Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Heoz anlamadım ama olsun
hoŞgeldın welcome bende senı sormuŞtum geÇmıŞ olsun dıkkat et eŞındende mıkrop kaparsın

selam arkadaşlar.
dün sabah 11 de yaptığım ovulasyon testi çok koyu çıktı demiştim ya öğleden sonra 16,30 da bir daha yaptım gene koyuydu ama sabahki gibi değildi. bugün 11 de bir daha yaptım daha da açılmıştı rengi 2. çizginin. Dün akşam sol kasığımda çok fazla ağrı vardı resmen oturamıyordum ve acımdan çalışma bile yapamadım. bugün sabah kasık ağrılarım geçti. Demem o ki ben ne zaman çatladım anlayamadım. ov. testine göre bugün çatlaması gerek ama bence dün çatladı, o kadar ağrı neden olsun ki başka. FF tablomu da ekliyorum aşağı bi bakar mısınız? yarın için de bugünkü ısımı girdiğimde 8. gün gösteriyor ovulasyonu?
şimdi ben neye inanım? ff e mi, kasık ağrılarıma mı, ov. testine mi? sadece bir çalışma olduğu için (o da 8. günde oldu) bu kadar meraktayım.
2e7426 Ovulation Charts

kasık ağrısı çatlama esnasında mı oluyor, çatladıktan sonra mı, çatlamaya yakın mı? nolur bilen birisi cevaplasın yoksa ben çatlıcam orta yerimdennnndelikafadulden

canım çok karışık ama ovulasyon testi 24-36 saat içinde çatlıcak demek oluyor kasık ağrısıda öncesinde ve sonrasında olabiliyor bugünü muhakkak değerlendirin preseed kullanın.FF ye pek takılma sen o günlerde çalış yeeter inşallah gelir bebiş :))

Heoz anlamadım ama olsun
hoŞgeldİn welcome bende senİ sormuŞtum geÇmİŞ olsun dİkkat et eŞİndende mİkrop kaparsın

Teşekkür ederim canım benim...Demekki yokluğum anlaşılmış...Sevindim bak şimdi...Eşimden nasıl mikrop kapabilirim ki...Asıl ben şimdi ona mikrop kaptırma korkusuyla beraber olmayı red ediyorum onada anlattım anlayışla karşıladı...
Canım seninde yazdıklarını okudum...Ateşin daha önceki hamilelik ateşinle aynı gidiyormuş...Nasıl sevindim anlatamam...İnşallah tutmuştur...

ya ben ayın 14ünde ölçmeye başladım ateşimi...
14. gün.....36.7
15.gün.....36.5
16.gün.....36.3
17.gün.....36.2
18i yani bugün yine 36.2

ben şimdi nasıl anlayacağım yumurtlamanın olduğunu...ateşim sürekli düşüyo...bana yardımcı olursanız sevinirimbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

kasık ağrısı çatlama esnasında mı oluyor, çatladıktan sonra mı, çatlamaya yakın mı? nolur bilen birisi cevaplasın yoksa ben çatlıcam orta yerimdennnndelikafadulden
canım bendede oluyo yumurtlama esnasında kasık ağrısı+karın ağrısı 1-2 gün sürüyo ben de o günleri değerlendiriyorum tabi ısı ve ovilasyon da bunu destekliyo bence yumurtladın inş.tutmuştur:Saruboceq:haziranı dolduralım kızlar inş.

canım yorum yapmak isterdim ama anlamadımbilmiyorumkismile deneyimli arkadaşları bekle onlar bişeyler yazarlar şimdi

durusahcım oncekı gunlerde olcmedınmı.onlarda hep 36.7 cıvarımıydı.eger oyleyse bugunlerde yumurtlıycaksın demek.bu sıralar ıyı calısın bence

kızlar benım yumurta ya dun ya bugun catlamıs.dr.a gıttım bugun.folıkul yanı yumurta gorunmuyor ama sıvı hala var dedı.yanı yumurtam hala canlıydı.sabah 6 da calısmamızı yapmıstık zaten.bakalım hayırlısı olsun artık.ama ben anlamıstım atesten sızde demıstınız zaten.bakalım yarın kac derece olcak.dun sabah 36.3 bu sabah 36.5 idi.yarın sabah yıne olcucem kac cıkacak acaba

durusahcım oncekı gunlerde olcmedınmı.onlarda hep 36.7 cıvarımıydı.eger oyleyse bugunlerde yumurtlıycaksın demek.bu sıralar ıyı calısın bence
yok canım yaaa ölçmedim...adetim 7sinde başladı ben 14ünde ölçmeye başlayabildim ancak...nasıl olunca yumurtlayacağımızı anlamalıyız...karışık geldi bana bu iş:))))))

DURUŞAH zaten HAZEL82 de yazmış eğer ateşin 14. önce düşük değilse zaten normalde 14. günden sonra yumurtalar çatlamaya başlıyor yani bu ateşe göre yumuşların çatlama aşamasında olabilir canım...Çalışmalara bol bol devam edin...

canım benim bugün benim adetimin 12.günü...ben ateş ölçmeye ayın 14ünde başladım...adetimim 14.gününde değilkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hımmm ok.o zaman yıne aynı hesap yumurtlaman yakın bugunlerı ıyı degerlendr.ates olcmeye devam sabahları.atesın ne zaman yukselırse ondan oncekı gun yumurtlamıssın demek.yumurtladıktan sonrakı gunude degerlendrın esınde problm yoksa.

tşk ederim canım...devam edelim bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…