Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ronyacım tablolara sürekli bakıorsun değil mi FFde? orda çizginin altına inen çıkan bir çok ateş görmüşsündür. Yerleşme düşüşleri bazen 1-2 derece olabilirken bazen de çok belirgin olur.Sen şimdi onu bunu boşver de bunun yerleşme düşüşü olması için dua et,yarın ateşin fırlasın ve daha düşmesin artık :)

Özlemcm ben hep söyledim benim en belirgin belirtilerimden biriydi gaz sancısı en çok hamile kaldığım ay çektim hatta o ay sadece çektim diyebilirm,kıvrandıracak kadar çok ağrım oldu.Bunu ırem de yaşamıştı, ben direkt bağlantılamak istemiorum ama yaşadığınız şeyler güzel ipuçları inş da öyledir.

Ronyacım tablolara sürekli bakıorsun değil mi FFde? orda çizginin altına inen çıkan bir çok ateş görmüşsündür. Yerleşme düşüşleri bazen 1-2 derece olabilirken bazen de çok belirgin olur.Sen şimdi onu bunu boşver de bunun yerleşme düşüşü olması için dua et,yarın ateşin fırlasın ve daha düşmesin artık :)

canım 9.gün olurmu yerleşme düşüşü yani bebek o kadar geç yerleşirmi sende olmuşmuydu düşüş

Ben de düşüş olmadı ,aramadım zaten öyle bir düşüş de :) tabi ki olur 5-11. günler arası olabiliyor inceleyin tabloları göreceksiniz.

serap bu tabloya göre senin yumurtlama olmuş gibi ama dediğimiz gibi ateşine bağlı sen de iniş çıkışlar oluyor,progestan ateş yapar mı bilmiorum ama etkisi olsa herkes onunla gebe klaır rahatlıkla bence.

canım benim tabloma göre hangi gün yumurtlamışımdır

Özlemcm ben hep söyledim benim en belirgin belirtilerimden biriydi gaz sancısı en çok hamile kaldığım ay çektim hatta o ay sadece çektim diyebilirm,kıvrandıracak kadar çok ağrım oldu.Bunu İrem de yaşamıştı, ben direkt bağlantılamak istemiorum ama yaşadığınız şeyler güzel ipuçları inş da öyledir.

hayırlısı inşallah juliacığım ya dün parmakla kontrol vardı :KK70: ronya ve bende baktık ikimizde yumuşak :))) çok güldük dün valla gazım çok akşamda sadece patlıcan ve pilav yemiştim
bu ay nasıl rahatım yaa ve biz haftaya çarşamba bitlise gidiyoruz :KK43: çok isterim gebe olmayı onlara orada söylemeyi 2 eltimde orada öğrendiler hamileliklerini keşke rabbim banada nasip etse:Saruboceq:

Serap 13. gün gibi geldi bana çalıştıysanız sorun yok bakalım yarın kaç olacak ateşin.

Özlemcim inşallah yolculuğunuz sana uğurlu gelir,inş bebğin seninledir gururla hamileliğini söylersin herkese :)bir de gaz yediklerinle ilgili olmuyor inan,ben gaz yapacak hiç bişey yemediğim halde acaip kıvrandırıyordu beni,ağlatacak kadar,hatta kuzenimdeydik biraz yatmıştım çok ağrım var diye.

Serap 12-13. gün diyelim ortalama değerini tam çıkaramadım o iki günde olabilir.

Serap 13. gün gibi geldi bana çalıştıysanız sorun yok bakalım yarın kaç olacak ateşin.

Özlemcim inşallah yolculuğunuz sana uğurlu gelir,inş bebğin seninledir gururla hamileliğini söylersin herkese :)bir de gaz yediklerinle ilgili olmuyor inan,ben gaz yapacak hiç bişey yemediğim halde acaip kıvrandırıyordu beni,ağlatacak kadar,hatta kuzenimdeydik biraz yatmıştım çok ağrım var diye.

bende dün akşam öyle oldum sahile yürümeye inmiştik adım atamadım hemen oturduk hayırlısıysa rabbim versin değilse ucunda ölüm yok çalışmalara tam gaz devam :)

Kızlar ben bu ay 12. günümde çatlatma iğnemi oldum 3 yumurtam vardı 13-14-15. günler çalıştık ve 16. gün progestana başladım şu an 18. günüm ve 3 gündür ateşim var, hasta falan değilim ama vücut ısım çok yüksek, öyle sabahları kalktığımda dil altı falan bakmıyorum ama 3 gündür ateşim de hiç düşmedi vücut ısımdan anlıyorum yani, sizce bu bişeyler olduğunun belirtisi olabilir mi ya da aldığım progestanın yan etkisi midir acaba bilmiyorumkismile

Kızlar ben bu ay 12. günümde çatlatma iğnemi oldum 3 yumurtam vardı 13-14-15. günler çalıştık ve 16. gün progestana başladım şu an 18. günüm ve 3 gündür ateşim var, hasta falan değilim ama vücut ısım çok yüksek, öyle sabahları kalktığımda dil altı falan bakmıyorum ama 3 gündür ateşim de hiç düşmedi vücut ısımdan anlıyorum yani, sizce bu bişeyler olduğunun belirtisi olabilir mi ya da aldığım progestanın yan etkisi midir acaba bilmiyorumkismile

canım sabah yataktan hiç kalmadan bak ama bebiş olabilir.progesteronun yan etkisi ateş yaparmı hiç bir bilgim yok hayırlısı olsun canım

Sağol canım yaa, şimdi sabah ölçmeyi de denemedim çünkü ondan bi sonuç çıkarmak için başından beri her gün ölçüp artışı gözlemlemek gerekiyo diye biliyorum yanılıyor muyum bilmiyorumkismile bugünden sonra yaptığım ölçümler bişey ifade eder mi dersin?

Yumurtanın çatlamasından sonra vücut ısısı arttığı için daha ateşli hissetmek normal, progestanın yan etkilerine bakacam acaba var mı?

Ozaman progestanla alakası yok bilmiyorumkismile inşallah yumurta döllenmiştir, belki yerleşme aşamasındadır ondan yükselmiştir inş. :Saruboceq:

kızlar herkeze slmmmmmm tabloma bakarmısız biraz anlamsız ama ben yeni başladım ölçmeye

28.gün 36.1
29.gün 36.2
30.gün 36.1
31.gün 36.2
32.gün 36.3
sabah aynı saatte ölçtum 08.15 de dil altından

X