Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inşallah canım.aslında sen yumurta çatladıktan sonra progestereno başlasaydın ii olurdu.doktor yumurtanın boyutuna falan bi baksaydı ya hemen hapı vereceğine.genelde doktorlar çatladıktan sonra verir.

canım 12.günü başladım içmeye şte c.tesi günü içtim

inşallah canım.aslında sen yumurta çatladıktan sonra progestereno başlasaydın ii olurdu.doktor yumurtanın boyutuna falan bi baksaydı ya hemen hapı vereceğine.genelde doktorlar çatladıktan sonra verir.

canım benimki allaha emanet olan bişi bu ay doktorum adette olabilirsin dedi 10 gün kullan bırak dedi benimki direkt bebek için dedğil kistimde var ama gebeliğe engel değilmiş o yüzden adet olurum gözüyle bakıyom aradada bi umut diyom işteopuyorumnanaktanzemuszemusopuyorumnanaktan

canım benimki allaha emanet olan bişi bu ay doktorum adette olabilirsin dedi 10 gün kullan bırak dedi benimki direkt bebek için dedğil kistimde var ama gebeliğe engel değilmiş o yüzden adet olurum gözüyle bakıyom aradada bi umut diyom işteopuyorumnanaktanzemuszemusopuyorumnanaktan

peki yumurtan varmıymış bişey dedimi?sen neden geç adet oluyosun peki?benim bildiğim pko hastalarında oluyo bu.doktor onunla ilgili bişey dedimi?

arkadaşlar aşağıda yazdığım ateşi bana yorumlayıp hangi gün yumurtlama olmuş söyleyebilirmisiniz.

adetin.3 günü 35,8
4.gün 35,9
5.gün 35,9
6.gün 36,3
7.gün 36,2
8.gün 36,2
9.gün 36,4
10.gün 36,4
11.gün 36,2
12.gün 36,2
13.gün 36,4
14.gün 36,2
15.gün 36,1
16.gün 36,3
17.gün 36,5
18.gün 36,6
sonrasını alamadım

peki yumurtan varmıymış bişey dedimi?sen neden geç adet oluyosun peki?benim bildiğim pko hastalarında oluyo bu.doktor onunla ilgili bişey dedimi?

canım hormon bozukluğu yok troid var az biraz bide strese dayalı dedi doktorum tüm raporlar temiz çıktı çünkü biraz tembellik var dedi yumoşlarda

arkadaşlar aşağıda yazdığım ateşi bana yorumlayıp hangi gün yumurtlama olmuş söyleyebilirmisiniz.

adetin.3 günü 35,8
4.gün 35,9
5.gün 35,9
6.gün 36,3
7.gün 36,2
8.gün 36,2
9.gün 36,4
10.gün 36,4
11.gün 36,2
12.gün 36,2
13.gün 36,4
14.gün 36,2
15.gün 36,1
16.gün 36,3
17.gün 36,5
18.gün 36,6
sonrasını alamadım

sanırım 15 yada 16.gün ama muhtemelen 15.gündür.devamını da ölçseydin ii olurdu.daha kesin bişey söylenebilirdi.

noolsuun tatlımm bizimkii çooook nazlı cıktı teyzesi aynalı körük olmazsa ben gelmem dıo:)))
bızde gıdıp alıcaz ınsallah tup bebek merkezıne:))))
kıslar ev toplıcaz hızlı bı sekılde ınternetı kapattırıcaz gıremeyebılırım bı daha
ama sunları soylemek ısterım...
korunmayı bıraktığımız ılk aylarda regl gunum yaklastıkça cok emınım ya bebiş vardı dıye belımı tutatrk yuruodum:)agır kaldırmıodum filan sonra bu bı kaç ay daha devam ettı her ay butun hamıleleık belırtılerını yasadım sayısız test yaptım kan testı yaptırdım ıkı kez fılan...
şimdii hepsıne guluyorumm hele ılk ayy 9.gun polıklınıge gıtmıstık kan testı ıcınde yapmamamıslardı reglınız gecsın dıye...sonrada regl oldum ve 1 yıl boyunca hep regl oldum:))
şimdii tam 1 yıl geçtı bunun ustunden kocaa bır yılı hergun hamılelere uzaylı gıbı bakarak her bebek gördüğümde yutkunarak geçti...
ruyalar gördümm hep bebişimin gözünün rengine kadar ama olmadı gelmedi bebişim...
bu kadar uzun sureceğini bilsem ve doğuda olmasaydık daha erkenden bi çaresine bakardım..
çunku meğer ınsan bebeği olsun ıstedimi,hemen olsun istermişş...sabrı yokmus aylarca beklemeye..
çookk uzaktan bakıorumm yasadığım her aya..her regl günüm aklımda..yaşadığım bütün belirtilerime sevinmelerim...olmadığında ağlamalarım..
eğer olmuyorsa,helede olmaması için bi nedeniniz bi sorunuz varsa hiç vakit kaybetmeyin ..annelık durtusu oyle kuvvetlı bı duygukii bebeğini kucağına almadan geçmeyecek bi acıda ayrıca...
ben suan sadece tedavıye karar verdım ve haftaya gıdıorum daha bebeğimi almadım bıle kucağıma aama kuş gıbı hafifledim artık ovulasyon testı yok preseed yok ateş ölçme yok..
ne kadar buyuk rahatlıkmışş dyorumm sadece karararını almakla...
bızımde elbettekii çok rahat olmayacak maddi anlmada ama yokluğunun her ay benden aldıkları daha fazla...
agustosta guzel haberlerle dönerim inşallah olmazsada ıkı ay sonra tekrar denicez dondurulmuslarla..
hepinizi çooook öptümmm kıslarr guzel haberlenızı gormeye gelebılırsem arada gelırım ama tedavıde olucaam için pek ugrayamam sanıımm öptuumm cook uzun olduu:)))

Umutcum şimdiden tedavin hayırlı olsun ama belkide hiç gerek kalmayacak çok özleyeceğim seni çok ara vermeden gel ve haberdar et bizi çok öptüm Allaha emanet ol canım bu moralini hiç yitirme senağlama

Nasılsınız kızlar...Dünden beri giremedim annemdeydim...Ev toparladım taşınacaklar kısmetse...Evdekilerin hepsi çalıştığından bana kaldı toparlamak...ıyi oldu en azından günün nasıl geçtiğini anlamadım...Peki var mı değişik haberler...

Nasılsınız kızlar...Dünden beri giremedim annemdeydim...Ev toparladım taşınacaklar kısmetse...Evdekilerin hepsi çalıştığından bana kaldı toparlamak...İyi oldu en azından günün nasıl geçtiğini anlamadım...Peki var mı değişik haberler...
hiç bir değişiklik yok tatlım...senden ne haber???

adetin.3 günü 35,8
4.gün 35,9
5.gün 35,9
6.gün 36,3
7.gün 36,2
8.gün 36,2
9.gün 36,4
10.gün 36,4
11.gün 36,2
12.gün 36,2
13.gün 36,4
14.gün 36,2
15.gün 36,1
16.gün 36,3
17.gün 36,5
18.gün 36,6
sonrasını alamadım

16.gün yumurtanın çatlamış olması lazım tabi devamını da görmek gerekir.

umutcum canım benim hayırlı haberlerle dönersin inşallah tedavin hayırlı olsun seni çok özleyecegiz arada gel lütfen tatlım...
kızlar doktorumla konuştum ignenin etkisi devam ettigi için 2 ay daha dogal yolla deneyin öncekindede öyle kalmıştım şimdide hamile kalırsın ben inanıyorum dedi olmazsa bayramdan sonra yaparız dedi inşallah gerek kalmadan hamile kalırım aşılama fiyatı 1 milyar tutmaz dedi içim rahatladı ohhhhh beeee...
buay hiç bir şey yapmıyacagım serbest bırakıyorum ...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya..........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed) BEKLEMEDE
heoz...........................23 haziran................(ateş ölçme )
tuanat.........................27 haziran................(ateş ölçme )
biozard......................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl..........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
japonica.....................4 temmuz................(ateş ölçme,preseed )
welcome...................10 temmuz................(ateş ölçme )
esragg.......................11temmuz.................(ateş ölçme)
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
hilal24........................18 temmuz...............(macun )
aabeyazmelek...........21 temmuz..............(hiçbir şey)

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hadi hamişler gelsin :teytey:boşmu geçicek yoksaa

Ben iyiyim canım...Bugünlerde yumoşum çatlayabilir günlerim sanırım ama hiç çalışma yapmadım 4 gün oldu hiçte canım istemiyor vallah...
valla haklısın insana bıkkınlık geliyor valla...bende aynı sanırım bugün çatladı benimki ama aynen dediğin gibi hiçte canım istemiyor:):uhm:

evet ya ateş ölçmeye ne zaman başlanmalı.birde merak ettiğim birşey daha var...her gün aynı saattemi ölçülmeli CADIARZU

keçiboynuzu+balpolenarısütü yediriyorum ceviz vs falan bunların dışında etkili bildiğn bişey varmı?

cnım keçiboynuzunu kaynat ver eşine doktor en etkili bu dedi bize bide pekmezi
bir de ilaç var Q ten enzim die vitamin bu eczaneden alabilirsin

X