Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın kızlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

arkadaşlar tabloma bakıp yoryum yapar mısınız? ff de şöyle yazıyor:
Gebelik Testi Olasılık:
gebelik testi pozitif% 61.3 ile de DPO önce 12 bildirilmiştir HPT Galerisi. Marka başına Sonuçları
Bu nedir ...

bu ne demek oluyor arkadaşlar?

G.erkl bence yarın tekrar yükselecek ateşin,böyle olan durumlar var.

Japonica o bu dpo da gebelik testinin doğru öıkma olasılığını gösteriyor,pozitifse eğer o oranda çıkabiir demek istemiş.

Ronya beklemen lazım bence bu şekilde adet gelir gibi düşük ateşin ,inş gelmez ama gelirse de 3. gün doktora git.

Ronya beklemen lazım bence bu şekilde adet gelir gibi düşük ateşin ,inş gelmez ama gelirse de 3. gün doktora git.

canım benim lekelenmem geldi yani adetim geliyor.canım ben adetin 3. günü yapılan tahlillerim normal çıktı neden adetin 3.günü doktora git dedin anlamadım hormon testleri içinmi

herkese selam

bende bu ateş ölçme yöntemini yapmak istiyorum ama bi türlü anlayamadım bana biraz anlatırmısınız lütfen

evet geç ama sen ölç en azından kaç derece ateşle adet olacağını bilirsin

g.erk ben de juliaya katılıyorum yükselecek ateşin bence de 11.gün ateşin düşmüş belki yerleşmedir belki üşümüşsün hemen umutsuz olma

canım benim lekelenmem geldi yani adetim geliyor.canım ben adetin 3. günü yapılan tahlillerim normal çıktı neden adetin 3.günü doktora git dedin anlamadım hormon testleri içinmi

Hayır canım klomene falan başlarsa o gün başlaman gerekiyor ,her doktor o gün çağırır özellikle rahim durumunu görmek için.

julia cım sende bi bakarmısın

Bence heran olabilir sen her gün çalış :)

evet geç ama sen ölç en azından kaç derece ateşle adet olacağını bilirsin

LOVELİİ ben grafiğimi yanlış yapmışım ama sanada vermiştim ölçtüğümü grafikte biraz yeniyimde khttp://www.fertilityfriend.com/home/2f8fa2
aydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…