Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ben iyiyim melekcim sen nasılsın daha iyisindir inşallah ev bulabildinmi?çalışmalar ne durumda?bileğin geçtimi?çok öptüm :)

Canım teşekkür ederim iyiyim...Adetim bugün bitti işte...Aklımız estikçe çalışmalara devam edeceğiz yine...Sen nasılsın peki...

bende iyi olmaya çalışıyorum ev bulamadım malesef aramayıda bıraktım dinleniyorum çalışmalara devam bilegimgeçer gibi oldu ama bugun zorladım sanırım agrıyor şimdi bende seni öpüyorum iyi olmana sevindim
hilalcım inşallah gelir bebegin kanamanda biter çalışmalara başlarsın artık...

sagol welcome iyi hadi bakalım bol şanslar allahım buay güldürür yüzümüzü inşallah bende degişiklik yok çalışıyoruz bol bol :kedi:

kıslar nbr nasılsınız bakalım hamile arkadasları tebrik ediyorum
ronya özlem .julia emel ,melek hepınız ıyısınızdır ınsallah
sene sobnu karne işlerı yuzunden giremedım hiçç kıslar benımde yumurtam çatladı ateşim yukseldı beklemedeyım bakalm bu ay cok çalıştık ilk defa ateşim yukselene kadar çalıştık yalnız ben artık uzayan akıntımı kontrol edemıorum preseed kullandığım ıcın gelen akıntı preeseddı kalıntılarımı benım akıntımmı anlayamıorum sızden nbr kıslar?

kımse yok sanırım herkese bol şans ve kesınlıkle kafanıza cok takmayın ben bu ay cok rahatımm gecen ay hergun ateş ölçtum strese gırdımm bu ay sadece 4 gun fılan olçtum yumurtlamayı kesınletırmek ıcın..kafama gore takılıorum gezıorum hayatımı yasıorumm napayım herkes normal yolla coocuk sahıp olacak değil yaa olmazsa agustosta tüp bebek yaptıracaz zaten..derlerdı ama bana alay edıolar gıbı gelırdı asla basaramam gıbı gelırdı ama madem bebek gelmıo barı hayatımı yaşıorum takmıorum kafama sızde deneyın cok öptumm hepınızı gusel haberlerı beklıorum...

canım ne güzel ya süper kafaya takmamak ben yapamıyorum çok sinir oluyorum bu duruma kızıyorum kendime
canım bende preseedden dolayı pek anlayamadım uzayan akıntımı.canım bakalım inşallah tüpe gerek kalmadan güzel haberlerini alırız.bak özletme kendini gel zaten iremde bıraktı bizi (

herkese günaydınlar...
nezamandan beri yoktum neler oldu bilmiyorum.hamilemizz var saanırım.tebrik ederim.son adetten ssonra baya bi moralim bozuldu giremedim.tablomda bir garip koymaya gerek duymadım.belki değişir artık tablom bilmiyorum..buay bir gariplik var sanki????birde doktora gittim yumurta takibi için önümüzdeki ay gel dedi adetin 3,günü.klomenmi verecek acaba ??????????
görüşmek üzere.kendinize iyi bakın.....

2e6ba4 Ovulation Charts

selam canım ben de bu ay preseed aldım gg sitesinden. ama çok zor sıkılıyor acaba hatalı mı diye merak ettim. sanki damla damla zor çıkıyor. kullananların da öyle mi oldu acaba?

selam canım ben de bu ay preseed aldım gg sitesinden. ama çok zor sıkılıyor acaba hatalı mı diye merak ettim. sanki damla damla zor çıkıyor. kullananların da öyle mi oldu acaba?

canım bende kullanıyorum ebaydan aldım hiç öyle bir problemle karşılaşmadım.canım enjektörün ucunu tüpün ucuna çevirerek geçir hiç boşluk kalmasın o arada tüpü sık ve enjektörlede gelen jeli çek tabi biraz zor çekiliyor jel ama bozuk olduğunu düşünmüyorum son kullanma tarihinde bak

selam kızlar ben de çok girmiyorum siteye. yeni hamişlerimiz hayırlı olsun. bebiş isteyenler de en kısa ve hayırlı zamanda sağlıklı bebişlere kavuşsunlar inşallah...

canım sağol bozuk değildir o zaman çünkü son kullanma 2012 ama benim enjektör diye gönderdikleri farklı galiba ya da ben anlamadım. bi de ilk sıkmadan önce ucunda kurumuş jel vardı acaba ondanmı akmıyo bi de ben vajinanın derinliklerine de sıkamadım 2kez kullandım ama sanırım ikisi de boşa gitti. bi de eşimin haberi yok banyoda sıkmaya çalışıp yatağa geçiyorum acaba sıktıktan sonra kalkıp yatınca geri çıkıyomudur.

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. 4 temmuz.................(ateş ölçme preseed )
mirage1983.......... 17 temmuz...............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Gelincik arkadaşımız hamile degilmiş test yanılmış ya üzüldüm böyle testlerinyanlış çıkmasına inanamıyorum nekadar sinir bozucu...
erkaymak g.erkl. bende sizin gibiyim pek girmiyorum daha rahatım bu ay inşallah hepimiz kavuşuruz buay bebişlere...
umutcum canım iyiyim sen nasılsın maşallah morelin süper en iyisini yapıyorsun bende bu ay relaxsım çalışmamı yapıp bakıyorum hayatıma allahım hakkınmızda hayırlısını versin öpüyorum seni...
evet yaaa iremcim gelsin artık ronya ateşin gARıP valla hayırlısı..

yaaa sinir bozucu bu testler haaa
nasıl sevinmişti nasıl üzüldü şimdi
dava açacaksın bunlara aslında ama neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…