Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yaaa sinir bozucu bu testler haaa
nasıl sevinmişti nasıl üzüldü şimdi
dava açacaksın bunlara aslında ama neyse

canım bende geçen ay aynı şeyi yaşadım gerçektende silik ikinci çizgiyi görmüştüm hatta eşim bile gördü hayal değildi.tabi ben heyecanla kan testi yaptırdım ve koskocaman negatif acayip üzüldüm o sonuç kağıdı elimde hep güldüüm hemde gözlerim dolu dolu oldu.beklemek çok kötü her ay kendimi hamile gibi hissediyorum ama sonu hep hayal kırıklığı :çok üzgünüm:

canım takılma ateşe yüksekte gitse olmuyor nasılsa önemli olan düşmesin inşallah

canım takılma ateşe yüksekte gitse olmuyor nasılsa önemli olan düşmesin inşallah

canım inşallah ya dedğin gibi olsun geçen ay yükseldi noldu son gün pat diye düştü.FF deki hamile grafiklerine bakıyomda hiç benim gibisinede rastlamadım.neyse olmazsa olmasın napayım ya yoruldum gerçekten çok aylardır neler yapıyom vakti zamanı değil demekki gelmiyor

özlem sende koysana grafiğini seninde günün yaklaşmıştır artık yani yumurtlama günün koyda bakalım canişkom

Herkesemerhaba kıslar nasılsınız?
Loveli canım kocamam olmuş meleğin maşallah en son hamile haberini almıştım şimdi 22.haftaya gelmişsiniz allahım meleğini de seni de korusun tatlım.Güzel bri hamilelik geçirmen dileğim ile..

sağol demetim sen nasılsın hamişlikk nasıl gidiyor demirhan nasıl
güzel bir hamilelik geçirmen dileğiyle tstlım

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........25 haziran.................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. 4 temmuz.................(ateş ölçme preseed )
mirage1983.......... 17 temmuz...............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

slm kıslarr nasılsınızzz
bana yardımcı olabilirmsinizz
benim yumurtlama günüm başladıı

bugün yumurtlamam 36.7 dün başladıı yumurtlamamm ama ağızdan ölçtüm nasıl kızlarr

ronyacım bak ateşimizi ölçüyoruz kendimizi biliyoruz yoksa adet günüm sugün degip test yapıp morelimiz bozulucak yumurtladın belki ff opnaylamadı çok kafana takma bence relax ol güzelim insan daha rahat hissediyor kendini..
benim ateşim yükseldi ama yirmilik dişim çıkıyor benim arada agrı yapıyor dilimle elledigimde şiş oldugunu hissediyorum hayırlısı artık geçen aya göre farklı ama bakalım allahım yüzümüzü güldürsün...

bynkutluay ateşin yüksek tek bir derece sana bir şey diyemeyiz ateşini hergün aynı saatte ölçüp yazman lazım ozaman yorum yaparız..

bynkutluay ateşin yüksek tek bir derece sana bir şey diyemeyiz ateşini hergün aynı saatte ölçüp yazman lazım ozaman yorum yaparız..

hımm canımm önce ölçtüklerimde yumrtlamaya yakın 36.2 çıktı 2 gün ölçemedim bugün ölçtüm böyle çıktıı

HergÜn ÖlÇmedıgın ıÇın tam bılemeyız ama sen yumurtalama olmuŞ ozaman 36.2 36.7 ÇıkmıŞ ınŞallah ogÜnler ÇalıŞmıŞsınızdır..

merhaba kızlar bende geçen adet olduktan sonra baya canım sıkılmıştı o yüzden çok fazla girmedim.yumurtam çatladı şimdi yine beklemedeyim.ama iyiki ovulasyon testi ve ateş ölçme yöntemini yapmışım 3 aydır çünkü vücudumu iyice tanıdım.mesela ovulasyon testinde pozitifi gördüğüm günden sonra 17.gün adet oluyorum.bazı aylar pozitifi gördüğüm gün ateşim düşüyo ve yumurtluyorum bazı aylardada pozitifi gördüğüm günün ertesi günü ateşim düşüyo ve yumurtluyorum.bide artık ateşim yüksek gitse bile umutlanmıyorum.çünkü 37 leri gördüğüm halde hiçbişey olmadı.önemli olan ateşin hiç düşmemesi yüksek olması değil.benim son iki gün düşüyo kademeli olarak.önce 36.5 a düşüyo sonraki günde 36.2 falan oluyo adet oluyorum.yani bunları öğrendiğim iyi oldu artık nolacağını önceden kestirebiliyorum.geçen ay ateşim yüksek gidince çok umutlanmıştım ama bu ay öyle değilim.daha rahatım.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3888067&u=1&

ateşin çok güzel canım maşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…