Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlemcim şuan sancım yok ama ara ara adet olucakmış gibi kasık ağrısı yaşıyorum.senden naber nerelerdesin sen msn yide hiç açmadın merak ettim seni çok.grafiğini koy hadi bakalım

JULİA canım bebişlerinin sağlıklı olmasına tekrar çok sevindim...Utangaçmılar...Ay yesinler onları ya...Anne karnında çok tatlı duruyorlar zaten gördüğüm ultrason kağıtlarında...
ÖZLEM kuşum sen nerelerdesin...3 gün zaten ben giremedim dünde sen yoktun neler yapıyorsun canım...

iyiyim canım annemdeyim oyüzden giremedim :KK43:

özlemcim şuan sancım yok ama ara ara adet olucakmış gibi kasık ağrısı yaşıyorum.senden naber nerelerdesin sen msn yide hiç açmadın merak ettim seni çok.grafiğini koy hadi bakalım

canım annemdeyim hala grefiğimi koyamıyorum çünkü evdeki laptopta kayıtlı :KK43: şifremi bilmiorum ama ateşimde yükselme yok dün çok rahatsızdım aşırı gaz ve şişkinlik vardı uyuyamadım düzgün gece sanırım ondan yüksek çıkmadıyarın koyarım inşallah grafiğimi

canımm ortalamanın üstünde inşallah güzel sonuç alırsın

inşallah ama pek sanmıyorum.benim hamile kalacağım zaman eminim ateşim hep 37 lerde olacak.çünkü yüksek ateşli biriyim.her ay böyle 37leri görüyorum ama bişey olmuyo.devamlı böyle giderse herhalde hamile olacağım birgün.

inşallah ama pek sanmıyorum.benim hamile kalacağım zaman eminim ateşim hep 37 lerde olacak.çünkü yüksek ateşli biriyim.her ay böyle 37leri görüyorum ama bişey olmuyo.devamlı böyle giderse herhalde hamile olacağım birgün.

inşallah canım Rabbim hepimizin gönlündeki muradını verir.ama ateşe pek takılma çok çok yüksek olmak zorunda değil ortalamanın üstünde ya önemli olan o.inşallah bir sürpriz yapar bebişin

inşallah canım Rabbim hepimizin gönlündeki muradını verir.ama ateşe pek takılma çok çok yüksek olmak zorunda değil ortalamanın üstünde ya önemli olan o.inşallah bir sürpriz yapar bebişin

inşallah canım sende daha beklemedesin herhalde.gerçi sen 30.gün yumurtlamıştın.bence sen bidahaki ay doktora git yumurtlama takibi yaptır.klomenle çabuk büyür yumurtan en azından daha erken yumurtlarsın.

2e3071 Ovulation Charts

SELAM KIZLAR BUGÜN DOKTORA GıTTıM ÇOK ıYı GELDı BANA KıSTıM DURUYOMUŞ AMA DıĞER DOKTORDA 4.5 CM Dı HERHALDE KÜÇÜLMÜŞ 4 CM DEDı AMA BU KıSTıN GEBE KALMANI ETKıLEYECK Bı KıST OLMADIĞINI SÖYLEDı DOĞ.KONT.HAPI VERMıŞTı DıĞER DOKTOR KULLANMADIĞIMI SÖYLEDıM ıYı YAPMIŞSIN DEDı PROGESTON VERDı 10 GÜN KULLANICAM SONRA ADETıN 2.GÜNÜ KONTROL EDıCEK

2e3071 Ovulation Charts

SELAM KIZLAR BUGÜN DOKTORA GİTTİM ÇOK İYİ GELDİ BANA KİSTİM DURUYOMUŞ AMA DİĞER DOKTORDA 4.5 CM Dİ HERHALDE KÜÇÜLMÜŞ 4 CM DEDİ AMA BU KİSTİN GEBE KALMANI ETKİLEYECK Bİ KİST OLMADIĞINI SÖYLEDİ DOĞ.KONT.HAPI VERMİŞTİ DİĞER DOKTOR KULLANMADIĞIMI SÖYLEDİM İYİ YAPMIŞSIN DEDİ PROGESTON VERDİ 10 GÜN KULLANICAM SONRA ADETİN 2.GÜNÜ KONTROL EDİCEK

canım gözün aydın inşallah kavuşursun bebişine

2e3071 Ovulation Charts

SELAM KIZLAR BUGÜN DOKTORA GİTTİM ÇOK İYİ GELDİ BANA KİSTİM DURUYOMUŞ AMA DİĞER DOKTORDA 4.5 CM Dİ HERHALDE KÜÇÜLMÜŞ 4 CM DEDİ AMA BU KİSTİN GEBE KALMANI ETKİLEYECK Bİ KİST OLMADIĞINI SÖYLEDİ DOĞ.KONT.HAPI VERMİŞTİ DİĞER DOKTOR KULLANMADIĞIMI SÖYLEDİM İYİ YAPMIŞSIN DEDİ PROGESTON VERDİ 10 GÜN KULLANICAM SONRA ADETİN 2.GÜNÜ KONTROL EDİCEK

canım sevindim senin adına inşallah herşey çok güzel olacak hangi doktora gittin?benim doktorlar izinliydi bende mehtap hanıma gittim perşembe günü

kızlar merhaba
ben sizlere ateş tablosu vermeyeceğim ama merak ettiğim bir şey var sizin engin tecrübelerinizden yararlanmak istedim açıkçası. ben ayın 10 unda transferimi yaptırdım hergün bir belirti arıyorum ama yok. salı günü testim yapılacak zaten ama sabredebilsem keşke :)) sadete geleyim hemen iki gündür ateşime bakıyorum sabahları 36.9 yada 37.0 gibi çıkıyor. havada sıcak tabi tuvalete de sık gittiğim için bir posta kalkmış oluyorum sabahleyin bunlara göre bu sıcaklık sizce düşükmü acaba tutunma olmuşmudur ne dersiniz? ne olur cevaplarınızı acilen yazın. çok meraklanıyorum çok.

günaydın. lütfen bana bir yorum yapın arkadaşlar yazıyorum o kadar. bu sabah ta ölçtüm önce 36.8 sonra 36.7 oldu savurdum attım dereceyi düşüyor gittikçe canım sıkıldı mooralim bozuldu resmne keşke hiç ölçmeseydim.

günaydın. lütfen bana bir yorum yapın arkadaşlar yazıyorum o kadar. bu sabah ta ölçtüm önce 36.8 sonra 36.7 oldu savurdum attım dereceyi düşüyor gittikçe canım sıkıldı mooralim bozuldu resmne keşke hiç ölçmeseydim.

canım öncelikle sana şunu söyleyeyim her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan önce ölçüyorsun bu saatler sabah 6-8 arası olmalıdır senin şuan ateşin iyi gibi ama genelde ateşin kaç olduğunu bilmediğimiz için yorumumuz pek sağlıklı olmayabilir ama 36-8 iyi bir ateş inşallah tutunmuştur bebişin

canım öncelikle sana şunu söyleyeyim her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan önce ölçüyorsun bu saatler sabah 6-8 arası olmalıdır senin şuan ateşin iyi gibi ama genelde ateşin kaç olduğunu bilmediğimiz için yorumumuz pek sağlıklı olmayabilir ama 36-8 iyi bir ateş inşallah tutunmuştur bebişin

BEN ÇOK ÖNCEDEN ölçüyordum sonra moralimi her şey bozuyor artık hiç bişi yapmıcam demiştim sonrada tüp bebek yaptırınca zaman da azalınca ona sardım 4 gündür baktım saat her sabah 07:30 da bakıldı bu şekilde çıktı en sonki 36-7 çıkınca moralim bozuldu. dedim gitti herhalde bu. yani hamile oan birinin ateşi kaç olmalı bari öyle sorayım size.. inşallah dediğin gibidir tutunmuştur inşallah. sağol cevabın için. teşekkür ederim.

Geshenk bence ateşin gayet iyi ,yüksek de diyebiliriz moral bozacak bişey yok,takma kafana

X