Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Melekcim dinlenin boşver çalıştın yeterince :)

Umutcum saol canım ya,evet akşam randevum ,midem daha iyi çok şükür ama sıcaklar mahvediyor insanı :)

valla bende 36.8 gordum ıkı uc kere sonra ıkı gun ust ıuste 36.9oldu umutlanasım geldı benımde yaa ınsallh cnm bende kalkıp cuma vakti dualrımı edeyimm çok öptumm kıslaar ben kaçtımmm

slm arkadaşlar hayırlı cumalar diliyorum hepinize
benim u ay 2 yumurtam oluşmuştu ateş ölçmedende anlamıştım ama emin olamamıştım 21. günde gittim kontrole 2 yumurtamda biri 3 biri 4 cm olmak üzere çatlamayıp kist olmuşlar bunu üzerine progestron ve ca125 tahlillerime bakıldı progestronda yumurtanın çatlamadığı görülüyor üstelik ca125 değeri 0-30 olması gerekirken 77 çıktı. dr şok oldu bende moral sıfırın altı.

julia drundan memnun olduğunu söylemişsin ben zaten altunizadede oturuyorum muayene ücreti ne kadar veriyorsun cnm olmazsa bende ona gideyim sanırım bende endometriozis var bu şekilde hamilelik çok zor sana klomeni veren dr da o muydu?
olmazsa zaten tüp bebek falan yaptıracam artık 6 ayım bitti 3 senelikte evliyim çok bekleyecek vaktim yok eşim 41 ben 31 yaşımıza girdik çok gençte değilizki

bu arada önümüzdeki pazar itibari ile 19 günlük izne ayrılacağım o yüzden yazamayacağım aabeyazmelek arkadaşım sakın haber vermedi çekip gitti diye düşünmeyiniz
hepinize kucak dolusu sevgileropuyorumnanaktan

Heozcum doktoruma ben doktor olduğum için ücret vermiorum ama muayene ücreti 100 lira. Çok ilgili biri çok seviyoruz.Hakkında hayırlısı olsun inşallah üzülme hepsinin de çaresi var.

Melekcim dinlenin boşver çalıştın yeterince :)

Umutcum saol canım ya,evet akşam randevum ,midem daha iyi çok şükür ama sıcaklar mahvediyor insanı :)

sagol canım cevap yazdıgın için ..

valla bende 36.8 gordum ıkı uc kere sonra ıkı gun ust ıuste 36.9oldu umutlanasım geldı benımde yaa ınsallh cnm bende kalkıp cuma vakti dualrımı edeyimm çok öptumm kıslaar ben kaçtımmm

bende sabit 36.8 giyordu 3 gündür bugun 36.9 çıktı ben hamileligimde görmüştüm bukadar yüksek allahım hayırlısyla hamile haberlerini veririz inşallah geçen ayki yöntem buayki yöntem aynı sadece ateş derecem farklı acaba ignedenmi dedim ama geçen ayda yöntem aynıydı inşallah sen ben ronya bu ateşlerle hamileyiz deriz allahım duysun sesimizi...
allah kabul etsin umutcum

anlattıkları şaşırarak okudum valla yumurtaların küçükmüş anladıgım kadarıyla dimi 3cm4 cm dimi
haber verdigin için öyle bir şey demem zaten heozcım iyi tatiller tatilden hamileyim diye gelirsin inşallah olmayacak bir şey deyil yeterki allahım ol desin...

Juliacım inşallah güzel haberlerle gelirsin cinsiyetlerini kesinleşecek dimi hadi hayırlısı ne kadar heyecanlısındır şimdi...
Welcome nerelerde ya gözükmüyor..

melekciğim yumurtalar mm değil cm yani gereğinden fazla büyüdü ve çatlamadılar. ben hayatımın şokunu yaşadım belkide klomensiz hiç yumurtlama olmuyordu hayırlısı bakalım
inş. tatilde hamile olabilirim pek sanmıyorum ama çünki yumurtlama dönemlerimde tatilde olacağım ve yumurta oluşup oluşmadığını bilmeyeceğim ama çantaama dijital derecemi de atmayı düşünüyorumsempatiksalakcinni bu şekilde ovülasyonu tespit edebilirim hepimizin rabbim gönlüne göre versin sabırsızlıkla sizlere yazacağım günleri bekleyeceğim inş.

Heozcum doktoruma ben doktor olduğum için ücret vermiorum ama muayene ücreti 100 lira. Çok ilgili biri çok seviyoruz.Hakkında hayırlısı olsun inşallah üzülme hepsinin de çaresi var.

herhangibi devlet hastanesinde çalışıyormu kendisi yada tamamen özel muayenehanesindeyse özelden bana numarasını atabilirmisin acaba varsa internet sitesini falan

Kızlar ben geldim...Nasılsınız...Hergün giriyordum ama hemen çıkmak zorunda kalıyordum...Çünkü evde internetimiz yoktu...Başka bir firmaya internet için üye olduk o nedenle 3 gün internetimiz yoktu...Wınn bağlanıyordum ama kotası az kaldığından pek eşim izin vermiyordu...Neyse artık burdayım...Sizleri çoook özledim...Geçmişi okumak istemiyorum...Biri bana kısaca özet geçebilir mi...

Kızlar birde ben vajinamdan çok çabuk mikrop kapıyorum...Nasıl oldu bilmiyorum ama yine kaptım...2 gün canım çıktı vallah...Akıntı kaşıntı elimle dokununca ateş gibi yanıyordu ve zonkluyordu sanki vajinam...Bu hep başıma geldiğinden dr. bana hep aynı fitili verdiğinden bende dr. gitmeden dün akşam ve bu sabah kullandım sanki etki etmeye başladı rahatlıyorum...Bıktım vallah ya...Havuz yasak deniz yasak günlük petler yasak orasını sabunla yıkamak yasak ıslak mendille silmek yasak adet olduğumda bile hemen hemen 2 saat olmadan pedimi değiştirmemi söylemişti dr ve orasını taharatlandıktan sonra ıslak bırakmayıp kurulamamıda söyledi...Dikkat ediyorum ama neden oldu bilmiyorum ya...

çok zor işin ya allah yardımcın olsun valla demekki bağışıklığın düşük senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…