Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ronya kasık sancıların bence normal hla var mı bilmiyorum ama benim adet gününe kadar vardı zaten özellikle de kasıklarımda gaza bağlı kıvrandıracak sancılar.

Geshenk bence ateşin gayet iyi ,yüksek de diyebiliriz moral bozacak bişey yok,takma kafana

öylemi diyorsun.. içimi rahatlattınız sağolun valla. niye panik oldum iki gün kala anlamadım. halbuki çok sakindim. sağolun inşallah sorun yoktur. hamilelrin ateşi böylemi oluyor kaça kadar normal sizce? bugün hiç aklımda yokken görümcem idrar testinde belli olur artık bir yapsana dedi alsammı diyorum yanıltıcı oluyormuş gerçi o yüzden kararsızım ya negatif görürsem diye cesaret edemiyorum.

Geshenk en erken bir gün kala yaparsan daha iyi olur,heyecanlanmayanımız var mı çok haklısın ama ateşin ortalamanın üstnde ise sorun yok demektir bu ortalama senin değerlerinin ortalaması.şu an gayet iyi bir derecedesin

Geshenk en erken bir gün kala yaparsan daha iyi olur,heyecanlanmayanımız var mı çok haklısın ama ateşin ortalamanın üstnde ise sorun yok demektir bu ortalama senin değerlerinin ortalaması.şu an gayet iyi bir derecedesin

anlıyorum canım. cevabın için teşekkür ederim sana da. en iyisi o güne kadar beklemek galiba. kan testi için doğum evini aradım yapmıyoruz dediler nasıl şaşırdım koskoca doğumevi sakaryanın kitleri yokmuş iki aydır yapamıyorlarmış. şaşırdım kaldım. devlet hastanesine sordum dediler biz değil şurası yapar ondan ona ondan ona bağladılar o diyor bilgim yok bu diyor kadın doğum bilir acil bilir labaratuar bilir sonrada iki kez sesiniz gelmiyor deyip kapattılar nasıl sinir oldum anlatamam. niye devlet sektörü sağlıkta oldum olası rezilleri oynuyor tansiyonunu yükseltiyor daha milletin böyle sağlık anlayışı varmı yaa. yarım saatte telefonla kan testi yapılıp yapılmadığını öğrenemedim arkadaşlar gerisini szi düşünün artık.

Ronya kasık sancıların bence normal hla var mı bilmiyorum ama benim adet gününe kadar vardı zaten özellikle de kasıklarımda gaza bağlı kıvrandıracak sancılar.

canım oluyor hala ama bu aralar batma şeklinde sağ kasığımda oluyor.aslında batma şeklinde olan kasık ağrıları gebelik belirtisi olabilirmiş ama ben yinede ümitlenmek istemiyom sonra çok üzülüyom kendi kendime yok diye telkin veriyorum hep olsaydı geçen ayda olurdu diyorum hep.bakalım son güne kadar heyecan yapmamaya çalışcam umarım becerebilirim

canım oluyor hala ama bu aralar batma şeklinde sağ kasığımda oluyor.aslında batma şeklinde olan kasık ağrıları gebelik belirtisi olabilirmiş ama ben yinede ümitlenmek istemiyom sonra çok üzülüyom kendi kendime yok diye telkin veriyorum hep olsaydı geçen ayda olurdu diyorum hep.bakalım son güne kadar heyecan yapmamaya çalışcam umarım becerebilirim
umarım gebelik belirtileridir tatlım...benimde ateşim bu sabah 36.8 çıktı.adetimin 14.günündeyim....önceleri ise şöyleydi
36.7
36.5
36.3
36.2
36.2
36.4
ve bugün 36.8
yorumlarınızı bekliyorum lüttfeeeeen

umarım gebelik belirtileridir tatlım...benimde ateşim bu sabah 36.8 çıktı.adetimin 14.günündeyim....önceleri ise şöyleydi
36.7
36.5
36.3
36.2
36.2
36.4
ve bugün 36.8
yorumlarınızı bekliyorum lüttfeeeeen

canım yumurtan çatlamış düşük olan günler 36-3 ile 36.4 arası bir gün çatlamış ama sen daha iyi birsin uzayan akıntın ve kasık ağrını takip ettiysen saptaman daha kolay olur ama bugün itibariyle ateşinin yükselmesi yumurtanın çatladığı anlamına gelir umarım değerlendirmişsinizdir yineden bir iki gün daha çalışın bence inşallah güzel sonuç alırsın

canım ateşin gayet ıyı gıdıo sankı gecen aylara göre daha yuksek gibi ınsalhh bu ay olmusturr kasık ağrın gecen aylarda varmıydı ılk defamı oldu..
benım atesımde 21.gune kadar 36.8 ve 38.9du son uc gundur 36.7 takıldı bı ara bende umutlanır gıbı oldum ama sonra yıne ortalama ısıma dondu yıne yok bana bu ay ama takmıorum hiç agustosat gıdıp nalıcam bebısımı tup bebek merkezınden:))))))oyle dıorum senın gusel haberlerını beklıorum cnm

canım ateşin gayet ıyı gıdıo sankı gecen aylara göre daha yuksek gibi ınsalhh bu ay olmusturr kasık ağrın gecen aylarda varmıydı ılk defamı oldu..
benım atesımde 21.gune kadar 36.8 ve 38.9du son uc gundur 36.7 takıldı bı ara bende umutlanır gıbı oldum ama sonra yıne ortalama ısıma dondu yıne yok bana bu ay ama takmıorum hiç agustosat gıdıp nalıcam bebısımı tup bebek merkezınden:))))))oyle dıorum senın gusel haberlerını beklıorum cnm

canişkom aslında yumurtlama sonrası ateşe pek takılmamak gerek ama ister istemez kafaya takıyoruz inşallah hepimiz bu ay güzel haber alırız haziran hepimize uğurlu gelsin.benim bbu ay kasık ağrım sağ tarafımda batma şeklinde oda oturup kalkarken oluyor yani belirgin kasık ağrım şuan yok yumurtlamadan sonra birkaç gün baya olmuştu.
aslında ben buay ilk defa yumurtlama akıntısının olduğu gün birlikte oldum geçtiğimiz aylarda tesadüfen oldumu bilmiyorum çünkü ben lastik gibi şeffaf akıntının yumurtlama akıntısı olduğunu bilmiyordum genelde her ay görürdüm ama dikkate almazdım ben daha su gibi bir akıntı oluyor diye düşünüyordum.burda birkaç arkadaşa öylesine sordum merak ettiğim için sizlerde hiç oluyormu dedim ve bana o akıntının yumurtlama akıntısı olduğunu söylediler.neyse demekki herşeyde bir hayır var ben hep haırlı zamanda istedim umarım buay olmuştur.

canişkom aslında yumurtlama sonrası ateşe pek takılmamak gerek ama ister istemez kafaya takıyoruz inşallah hepimiz bu ay güzel haber alırız haziran hepimize uğurlu gelsin.benim bbu ay kasık ağrım sağ tarafımda batma şeklinde oda oturup kalkarken oluyor yani belirgin kasık ağrım şuan yok yumurtlamadan sonra birkaç gün baya olmuştu.
aslında ben buay ilk defa yumurtlama akıntısının olduğu gün birlikte oldum geçtiğimiz aylarda tesadüfen oldumu bilmiyorum çünkü ben lastik gibi şeffaf akıntının yumurtlama akıntısı olduğunu bilmiyordum genelde her ay görürdüm ama dikkate almazdım ben daha su gibi bir akıntı oluyor diye düşünüyordum.burda birkaç arkadaşa öylesine sordum merak ettiğim için sizlerde hiç oluyormu dedim ve bana o akıntının yumurtlama akıntısı olduğunu söylediler.neyse demekki herşeyde bir hayır var ben hep haırlı zamanda istedim umarım buay olmuştur.

inşallah canımm ama ben butun hamişlerın tablolarını ınceledım gecmıs aylara gore cok daha yuksek olmuş tablonun genelı..yınedebır ipucu işte:)))))hayırlısı cnm ya benım eger olsaydı bu gunlerde artık 37 fılan olmalıydı son 3 gun artık yinede beklemek cansıkıcı bi yandanda tayın beklıoruz ona gun sayıorum o olsaydı bari:))

inşallah canımm ama ben butun hamişlerın tablolarını ınceledım gecmıs aylara gore cok daha yuksek olmuş tablonun genelı..yınedebır ipucu işte:)))))hayırlısı cnm ya benım eger olsaydı bu gunlerde artık 37 fılan olmalıydı son 3 gun artık yinede beklemek cansıkıcı bi yandanda tayın beklıoruz ona gun sayıorum o olsaydı bari:))

canım hakkımızda hayırlısı inşallah güzel haber alcaz hepimiz teker teker.nerde görev yapıyonuz nereye çıkacak tayininiz

teşekkür ederim canım benim...demekki yokluğum anlaşılmış...sevindim bak şimdi...eşimden nasıl mikrop kapabilirim ki...asıl ben şimdi ona mikrop kaptırma korkusuyla beraber olmayı red ediyorum onada anlattım anlayışla karşıladı...
Canım seninde yazdıklarını okudum...ateşin daha önceki hamilelik ateşinle aynı gidiyormuş...nasıl sevindim anlatamam...inşallah tutmuştur...

evet welcome özlemle seni merak etmiştik.. Eşler biraz daha dikkatsiz ya ondan kapmış olabilirsin tuvalete girdiklerinde falan malum hergün işe gidiyorlar ...
Bakalaım canım hayırlısı bugun düştü ateşim 3 gün sonra belli olur ..

Julia ikizler saklanmış he neyse geç olsun güç olmasın saglıkla kavuşursun inşallah ..
Japonice hakkında hayırlısı allahım ol desin yeterki olur herşekilde..
özlemcim ateşin ne alemde ...
Umutcum 36.7 çok düşük rakam degil...benimde 36.6 düştü yarımsaat geç ölçtüm...
Ronyacım inşallah hamilesindir canım ..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed) BEKLEMEDE
heoz.........................23 haziran................(ateş ölçme )
aabeyazmelek...........25 haziran................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)SON 5 GÜN
tuanat.......................27 haziran................(ateş ölçme )
biozard.....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome..................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. .4 temmuz................(ateş ölçme preseed )
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
esragg.....................11 temmuz................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Bugun evlılık yıl dÖnÜmÜm ınŞallah 5 gÜn sonra hedıyem gelır ınŞallah allahım hayırlısıyla gÖndersın..

Bugun evlİlİk yıl dÖnÜmÜm İnŞallah 5 gÜn sonra hedİyem gelİr İnŞallah allahım hayırlısıyla gÖndersİn..

ayy yıldönümünüz kutlu olsun cnm ınsallh hem babalar gununhem yıldonumu hedıyenız olurr
benımde dustu artacağına cnm ya ne bılım ılf defa ortalamanın ustunde gıdıodu 22. gun 36.7 e düştü dahada artmadı 24.gun bugun.. bende 37lere cıkar dıodum:)))))
hayırlısı cnm yaa ınsallh sende var benımkı zorda senın olmasını cok ısterım ınsallhh

canım hakkımızda hayırlısı inşallah güzel haber alcaz hepimiz teker teker.nerde görev yapıyonuz nereye çıkacak tayininiz

tatlım bız doğu gorevını yapıodukk memkete adanaya istedik bakalımm ınsallh olur yazın ev tasıcaz sonra gusel bı tatıl ve ardından bebişi almaya gıdıcez tüp bebek merkezıne işte hayırlısıyla ılk denemde tutar ınsallaahh

tatlım bız doğu gorevını yapıodukk memkete adanaya istedik bakalımm ınsallh olur yazın ev tasıcaz sonra gusel bı tatıl ve ardından bebişi almaya gıdıcez tüp bebek merkezıne işte hayırlısıyla ılk denemde tutar ınsallaahh

inşallah bitanem bebiş gelir kız bide bakarsın ikiz olmuş :Saruboceq: ne kadan güzel olur

inşallah bitanem bebiş gelir kız bide bakarsın ikiz olmuş :Saruboceq: ne kadan güzel olur

ayy ben çok isterımde 27 yasındayım tek embriyo koyacaklar ama bazen ıkıye bolunup ıkız olabılıomus hayırlısı cnm yaa tutsunda saglıcakla:)))razaman ayının yuzu suyu hurmetıne ınsallah

X