Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

beyazmelekcim inşallah Rabbim sağlıklı uzun ömürlü nasip etsin hepimize inşallah.Adet günüm gelmedi daha 8 de olmuştum geçen ay.Ayın 8 ine kadar bekleyim diyorum ama dayanamazsam kanda baktırırım idrar testinde çıkmadı adet günümde denerim daha erken diye düşünüyorum idrarda ama wc ye sık gidiyorum 2 gündür 5 ten beri uyutmadı wc çıkıp yatıyorum yanmayla birlikte yine geliyo kasıklarımda sancı da var hakkımızda hayırlısı

melekcim çok geçmiş olsun canım,allahtan çalışmalrınıza engel teşkil etmyor bu da iyidir:)

hilalim ameliyatının iyi geçtiğine sevindim , bence tüp bebeğe gerek kalmıcak sizde, umarım sorun kökünden hallolmuştur, patoloji sonucuda iyi çıkar allahın izniyle.

welcome senle beraber beklemedeyiz canım, ben de hiç bi değişiklik yok göğüslerimde falan, kasıklarımda ağrı da yok, sabah idrar testi yaptım negatif çıktı, ateşim yüksek ama benimki zaten son gün düşüşe geçiyor

juliacım geçmiş olsun canım, çok şükür ki pipisini bile görmüşsün:) ne güzel allahm inşallah bi gün bizlere de nasip eder. ikizleri taşımak kolay olmasa gerek, neyse geçecek bu zorluklarda

ronya canım sen naptın yumurtladın mı, göremedim tablonu yada gözden kaçırdım, birde bu fertilityfriend de bazı çizgiler kırmızı bazıları mavi çekiliyor ya fark nedir arasındaki biliyomusun canım sen?

gelincik bence artık test yap da güzel haberi ulaştır bizlere, umut olsun hepimize canım...

herkesi çok çok çok öpüyorumm

caım geç ölçüm yapınca yüksek çıkıyor, ben bu sabah herzamanki saatimde 6:20 de ölçtüm 36.7 çıktı ve termometre yenımda tekrar uyudum hiç kalkmadan, tekrar 8.30 da uyandım hemen birdaha ölçtüm 36. 9 çıktı, yani iki saatlik gecikme 2 puan artırdı dereceyi, ama senin bugünler yumurtlama günlerin gibi görünüyor değerlendirebilirsin inşallah

japonica cnm bende yazsam yorum yazarmısınz ateşime

5.günüm--- 36.4
6.günüm--- 36.4
7.günüm--- 36.5
8.günüm--- 36.5
9.günüm--- 36.5 g
10.günüm--- 36.4g
11.günüm--- 36.2g
12.günüm--- 36.2
13.günüm--- 36.4s
14.günüm--- 36.3g (doktora gittim yumurta gelişmiş ama çatlamamştı yarından itibaren çalışn dedi)
15.günüm--- 36.4
16.günüm--- 36.3

Son düzenleme:
buarada yumurta sol tarfımda ve 2 gündür solda sanclarım var hafifiten inşallah çatlaması yakındır.bide çatladnda derece yükslicek değilmi yanlış bilmiyorumdur inş cnm

Son düzenleme:
hilalcim çok geçmiş olsun.. iyi olmana sevindim. inş. daha da iyi olursun.. bu ameliyattan sonra bebişin tutunacak sana inşallahh

canım daha çatlamamış görünüyor, çatladığı zaman ateşin artması lazım, bugün de çatlayablir, değerlendir bence bugünü ve yarını, ateşin yükselene kadar devam et çalışmaya.Ateş ölçme yöntemi ne yazıkki ne zaman çatlıcağını göstermiyor ancak çatladığı zamanı ertesi gün gösteriyor.yarın sabah bir de bakmışsın ki yükselmiş olur ve deriz ki 16. gün çatlma olmuş.hakkında hayırlısı olur inşallah

melekcim canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine sakın iş falan yapma azcık eşin yapsın

sagol ronyacım evet işler onakaldı valla...
sagolsın yapıyor kıyamam ben ona..

Hilalcim cok gecmis olsun, sevindim ameliyetin iyi gectigine. Iyi bak kendibe, dinlen bol bol.

Melekcim sana da gecmis olsun, bilegini incitmissin. Dinlet et bakayim:) sen de iyibak kendine. Optum cok

evet mügecim nasıl incilttim bende bilmiyorum valla teşekkür ederim...
bende öpüyorum...

hadi hayırlısı arkadaşım inşallah güzel haberlerini alırız güzelim bence kan testi yaptırabilirsin 3 gün kalmış çünkü...

teşekkür ederim canım işte engel aslında ama dayanıyorum :ecrin_bebek:

bugun çatlamış olabilir çalışın kaçırmayın...

aylincim ateşin bugun uykusuz kaldıgın için yüksekçıkmış eşin gelince hemen çalışmalara başla 3 gün çalış canım

kılzar herkese tünaydın buda benim tablom yükselsin diye beklerken aniden düştü çok şaşkınım belkide daha yumurtlama olmadı.ayrıca japonica mavi çizgi eğer sen yumurtlama gününü belirlersen çıkıyor kırmızı çizgi ise sitenin kendi saptadığı gün oluyor

2e2c5d Ovulation Charts

selam kızlar
teşekkür ederim canım, sanırım geç ölçtüğüm için yüksek çıktı, bugünkü tablomu da koydum aşağı, yeniden eskiye dönmüş
dün geceyi değerlendirdik:kedi:

aylincim ateşin bugun uykusuz kaldıgın için yüksekçıkmış eşin gelince hemen çalışmalara başla 3 gün çalış canım
tatlımm nasılsın? evet canım ya sanırım geç ölçtüm dün ondan yüksekti.. başladık çalışmalara
canım sanki 15.gün yumurtlama olmuş gibi inşallah yumurtalama olduysa bile hala tüplerde döllenyei bekliyordur.biliyorsun 12-24 saat arası yumurta döllenmeyi bekliyor umarım değerlendirirsiniz
teşekkür ederim canım, bugünkü tabloma göre de yorum yazarsanız çok sevinirim kızlar,sağolun şimdiden

6.gün---26 mayıs-----36,4
7.gün---27 mayıs-----36,3
8.gün---28 mayıs-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
9.gün---29 mayıs-----36,2
10.gün-30 mayıs-----36,2
11.gün-31 mayıs-----36,4
12.gün-1 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
13.gün-2 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
14.gün-3 haziran-----36,5
15.gün-4 haziran-----36,2
16.gün-5 haziran-----36,7 (ama uyumuş kalmışım,10.30 da yani 3,5 saat geç ölçtüm)-------eşim geldi--çalışma
17.gün-6 haziran-----36,5
18.gün-7 haziran-----
19.gün-8 haziran-----
20.gün-9 haziran-----
21.gün-10 haziran---
22.gün-11 haziran---
23.gün-12 haziran---
24.gün-13 haziran---
25.gün-14 haziran---
26.gün-15 haziran---
27.gün-16 haziran---
28.gün-17 haziran---
29.gün-18 haziran---
30.gün-19 haziran---

bende geçen ay bu ateş ölçme yöntemi aklıma geldi bi ölçim dedim yatmadan önce 36.7 çıktı sanırım o gün benüm yumurtlama günümmüş ve biz o gün ve ertesi günü birlikte olmadık adet oldum şuanda

çok teşekkürler cnm sanrm bugün çatlam oldu akşama doğru çok sancım vardı ve biz dün çalışmadık inş bugün geç kalmş olamm eğer çatlamışsa yarına yükselmesi gerkir anşadığım kadaryla hayırlsı olsun art cnm cevabın için saol tekrar bende yazarım artık buraya yorumlarsanz çok mutlu olurum seninde meleğin inş seninledir ateşin hep yüksek gider inşşş

Hilalcim cok gecmis olsun, sevindim ameliyetin iyi gectigine. Iyi bak kendibe, dinlen bol bol.

Melekcim sana da gecmis olsun, bilegini incitmissin. Dinlet et bakayim:) sen de iyibak kendine. Optum cok

hilalcim çok geçmiş olsun.. iyi olmana sevindim. inş. daha da iyi olursun.. bu ameliyattan sonra bebişin tutunacak sana inşallahh

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok saolun Allah razı olsun kızlar sizleri çok seviyorum ya valla :asigim: bugün biraz daha iyiyim iyi oldukça ve fırsat buldukça yazıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…