Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

benim grafik 17 sinde n başlıyo ben 16 sında oldum regll ayy off nerden düzeltcem yaa

loveli ben grafif te düzelttim 16 gün dü regl başlangıcım tabıkı yumurtlama günü 29 çıktı bu sefer ii ki görmüşüm yaa takvimi varya orda sarı çatlamış tarz da gösteriyo kaydirigubbakcemile3

ay yorulmak ne kelime bittim akannehir sen nasılsın meleğim adetin bittimi benim bitti çok şükür sabah yaramazlık yaptık :kedi: 2 ay zaten eşimi fazla göremedim hamilelik ameliyat hep lekeyle geçti

azaldı yarın banyomu yaparım hilalcım ohh hadi bakalım hayırlı olsun..

insallah canim,insallah bu ay bebisim benimledir

canim,ben 3yil 3 aylik evliyim,RABBIM tum isteyenlere versin insallah,onu cok ozledim,artik kovuruz hepimiz insallah

sagol canim,ALLAH razi olsun,amin

allahım daha nice uzun saglıklı yıllar gçirirsiniz daim olsun mutlulugunuz hiç bozulmasın inşallah ateşinde süper hadi bakalım yarın sabah idrarınla test yap bence..

kızlar bende dün regli oldum artık ateşte ölçmicem bu konuyu düşünmeyeceğimde önümüzdeki ay doktora gidicez zaten, umarım bu ay sizin için hayırlı mutlu sonuçlanır

hayırlısı olsun yeni ay yeni umut..

negüzel anlatılmış ellerin dert görmesin özlemcim ..
ateşine bakamadım açılmadı sayfa..

negüzel anlatılmış ellerin dert görmesin özlemcim ..
ateşine bakamadım açılmadı sayfa..

36.5 ateşim bir 36.6 oldu bir 36.5 test yaptım negatif ama adette olmadım melekcim yarın saat 11:00 randevu aldım dr. dan tedavi için görüşmeye gideceğim

ronyacım adetin 3 günü gitmendeki sbep klomen falan başlanıyorya ogünoyünzden bir dahaki aya sarkmasın ..

hayırlı olsun özlemcim inşallah doktorun iyi olur belkide hamile oldugunu orda ögrenirsin bellimi olur...

slm kızlar az önce öğrendimki hamileyimmmmmmmmmm.bana burada u ateşle hamile kalamasıın demişlerdi ama kalınıyomuş çok düşüktü ateşim bir bakın kızlar
20 hzrn...36.3
21hzrn... 36.3
22hzrn....36.1yada2
23hzrn....36.2
24hzr......36.1
25hzrn.....36.4
26hzrn.....36.4
27hzrn.....36.1
28hzrn.....36.2

kızlar bende dün akşam adet oldum sanırım.sanırım diyorum çünkü dün iki damla geldikten sonra henüz devamı gelmedi.ama ateşim bugün 36.3 e düştü yani adet olacağım ateşe.Akşama kadar gelir herhalde benimkiler.Bu ay artık ateş ölçmiycem zaten sadece ovulasyon testi yapıcam.temmuzda tatile gidicez geldiğimde adetim yaklaşmış olacak,adet oluncada aşılama tedavisine başlıycam.Arada uğrarım buraya merak ederim sizleri.Umarım siz güzel haberler alırsınız.

tebrik ederim sağlıkla kucağına almak nasıp etsin allahım

8. günündemi öğrendin anlamadm ben ??? son günlerde mi ölçtün yoksa aetşini canım

vay be ilk defa böyle bi tabloyla hamilelik görüyorum.Ama senin ateşin genelde düşük seyrediyordur ozaman.Yani bu derecelerden daha yukarılarını görmemişsindir hiç.adet olduğun ateşin kaçtı?bide bu kadar düşük ateşe hiç lekelenmen falan olmadımı?

allhın büyüklüğü işte mucize herkesin ateşi aynı olcak diye bişey yokki bende 36,40 la adet olmuştum ve ateşim hep 36 larda ve üstünde oluyo 35,9 oldu yumurtlamada geçen ay bu ayda 35,8 de gördüm

hiç lekelenmem falan olmadı 21 hzrn adet tarihim yani adetim 1 hafta geçti yaazmayı unutmuşum orya adet olduğumdaki ısımı bilmiyorum çünki yeni ölçmey başlamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…