Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cok sagolun arkadaslar darisi hepinizin basina sizin icin dua edicem ama size tek diycegim ates ölcme yöntemine cokta inanmamaniz benim atesim cok normal sadece sunu yapin kafaya cok takmayin demesi kolay biliyorum cünkü bende cok takiyodum bu ay hic takmadim hic beklemiyodum böyle bir sonuc birde ovulasyon testi kullandim bu ay ilk deva ve oldu bebegim benimle darisi hepinizin basina:nazar:

cok sagolun arkadaslar darisi hepinizin basina sizin icin dua edicem ama size tek diycegim ates ölcme yöntemine cokta inanmamaniz benim atesim cok normal sadece sunu yapin kafaya cok takmayin demesi kolay biliyorum cünkü bende cok takiyodum bu ay hic takmadim hic beklemiyodum böyle bir sonuc birde ovulasyon testi kullandim bu ay ilk deva ve oldu bebegim benimle darisi hepinizin basina:nazar:

ateşin düştümü peki ? nasıldı bende regl 2 gün kaldı ateşim yükseldi ve sabıtlendi

hilal çok sevindim canım hayırlısıyla artık hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.yarım kavanoz bal ne kadar miktar olarak? bende deneyeyim heheheh

saol tatlım teşekkürler çok şükür Rabbime keşke hep böyle güzel geçse herşey ne güzel olur canım sen malzelerini koy sonra balını koy yarım kavanoz bak çok bal olmasın yanlız içinde çünkü balı dibe iner ağzı kapalı kavanoza koy sabahları ye

günmaydınnnnn sevgili dostlarımmmmmmm
dün akşam netten sipariş verdiğim preseed ve ovulasyon testi elime ulaştı. ilk defa denicem bu ay preseedi. kullanan arkadaşlarım bana nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verrir mi? 40 mg lık tüp ve içinden 9 adet enjektör çıktı, özlemcim sen kullanmıştın hele bi anlat nasıl uygulama yaptın ? zemuszemus

tatlım yumurtlama günlerinde kullan 3 mg kadar çek ilişkiden 15 dk önce ayaklarını dik iyice derine sık hafif hafif sonra öne doğru çekerek enjektörün hepsini boşalt 15 dk içinde ilişşki olsun diz dirsek pozisyonunda deneyin bana kalırsa daha hızlı ilerlesin ve preseed dışarı çıkmasın hadi hayırlı olsunopuyorumnanaktan

ya şu ovulasyon testlerinden bendemi alsam ne yapsam iyice kafam karıştı adetim düşükten ve ameliyattan sonra düzensiz oldu ne zaman yumurtladığımıda bilemiyeceğim

ya şu ovulasyon testlerinden bendemi alsam ne yapsam iyice kafam karıştı adetim düşükten ve ameliyattan sonra düzensiz oldu ne zaman yumurtladığımıda bilemiyeceğim

al istersen canım ama bir türlü sevmedim idrar tutma işini ben tükürükle yapılan mikroskobtan almayı düşünüyorum hem ömürlükmüş kullanımı.bence onu al sende benim sizler gibi ilk gebelik için uğraşsaydın hiç düşünmeden alırdım çünkü ilerde kullanma durumunuz olur ikinci bebek için :))

al istersen canım ama bir türlü sevmedim idrar tutma işini ben tükürükle yapılan mikroskobtan almayı düşünüyorum hem ömürlükmüş kullanımı.bence onu al sende benim sizler gibi ilk gebelik için uğraşsaydın hiç düşünmeden alırdım çünkü ilerde kullanma durumunuz olur ikinci bebek için :))

ben idrar olan testi 2 ay kullandım sonra bıraktım kullanmadım ama bu ay çok dengesiz olacak besbelli benim hamileleik için uğraşmadığım kullanmadığım şey bana küsmüş :) ilk bebeği doğduktan sonra hemen 2. doğurucam zaten bulamıyorum

ben idrar olan testi 2 ay kullandım sonra bıraktım kullanmadım ama bu ay çok dengesiz olacak besbelli benim hamileleik için uğraşmadığım kullanmadığım şey bana küsmüş :) ilk bebeği doğduktan sonra hemen 2. doğurucam zaten bulamıyorum

canım hemen ikinciyi doğurcan madem mikroskobtan al bence hem ömürlük
inşallah en kısa zamanda bebeğin gelcek güzel haberler alcaz.bu yaz ayları pek bir bereketsiz çıktı neden acaba akannehir

canım hemen ikinciyi doğurcan madem mikroskobtan al bence hem ömürlük
inşallah en kısa zamanda bebeğin gelcek güzel haberler alcaz.bu yaz ayları pek bir bereketsiz çıktı neden acaba akannehir

bilmem haziranda hamilemiz çıkmadı demi çıkar inş. sabır edece Rabbim vereck zamanımızı bekliyoruz

Gelıncık kader arkadaŞım Çok sevındım ınŞallah pazartesıde onaylanır dahada mutlu olurum ...
Lore tebrıkler allahım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın
hılalcım gÖzÜn aydın sonuÇların temız ÇıkmıŞ sevındım
julıa ıkızlerın dıgerı prensmı prensesmı bakalım merak ıÇındeyım...
Ronya ateŞın buay ÇoŞmuŞ degıŞık bır Şey olmuŞ ..
Özlemcım welcome sızler nasılsınız nasıl gıdıyor

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen,çatlatma ignesi)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica.................. 4 temmuz.................(ateş ölçme preseed )
mirage1983.......... 17 temmuz...............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

gelincik37_34..........:hooray::CüvCüv::nazar:

Gelİncİk kader arkadaŞım Çok sevİndİm İnŞallah pazartesİde onaylanır dahada mutlu olurum ...
Lore tebrİkler allahım sagsalİm kucagına almayı nasİp etsİn
hİlalcım gÖzÜn aydın sonuÇların temİz ÇıkmıŞ sevİndİm
julİa İkİzlerİn dİgerİ prensmı prensesmİ bakalım merak İÇİndeyİm...
Ronya ateŞİn buay ÇoŞmuŞ degİŞİk bİr Şey olmuŞ ..
Özlemcİm welcome sİzler nasılsınız nasıl gİdİyor

çok teşekkür ederim melekcim inş. bebişim gelecek artık biraz kahve rengi lekenmelerim var 9 gün oldu doktora sordum normal dedi

julia yorumun için sağol canım evet geçen ay 12.gün yumurtladım ve 27 sinde adet oldum
bende 10 gün yumurtlamışımdır diye düşündüm ona göre çalıştım ama bu ff beni altüst etti 14 günü gösteriyo ve o günlar boş bizim :KK43: umarım yanılıyodur ve bu ay olmuştur rüyamda üçüz bebekler gördüm Rabbim nasip ettin inş.2e54bc Ovulation Charts

X