Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inşallah hamilesindir ve inşallah doğumla sonuçlanır canım

benim cikmam lazim .yarin gorusuruz,sizi tanidigim icin cok mutlu oldum,insallah sik-sik gorusuruz.iyi geceler

gerçekten çok zor. Ama mutluyum çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin. Hepinize iyi geceler.

canım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz Rabbim hepimizin gönlüne göre versin:Saruboceq:

8.gün........... 36.7
9.gün......... 36.5
10.gün ......36.3
11.gün.......36.2
12.gün......36.2
13.gün......36.4
14.gün......36.8
15.gün......35.8
16.gün.......ölçemedim
17.gün......36.2
18.gün.....36.3
19.gün.....36.3
20.gün.....36.3
21.gün.....36.3

canım hiç uzayan akıntın olmuyormu onu takip et belki geç yumurtlama olacak.bekleyeli görelim inşallah yükselir ateşin :Saruboceq:

oldu oda oldu...3-4 gün boyunca oldu...dün bile vardı...bilmiyorum valla ne iştir anlayamadım

canım uzayan akıntın dünde olduysa şuan verimli günlerdesin yani yumurtlama bu günlerde olacak demek.zaten ateşte yumurtlamadan sonra yükseliyor bekleyelim canım inşallah yükselcek

ronya canım ben o site üzerinde çalıştım biraz ama becerebildimmi bilmioyrum...siz nasıl siteye koyuyorsunuz..bende koyayımda bir bak şeker

ronya canım ben o site üzerinde çalıştım biraz ama becerebildimmi bilmioyrum...siz nasıl siteye koyuyorsunuz..bende koyayımda bir bak şeker

canım solda sharing yazan yer var orayı tıkla sonra home page step yazan yeri tıkla daha sonra üstte kutunun içinde yazan yeri kopyala ve buraya yapıştır biz linki tıklayınca senin grafiğini görebilcez umarım anlatabilmişimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…