Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım çok geçmiş olsun dur bakalım hemen enfeskiyon diye kondurma enfeksiyon olsa kokulu akıntın olur kaşıntı olur eğer akıntın yoksa ve ağrı dışında bir şikayetin yoka korkma.eğer geçmezse doktora git.bu arada gebelikte olabilir ayrıca ovulasyon testiyle gebelik testinin ne alakası var canım sırnaşık şey

benimde son 3 gündür hep 36.3 çıkıyor..adetime 8 gün var...yani bu vücut ısısıyla hamile olma ihtimali yok mu diyorsunuz...

ya kızlar birde akşamdan beri belim ve kasıklarım ağrıyor..bacaklarıma vuruyor valla...hiç tadım yok

Kızlar bir buçuk sene önce bende ateş ölçümü yapıyordum ama şimdilerde unuttum,ateş ölçmeye ne zaman başlıyorduk adetin ilk günümü?yumutlama olduğu zaman ateşimiz yükseliyormuydu?

canım benimde aynı yaaa

ateş ölçmek yumurtlamayı bulmak için güzel bir yöntem ama hamile kalıp kalmadığınızı ancak bir süre ateşinizi ölçüp bedeninizi tanıyarak bilebilirsiniz
benim ateşim adete 2-3 gün kala düşüşe geçerdi ben adet olacağımı bilirdim
kimi arkdaşlarımın ateşi hiç düşmüyor adet oluyorlar adet olduktan sonra düşüyor belli olmaz yani

hımmm tşkler

kolay gelsin tatlım...

sagol duruşah ..

hayırlı olsun melekcim sevindim senin adına sen üstesinden gelirsin :)

teşekkür ederim özlemcim inşallah canım sagol ...

Melekcim hayırlı olsun yeni evin,inş sorunsuz taşınırsınız,çok zor aslında bir evi toparlayıp yeniden sermek ama ne de olsa yardıma gelecekelr var :) sen dikkatli ol yine de :)

sagol tatlım ya zor ama sıkılcım bursaı sessiz birde çarşıya uzak minibuse binip iniyorum oyüzden en azından yol parasını cepime kalır zaten nakliyat tutucam canım şimdi adetliyken yavaştan başladım toplanmaya dikkat ederim arkadaşım merak etme...
sen nasılsın doktora nezaman gideceksin güzelim oglun ve ikizler nasıl testler noldu..

bu tabloya göre 15 gün yumurtlamış görünüyor ama ölçmedigin günde yumurtlamış olabilirsin ..

Kızlar bir buçuk sene önce bende ateş ölçümü yapıyordum ama şimdilerde unuttum,ateş ölçmeye ne zaman başlıyorduk adetin ilk günümü?yumutlama olduğu zaman ateşimiz yükseliyormuydu?

hoşgeldin evet seni hatırlıyorum söyle böyle adetin ilk günü sabah aynı saatte yataktan kaklmadan
yumurta çatladıktan sonra yükseliyor gayecim bol şanslar :hulya:

5. gunum ( 01.06.10) -------- 36.6
6. gunum ( 02.06.10) -------- 36.7
7. gunum ( 03.06.10) -------- 36.7
8. gunum ( 04.06.10) -------- 36.7
9. gunum ( 05.06.10) ---------36.7
10.gunum ( 06.06.10) ---------36.6
11.gunum ( 07.06.10) -------- 36.7
12.gunum ( 08.06.10) -------- 36.8
13.gunum ( 09.06.10) -------- 36.8
14.gunum ( 10.06.10) -------- 36.8
15.gunum ( 11.06.10) -------- 36.7
16.gunum ( 12.06.10) -------- 36.6
17.gunum ( 13.06.10) -------- 36.6
18.gunum ( 14.06.10) -------- 36.6
19.gunum ( 15.06.10) -------- 36.9
20.gunum ( 16.06.10) -------- 36.7
21.gunum ( 17.06.10) -------- 36.7
22.gunum ( 18.06.10) -------- 36.8
23.gunum ( 19.06.10) -------- 36.7
24.gunum ( 20.06.10) -------- 36.83
25.gunum ( 21.06.10) -------- 37.0
26.gunum ( 22.06.10) -------- olcmedim
27.gunum ( 23.06.10) -------- 37.0
28.gunum ( 24.06.10) -------- 37.0
29.gunum ( 25.06.10) -------- 37.0 (sabah erken olctum 06:40 )
30. gunum ( 26.06.10) -------- 37.07 (sabah erken olctum 06:40)
merhaba,bu benim ates tablom,yorumlarsaniz sevinirm,atesimi her sabah 7 de olctum,son gunler 20 dak falan erken kalkmak zorunda kaldigim icin erken oldu.

Kızlar ben geldim...Nasılsınız...Vallah ben çoook yorgunum...Annem ev almıştı dedim ya işte bugün biraz temizledik evi eksikleri vardı onlar yapıldı yarın ise tekrar çok iş var...
Aslında canım bugün biraz sıkkın...Ateşim 35.8 düştü kasıklarım ağrıdı sanırım ymurtam çatladı veyada çatlayacak...Yalnız ağrıyı hissettikten sonra hemen çatlamıyor dimi...Yarın yaramazlık yapsam olur dimi...

nolur kizlar,yorumlariniza ihtiyacim var,hamis ola bilirmiyim?18. gun yumurtam catlamis,ovulyasyon test pozitif.

Kızlar selam. Ateş ölçmeye fırsatı olmayanlara bende belki bilenler vardır ama ufak bi bilgi vermek istiyorum. Adetin 1. gününden itibaren sayıp 10. 12. 14. ve 16. günlerini değerlendirin. Yumurtlama günlerine mutlaka rastlıyor. Denenmiş ve olumlu sonuç alan tanıdıklarım var. ınşallah sizde de işe yarar.

bu bende gecerli digil malesef,en erken 18. gunumde catliyor,bazen 23. gunumde de catladigi oluyor

Ben bunu bir dr. dan duymuştum. Bende de bu sürece rastlıyordu folikül takibinden biliyorum. Bu yöntemle 3 ayrı arkasım ilk denemelerinde hamile kaldılar ve şimdi bebekleri var. Belki sizin bünyeniz farklı olabilir bilemiyorum. Paylaşmak istedim sadece.

paylastigim icin tesekkur ederim canim,soylediklerinde haklisin,bu bir az bunyeye bagli,benim dr da oyle soylemisti,genelde oyle oluyor,ama benim bunyem bir az zayif,o yuzden folekulum gec yetisiyor.yine de tesekkurler

sana bir şey diyeyimmi kendi kendime içimden geçen tek ses bu tablonun sonu bebek olacak bence güzel süper belki ben hiç 37 leri görmediğim için öyle düşündüm bilemiyom ama öyle hissettim

sana bir şey diyeyimmi kendi kendime içimden geçen tek ses bu tablonun sonu bebek olacak bence güzel süper belki ben hiç 37 leri görmediğim için öyle düşündüm bilemiyom ama öyle hissettim

canim,oncelikle yorum yaptigim icin cok tesekkur ederim,insallah dedigin gibi olur,gecen ay da atesim 37 vee uzeri (37.3) oldu,dr bebek var dedi,ama erken kaybettim,insallah bu sefer bebeyim beni hic birakmaz canim,RABBIM gonlune gore versin,sonucu sizinle pylasicam insallah,adetime 2 gun kaldi,insallah her sey guzel olur.

paylastigim icin tesekkur ederim canim,soylediklerinde haklisin,bu bir az bunyeye bagli,benim dr da oyle soylemisti,genelde oyle oluyor,ama benim bunyem bir az zayif,o yuzden folekulum gec yetisiyor.yine de tesekkurler

rica ederim. Ufacık bir faydam olursa ne mutlu bana. Ben de az bir süre beklemedim. Şimdi çok şükür Allahım nasip etti. Allah sizlere de çok bekletmeden nasip etsin inşallah.

rica ederim. Ufacık bir faydam olursa ne mutlu bana. Ben de az bir süre beklemedim. Şimdi çok şükür Allahım nasip etti. Allah sizlere de çok bekletmeden nasip etsin inşallah.

ucuzmu bekliyorsun?RABBIM tamamina erdirsin insallah,ssag salim kucagina almayi gostersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…