Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Japonica bence ilk defa senin tablonda belirli bir yükseliş var,bence artık kocanı uzak tut kendinden :) sıkın dişinizi :) son hafta tatile giriyoruz biliyorsunuz :)

Özlemcim doğru yere çekmişsin çizgiyi , ya hadi bakalım tablolarınızın maşallahı var heyecanla bekliorum sizleri az kaldı :)

Ronya son 3 günün ve ateşin yükselmiş,bekle lütfen günün geçsin,bakalım ne görecez :)

G.erkl 8.günündesin çizgi doğru yerde gibi aslında, inş artık düşmez ateşin :)

Melekcim hayırlı olsun yeni evin,inş sorunsuz taşınırsınız,çok zor aslında bir evi toparlayıp yeniden sermek ama ne de olsa yardıma gelecekelr var :) sen dikkatli ol yine de :)

Ronya son 3 günün ve ateşin yükselmiş,bekle lütfen günün geçsin,bakalım ne görecez :)

julia canım senin ağzın ne güzel şeyler diyor ama bende bir o kadar ümitsizim kısmet beklicez görcez bugün 12.gün bakalım ne olcak :Saruboceq:

8.gün........... 36.7
9.gün......... 36.5
10.gün ......36.3
11.gün.......36.2
12.gün......36.2
13.gün......36.4
14.gün......36.8
15.gün......35.8
16.gün.......ölçemedim
17.gün......36.2
18.gün.....36.3
19.gün.....36.3
20.gün.....36.3 yani bugün...yine aynı çıktı ateşim bu ne anlama gelir kızlar...ben hiç anlamadım bu yöntemi...yardımcı olursanız sevinirim

8.gün........... 36.7
9.gün......... 36.5
10.gün ......36.3
11.gün.......36.2
12.gün......36.2
13.gün......36.4
14.gün......36.8
15.gün......35.8
16.gün.......ölçemedim
17.gün......36.2
18.gün.....36.3
19.gün.....36.3
20.gün.....36.3 yani bugün...yine aynı çıktı ateşim bu ne anlama gelir kızlar...ben hiç anlamadım bu yöntemi...yardımcı olursanız sevinirim

canım senin 15.gün çatlamış çok belli ama tabi önemli olan adet düzenin nasıl kaç günde bir oluyorsun eğer düzensizse beklemek gerek

canım senin 15.gün çatlamış çok belli ama tabi önemli olan adet düzenin nasıl kaç günde bir oluyorsun eğer düzensizse beklemek gerek
adetlerim oldukça düzenli tatlım...28 günde bir oluyorum...17,18,19. günler uzayan akıntımla birlikte belimde ve kasıklarımda ağrı oldu...şimdi hamile olabilmem iiçin bu ısının düşmemesimi gerek...yada bu ısı düşük bir ısımı

adetlerim oldukça düzenli tatlım...28 günde bir oluyorum...17,18,19. günler uzayan akıntımla birlikte belimde ve kasıklarımda ağrı oldu...şimdi hamile olabilmem iiçin bu ısının düşmemesimi gerek...yada bu ısı düşük bir ısımı

canım eğer 17-18-19 arası bir günde olduysa biraz bekle yükselir en kısa zamanda yani yükselmesi gerek.ama bana 15.gün gibi geldi tabi belli olmaz.belkide şuan yumurtlamışındır çünkü akıntı yumurtlamadan önce gelir diye biliyorum sen çalış bol bol inşallah sonunda güzel sonuç almak nasip olur
canım sende FF ye üye olsana daha kolay olur site kendisi hergün düzenli olarak girdiğin ateşini algılayıp yumurtladığın günü tespit etmeye çalışıyor

canım eğer 17-18-19 arası bir günde olduysa biraz bekle yükselir en kısa zamanda yani yükselmesi gerek.ama bana 15.gün gibi geldi tabi belli olmaz.belkide şuan yumurtlamışındır çünkü akıntı yumurtlamadan önce gelir diye biliyorum sen çalış bol bol inşallah sonunda güzel sonuç almak nasip olur
canım sende FF ye üye olsana daha kolay olur site kendisi hergün düzenli olarak girdiğin ateşini algılayıp yumurtladığın günü tespit etmeye çalışıyor
ben o site üzerinde biraz uğraştım ama beceremedim...ingilizce olması beni bozdu:))

ben o site üzerinde biraz uğraştım ama beceremedim...ingilizce olması beni bozdu:))

canım sayfaya girmeden çevirisini yap diye bir kısım var orayı tıkla daha kolay olur.olmadı beceremedin diyelim o zaman google çeviriyi aç kopyala yapıştır yap tercüme et biraz uğraştırır ama becerirsin.istersen böyle alt alta da yazabilirsin ama senin için zor olur bence üye ol daha iyi olur senin için.

merhaba yine ben :) yine belirsizlik adetim 5 gün gecikti perşembe idrar tesiti yaptım negatif
20 hzrn ...36.3
21hzrn.....36.3
22hzrn.....36.1 yada 36.2
23hzrn.....36.2
24hzrn.....36.1 test yaptığım gün
25hzrn.....36.4
26hzrn.....36.4

ne yapayım kızlar bir fikri olan varmı test yapayımmı tekrar yapacaksam ne zaman yapayım.yoksa yapmayayım da adetimi bekleyeyim .kan testi demeyin ahtım var idrarda pozitifi görmeden yaptırmam.lütfenn bir fikirr

merhaba yine ben :) yine belirsizlik adetim 5 gün gecikti perşembe idrar tesiti yaptım negatif
20 hzrn ...36.3
21hzrn.....36.3
22hzrn.....36.1 yada 36.2
23hzrn.....36.2
24hzrn.....36.1 test yaptığım gün
25hzrn.....36.4
26hzrn.....36.4

ne yapayım kızlar bir fikri olan varmı test yapayımmı tekrar yapacaksam ne zaman yapayım.yoksa yapmayayım da adetimi bekleyeyim .kan testi demeyin ahtım var idrarda pozitifi görmeden yaptırmam.lütfenn bir fikirr
canım allah hayırlısın versin...o yapılan idrar tahlilinin sonucundaki hayal kırıklığını tam 1 yıldır yaşayanlardanım...sana pazartesiye kadar bekle diyeceğim ama ben olsaydım eğer bekleyemezdim...sende nasıl istiyorsan öyle yap tatlım...istersen bugün testini al sabah ilk idrarınla tekrar yap bakalım...sonucuda mutlaka paylaş benimle:))dualarım seninle umarım bebeğin geliyordur...

canım allah hayırlısın versin...o yapılan idrar tahlilinin sonucundaki hayal kırıklığını tam 1 yıldır yaşayanlardanım...sana pazartesiye kadar bekle diyeceğim ama ben olsaydım eğer bekleyemezdim...sende nasıl istiyorsan öyle yap tatlım...istersen bugün testini al sabah ilk idrarınla tekrar yap bakalım...sonucuda mutlaka paylaş benimle:))dualarım seninle umarım bebeğin geliyordur...

bende bekleyemeyenlerdenim bu ay ilk denememiz adetime 6 gün kala gittim kan testi yaptırdım..tabi hayal kırıklığı.ümitlenemediğim için çok kararsızım.çünki adetim bazen gecikebiliyor birde hiç bir belirti yok 2 gün önce sol gögüs ucum ağrımaya başladı dün sol gögüs ucumda ona eşlik ediyor ama öyle aman aman bir ağrı deil.ufacık bir şey sezsem ümitlenicem.inşallah hayırlısı olur bebişim bende deilsede çabucak adetim başlasın.

ponispon senin yumurtlama gününü bilmediğimiz için gecikti mi gecikmedi mi bilemeyiz ,ayrıca bu ateşe göre benim ilk diyeceğim bu kişi ya yumurtlamadı daha ya da zaten adeti gelmek üzere,sadece stres ve bşka faktörlerdendeğişim olmuş gününde.ateşin çok düşük ,sanki yeni yumurtluor gibisin.

öylemi dersin julia inşallah yanılıyosundureyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
ama yanıl ya biz çok istiyoruz bebişimizi:emir_bebek::emir_bebek:
şaka bir yana gerçekten gebe deilim sanırım olsam bir belirti olur ya neyse ben yine bekleyeyim adetimi kös kös gelecek ay bolbol örgü yaparıs eşimle yaparıs bebişimizi:hulya::hulya:

julia canım nbr bebişler nasıl umarım bulantın falan birazcıkta olsa hafiflemiştir.
canım ben bu ayda olmazsa diyorumki doktora gideyim klomen falan birşey versin bana bugün 42.gün bekle bekle anca 30.gün yumurtluyom.hesap yaptım 9 aydır bebek için uğraşıyom 5 kere adet olmuşum.daha önce doktora gittim ben yumurtlamıyom herhalde dedim kadın güldü bana çok üzüldüm bende diyemedim bana ilaç verin senin şuan hamile olman gerekir bir problem yok dedi.olmazsa başka bir dr. ye gitcem

arkadaşlar yaa lütfen yardımcı olun, sol kasığımda zonklama gibi ağrılar var, dün ilişkide de aynı taraf çok ağrıdı, enfeksiyon kapmış olabilir miyim, akıntım yok, çok kuruluk var, daha öncelerde böyle olmazdı ıslaklık olurdu hep. gebelik mi diye ovulasyon testi de yaptım çok çok silik çizgi çıktı yani pozitif değil, geriye bir ihtimal kalıyor enfeksiyon. böyle yaşayan arkadaşlar var mı

X