Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

heoz bence seninki de benimki gibi olmuş 16. gün görünüyor ,çatlamıştır ama emin olayım istersen kontrole git,ateşin bu sefer 16. gün diyor bence.

Ronya senin de 2 gün sonrası kabul etsek bayağı geç yumurtlamış oluyorsun,kür mü uyguladın bu ay?

canım ben 35 günde bir adet oluyorum ve genelde yumurtlamam 20-24. günler arası oluyor.birde 2 gün sonrası kabu etsek derken hangi günden iki gün sonra demek istedin

tüm değerlerini yazarsan daha iyi yorum yaparım,
Özlemcm nasılsın seninle de karşılaşamadım,ben biraz toparlandım bak burdayım :))) tabi her günüm ayrı geçiyor,senin moral nasıl bakimm ?

Özlemcm nasılsın seninle de karşılaşamadım,ben biraz toparlandım bak burdayım :))) tabi her günüm ayrı geçiyor,senin moral nasıl bakimm ?

sanırım bana söyledin kaydirigubbakcemile3 ben 16 günden başladım ölçmeye 36 dereceydi
17. gün 36
18.gün 35,9
19 gün 36
20 gün 36,1
21 gün 36,1
22 gün 36,2
23 gün 36,2
24 gün 36,2 bugün
netteki ovulasyon tarhim hesabı 26-31 mayıs arası uygun diye bulmuştum
regl tarıhım 14 hazıran
teşekkrüler julıa

Son düzenleme:
Heozcum bence de çatlamış ama daha önceki günlerde yükselme düşme olması normal akıntın önceden başlar ama yumurta hemen çatlamaz,onlar önemli değil,inş bundan sonra ateşin düşmez daha .

Ronyacım 24-25.günlerde demek istedim yani bundan sonra yüksek gidecek inşallah ateşin :) hadi hayırlısı inşallah

julia tablonun önümüzdeki günlerini ortalama değerler girerek deneme yaptım dediğin gibi tablo 16. günü ovülasyon gösteriyor yani bugünü
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd
biz 3 gündür çalışmıyoruz bugün çalışsak hala şansım varmı ne dersin? bide rabbim hayrlısını versin ama erkek bebek istiyoruz kızımız var ya erkek için ovülasyon günümü yapmak gerekiyordu acaba?

Busecan bu değerlere göre 19.gün ovulasyon gerçekleşmiş görünüyor üzerine 14 koyup gününü bekleyecez,tabi daha önceki değerleri de bilmek gerekirdi ama bu değerlerle 19.günden sonra yükselme olmuş.
Sabit olması sorun değil kademeli yükseliş oluyor sende o yüzden düşmemesi daha önemli

^Heoz tablonu mu değiştirdin anlamadım,değerlerin değişmiş?

Keşke çalışsaydınız derim,bugünler çok önemli bu gece bence olsun kaçırmayın

Busecan bu değerlere göre 19.gün ovulasyon gerçekleşmiş görünüyor üzerine 14 koyup gününü bekleyecez,tabi daha önceki değerleri de bilmek gerekirdi ama bu değerlerle 19.günden sonra yükselme olmuş.
Sabit olması sorun değil kademeli yükseliş oluyor sende o yüzden düşmemesi daha önemli

ewt öncesinde bu olayı bilmiyodum ateş ölçerimi 15 nci gün aldım biz ondan 2 gün önce ve bir gün sonra çalışma yapmıştık tutmuşmudurkı inş düşmez 14 koyarsak regl tarıhımı 4 gün geçmiş yanı 18 haziranıı beklycez

regl derecem 36.4

5.günüm--- 36.4
6.günüm--- 36.4
7.günüm--- 36.5
8.günüm--- 36.5
9.günüm--- 36.5a
10.günüm--- 36.4a
11.günüm--- 36.2a
12.günüm--- 36.2
13.günüm--- 36.4s
14.günüm--- 36.3a(doktora gittim yumurtalar büyümüştü ama çatlamaıştı daha )
15.günüm--- 36.4
16.günüm--- 36.3a
17.günüm--- 36.4
18.günüm--- 36.5a
19.günüm--- 36.8

julia benm tablomada yorum yaparsanız çok sevinirm

Juliacim allahıma şükürler olsun çok iyiyim superim kendi kendimle konuşup kendimi uzmeyecegime soz verdim esimlede konuştuk 2 ay daha oluruna birakcaz çok rahatım ama yine incir havuç bal polen Meryem ana eli otu ve preseed kullanıyorum :) bende haberler böyle

^Heoz tablonu mu değiştirdin anlamadım,değerlerin değişmiş?

Keşke çalışsaydınız derim,bugünler çok önemli bu gece bence olsun kaçırmayın

evet bundan sonraki 7 güne ortalama değer girdim bir kaç versiyon denedim çok düşük ve çok yüksek olmayan ve %90 bu günü gösteriyor ovülasyon eğer ovülasyon olduysa hala hamilelik için şans varmı dersin?

Nurberra değerlerin çok yakın aslında ama 16 ya da 17. gün olmuş gibi,kaç günde bir adet oluyordun?

Özlem maşallah çok sevindim moralli ol ki sürprizin gelsin zaten,vakti zamanı var elbet gelecek :)

Heoz bu gece ve ertesi sabah çalışın doktor öyle söylemişti bize,yakalamış olabilirsiniz.Allah bilir kısmet tabi olur neden olmasın

julıa biz 19 gün öncesi 2 gün öncesi ve 19 gün sonrası çalışma yaptık doğrumukı tabıkı önceki günlerde yaptıkda

Nurberra değerlerin çok yakın aslında ama 16 ya da 17. gün olmuş gibi,kaç günde bir adet oluyordun?

Özlem maşallah çok sevindim moralli ol ki sürprizin gelsin zaten,vakti zamanı var elbet gelecek :)

adetim 35 günü buluyo bazen cnm 32 37 arası değişiyo yani çok düzenli değil.buay 14.günümde gittiğimde 2 tane yumurta var dedi 15.günden itibaren çalışma olsun demişti doktor.bi hafta sonra tekrar gidicem çatlamışmı die bakmak için ama doktora sorduğumda eğer yumurtalar çatlamasaydı reglin 2 ayı geçerdi olmazdın sadece biraz geç çatlıyo dedi

Busecan tabiki yeterli neden olmasın ,Rabbim kısmet ederse tek seferle de oluyor biliyorsun çalışmalarınız bence iyi.

Nurberra bence de öyle gibi duruyor büyük ihtimalle çatladı ama doktorun kontorlunde fayda var tabi,hayırlısı inşallah

Busecan tabiki yeterli neden olmasın ,Rabbim kısmet ederse tek seferle de oluyor biliyorsun çalışmalarınız bence iyi.

Nurberra bence de öyle gibi duruyor büyük ihtimalle çatladı ama doktorun kontorlunde fayda var tabi,hayırlısı inşallah

canımmmmmmmmmmmm çok sağollllllllll allah razı olsun hakkını helal ettt

X