyecekmiiiiiiisenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…