Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

herkese günaydın
Özlem nerdesin ya seni çok merak ettim,julia dün akşam gidicektin sanırım doktora inşallah herşey gönlünce olur. Arkadaşlar benim adet olacak gibi ağrılarım var yarın adet günüm aslında bugün lekelenmemin gelmesi gerekiyor kasıklarım çok ağrıyor fazla kaptırmak istemiyorum kendimi galiba yine sonu hüsran olacak birde ruh hali çok kötü ağlamaklıyım
2e2c5d Ovulation Charts

herkese günaydın
Özlem nerdesin ya seni çok merak ettim,julia dün akşam gidicektin sanırım doktora inşallah herşey gönlünce olur. Arkadaşlar benim adet olacak gibi ağrılarım var yarın adet günüm aslında bugün lekelenmemin gelmesi gerekiyor kasıklarım çok ağrıyor fazla kaptırmak istemiyorum kendimi galiba yine sonu hüsran olacak birde ruh hali çok kötü ağlamaklıyım
2e2c5d Ovulation Charts

günaydın canımm regl gelmesı ıcın cok erken değilmi cnm daha yumurtan yenı catladı bence sen yumurta takıbıne gıt tatlım tutturamıo olabılırsınız cunku cok geç yumurtluosun belkı klomen fılan verecek doktor ozaman zamanınınıda kesın bılırsın ben senın yerınde olsam hiç durmam cnm hızlandırın hemen bebek ıstıorum derım esındede problem yokmuş nasılsa..
benımde dun ve bugun ateşim 36.7 benımde umudum kesildi tamamen yukseleceği yerde düşüp sabitleşti zaten dun eşim örnek vermişti yine aynı değerler yukselme yok ilaca rağmen 8 mılyon spermlede sanmıorumki doğal yolla olsun..tüp bebek bölümünde gördüm bi arkadas 8 mılyonla klamıs ama allhın sevgili kulu olmak lazım bu mucize için sanırım artıkk temmuzda direk tup bebek görüşmesine gidicez banada yazık sureklı ornek beren eşimede yazık

kızlar ateş tablomu ekliyorum, yorum yapar mısınız?
8. günde servikal akışkan eggwhite işaretlediğim için çizgiyi 8. güne çekti, ov. testi 9. gün + çıktığı için de kesikli çizdi çizgiyi, sizce bu ff e güvenilir mi, yani her zaman doğru tesbit yapıyor mu sizde2e7426 Ovulation Charts

8. günde servikal akışkan eggwhite işaretlediğim için çizgiyi 8. güne çekti, ov. testi 9. gün + çıktığı için de kesikli çizdi çizgiyi, sizce bu ff e güvenilir mi, yani her zaman doğru tesbit yapıyor mu sizde2e7426 Ovulation Charts

canımm 9.gün pozitif gördün sanıırım ozaman 11.gunden sonra ateşinin yukselmesi lazım eğer yukselmezse henüz çatlamamıs demektır çalısın dicem ama eşin sanırım ildısına cıkıcaktı yarın cok onemlı yarın yukselırse ff doğru soylemıştır demektır ama hem akıntın hem ovulasyon çatlamanın olduğunu söyluo sadece ateş kaldı teyit için..

canım bence sen yumurtladın bakma hangi güne çizgiyi çektiğine aslında sen daha iyi anlarsın akıntıyı gördüğün gün veya ertesi gün kasık bel ağrsı yaşadıysan tamamdır.hayırlısı olsun hepimiz için canım

julia hoşgeldin canım dün doktora gitcektin sanırım naptın canım napıyomuş bizim bebişler, cinsiyetleri belli olmuştur herhalde gönlünüzce olsun inşallah ama umarım biri kızdır

Ronya dur daha sana var,kasık ağrıların olabilir onlar normal ,senin için daha 9 gün var ne kanaması :)

Ben de dün akşam geç de olsa doktora gittim,trafikten mahvolduk,bebekler çok iyi ama pek bir utangaçlar uyuyorlardı,hangisi hangisi anlayamadık :) doktorum bu sefer kız da olabilir çok belli olmuyor dedi,zaten uyuduklarından pek hareket de etmiyorlardı,göremedik yani :) aslında çok merak etmedim diyebilirm ,bekleriz nolmuş :)

Ronya dur daha sana var,kasık ağrıların olabilir onlar normal ,senin için daha 9 gün var ne kanaması :)

Ben de dün akşam geç de olsa doktora gittim,trafikten mahvolduk,bebekler çok iyi ama pek bir utangaçlar uyuyorlardı,hangisi hangisi anlayamadık :) doktorum bu sefer kız da olabilir çok belli olmuyor dedi,zaten uyuduklarından pek hareket de etmiyorlardı,göremedik yani :) aslında çok merak etmedim diyebilirm ,bekleriz nolmuş :)

doğru söylüyon canım sağlıklı olsunlarda güzel güzel büyüsünlerde cinsiyetini geç öğrenin.Bana gelince benim normalde adetim 35 günde bir oluyor yarında tam 35.gün onun için korkuyom acaba yumurtlamayı yanlışmı tespit etti FF diye düşünüyorum 30.güne çizgiyi çekti.ufacık bir akıntıda hemen wc ye koşturuyom tamam şimdi kırmızıları görcem diyom çok komik valla gülüyorum halime :))

canım bence sen yumurtladın bakma hangi güne çizgiyi çektiğine aslında sen daha iyi anlarsın akıntıyı gördüğün gün veya ertesi gün kasık bel ağrsı yaşadıysan tamamdır.hayırlısı olsun hepimiz için canım

canım ov. testinde 9. gün saat 11 de pozitifi gördüm ve aynı günün akşamı sol kasığımda çok sancı oldu el değmiyordu neredeyse sancıdan. 10. günün sabahı da kesildi ağrılar. bence 9. günün akşamı çatlama oldu ağrılarımdan anladığım kadarıyla. yumurta akı da 8. günün sabahı geldi bayağı bir kütle şeklinde , parmağımla kontrol ettim ve misket büyüklüğünde çok çok uzayan sümüksü kütle geldi. ve tek çalışmada preseed ile 8. gün akşamı oldu. üff oldu mu olmadı mı beklemek ne zorrrrrrr

sağlıklılar ya juliacım o yeter doktora giderken çikolata ye ozaman uyumazlarmış kım demıştı bılmıyorum gulben ergenmıydı acaba oyle yapıorum demıştı :)

canım ov. testinde 9. gün saat 11 de pozitifi gördüm ve aynı günün akşamı sol kasığımda çok sancı oldu el değmiyordu neredeyse sancıdan. 10. günün sabahı da kesildi ağrılar. bence 9. günün akşamı çatlama oldu ağrılarımdan anladığım kadarıyla. yumurta akı da 8. günün sabahı geldi bayağı bir kütle şeklinde , parmağımla kontrol ettim ve misket büyüklüğünde çok çok uzayan sümüksü kütle geldi. ve tek çalışmada preseed ile 8. gün akşamı oldu. üff oldu mu olmadı mı beklemek ne zorrrrrrr

kısmette varsa olmuştur biliyorsun sperm 72 saate kadar yaşıyor birde preseed kullanmışın bence gönlün rahat olsun olur Allan izniyle inşallah

Japonica bence sen boşa dert ediorsun sen doğru zamanda çalıştın bence,boşver gerisini,beklemeye geç artık

ayın 14ü.... 36.7
.......15i.....36.5
.......16sı...36.3
.......17si....36.2
........18i.....36.2
........19u.....36.4
bugün adetimin 13. günü...sizce yakınmı çatlama zamanı

julia canım sana bir şey sorcam eğer adet gelecekse rahim daha ulaşılır aşağıdamı oluyor bir bilgin varmı

ayın 14ü.... 36.7
.......15i.....36.5
.......16sı...36.3
.......17si....36.2
........18i.....36.2
........19u.....36.4
bugün adetimin 13. günü...sizce yakınmı çatlama zamanı

canım kaç günde bir adet oluyorsun eğer 26 günde bir ise 12.gün gibi tabi akıntınıda takip et

JULıA canım bebişlerinin sağlıklı olmasına tekrar çok sevindim...Utangaçmılar...Ay yesinler onları ya...Anne karnında çok tatlı duruyorlar zaten gördüğüm ultrason kağıtlarında...
ÖZLEM kuşum sen nerelerdesin...3 gün zaten ben giremedim dünde sen yoktun neler yapıyorsun canım...

Ya benim ateşim gittikçe düşüyor ama kasıklarımda ağrılarım daha yok...Birliktede olamıyoruz bu akıntı delirtti beni ya...

X