Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Bazen tabloları atlıyor olabilirm tansiyonum düşük okuduğumu hemen yazıp çıkıyorum zaten farkettiyseniz,zor duruyorum,kusura bakmayın

canım ne kusuru sen o kadar sıkıntılı günler geçirmene rağmen hiç desteğini bizden çekmiyorsunuz.asıl biz seni sürekli soru yağmuruna tutuyoruz.eeee kolay değil eski olmak en önemliside kocaman yürekli olmak..

boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile Tünaydınlar... boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile

Bugünde koyayım düşük ateş tablomu zaten yarın adet olacağım koymam...Madem bebiş yok bende bugün gidiyorum kızlar kuaföre...Biraz güzelleşelim şöyle...

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

Allah kabul etsin canım...

JULıA ewet yaşımız genç ama eşim sanırım benden daha fazla istiyor...Akşam sahile indik orda bir ablayla tanıştırdı beni ablada ikide bir bebek zamnınız gelmiş alın bir bebek deyip duruyor ama diyemiyorsun ki olmuyor...ışte böyle durumlar insanın sinirlerini bozuyor...

AABEYAZMELEK ewet canım adet olacağım hatta şimdi bile ağrılarını hissettiriyor yarını beklemeden bugün bile olabilirim adet...

JULıA sen bugün mü gidecekti testler için...Kusura bakma belkide dün gittin yazdın ama ben daha yeni uyandım geçmişe bakarken kaçmış olabilir...

peki 2 günde bir yapılan çalışma yanlışmı o zaman yakalayamazmıyız

canım yakalrsın.. bizde öylr yaptık... 11 ve 18 gunler arsında iki gunde bır oldu.. ve tuttu..

canım sana sogan veya incir kurunu tavsiye ederım.. ben kullandım.. ve işe yaradı...
ibrahım saraçoglunun sitesıne bak.. ama sedece orada yazılan gıbı uygula... allahın izni ile inşallah faydasını görürüsün...

AABEYAZMELEK canım ben 1 saat önce adet oldum...Beni şimdilik 10 TEMMUZ yazar mısın...Sonra ben sana tam günümü söylerim değiştirirsin...

merhaba busecan.ben bir şey sormak istiyorum.Ateş yumurtlama döneminde çıkıyor ondan sonrada bir daha hiç düşmüyormu hamileleik varsa.doğru mu anlamışım acaba?

kızlar ben bişey öğrenmek istiyorum ben gecen ay 25 mayıs da regli oldum ve reglim siklusu 30 günde bir oluyor.bu ay ovulasyon tarihim 5-10 arası ama biz sadece 4 haziranda beraber olduk ve bir daha olamadık birde 10 haziranda olacaz sizce gebelik oluşma olası olabilirmi bukadar az beraberlikte..

Canım sağol Allah razı olsun.AMİNNN

beyazmelekcim Rabbim kabul eder inşallah mevlidi gerçi yavrum melek onun ihtiyacı yok ama ben kendimi ii hissedicem bu mevlit olunca.Çok sağol canımm

tabikide gelincik insan daha rahat ediyor bende mezarda kuran okurken teyze geldi kızın melek dua okumasan olur dedi amaben kendimi daha rahat hissediyorum okuyupta güzelim güzel haberlerini bekliyorum ateşin düşmedi dimi...,
welcome hayırlısı olsun hakkında hemen yazıyorum
julia inşallah karşılaşırız kendine dikkat et dinlen lütfen ...
aylincim ben sana 3 gün üst üste çelış dedim dinledin beni şaka olacak oldumu olur ama dündü çelışsaydın keşke...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
welcome.................10 temmuz................(ateş ölçme )
japonica..................?????????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

merhaba kızlar geçen sene bu zamanlar ne telaşlan ateşimi ölçüp biçiyordum ahhh bir yıl uğraştım en sonunda olmuyacak dedim hatta yeter korunucam artık dediğim ay hamile kaldım darısı sizlerin başınaa 8 ay bilfiil ateş ölçtüm ondan öncesinde denemediğim kür kalmadı malesef gelecekleri zaman geliyorlar işte melekler inşallah sizlerde daha çok beklemeden hayırlısıylan meleklerinizin haberini alırsınız.

melekcim valla çok heyecanlandım listenin 2.sırasında yer alıyom ayyy inşallah hepimiz gibi bende sizlere buay güzel haber veririm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…