Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

merhaba kızlar bende ateş ölçmeye başladım ilerleyen günlerde ateş değerimi yazarım

canım hergün sabah yataktan kalkmadan aynı saatte dil altından ölçüyorsun buraya yazarsan bizlerde yoorumda bulunuruz.hayırlısı olur inşallah

inşallah ronyacım bu aralar okulun son zamanları malum yoğunumm

iyi akşamlar.Ateşi koltuk altından ölçmeyle dil altından ölçmenin bir farkı var mı acaba?BEnde adet olmama 4 gün var şimdi dil altından ateşimi çlçtüm 36.9 çıktı.akşamla sabah arasında belirgin bir fark oluyor mu?CEvap verirseniz çok mutlu olurum.

canım dil altından ölç ayrıca sabah ateşinle gün içindeki ateşin arasında çok fark oluyor.en doğrusu sabah ölçmek

merhaba busecan.ben bir şey sormak istiyorum.Ateş yumurtlama döneminde çıkıyor ondan sonrada bir daha hiç düşmüyormu hamileleik varsa.doğru mu anlamışım acaba?

cnm ben pek anlamıyorum anlayan çok ii arkadaşlarımız var burda onlar eminin yardımcı olacaklar sadece bi dr sitesinde okuduğum oydu

heoz bence seninki de benimki gibi olmuş 16. gün görünüyor ,çatlamıştır ama emin olayım istersen kontrole git,ateşin bu sefer 16. gün diyor bence.

Ronya senin de 2 gün sonrası kabul etsek bayağı geç yumurtlamış oluyorsun,kür mü uyguladın bu ay?

julıa slm benim ateşimde 36,2 de kaldı nedemek kı acaba

julia 14. gün her iki taraflı ağrı vardı ve akıntı vardı dün ve bugün kuru akıntı ve ağrı yok bide bu ateş düşüşleri varya 3 kere 8-10-14 bu günlerde özellikle baktım yumurta akı kıvamı akıntım oldu acaba dra gitmeden öncede yumurta vardıda çatladımı bu kadar erken olabilirmi çatlama ne dersin? şimdi 2 gündür hiç akıntım ve ağrım yok ben çatlamış olduğunu düşünüyorum sence dediğim gibi olabilirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…