Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

slm kızlar ben geldim ama kimse yok neyse ben yazayım yinede perşembe günü beni rahimden ameliyat ettiler rahimde çöküntü ve küçük bir et parçasını aldılar çöküntüyü düzelttiler düşüklerin sebebi bunlarda olabilirmiş dedi doktorum et parçasını patalojiye gönderdiler çarşamba günü alıcam sonucunu inş. iyi çıkar biraz kanamam var yatıyorum geremiyorum kızlar kusura bakmayın artık gelecek aya kaldı bizim bebiş olmazsada ramazandan sonra direk tüpbebek yaptırıyoruz inş. bu ameliyat artık sorunsuz bir hamilelği devam ettirir tekrarlayan düşük yapan arkadaşlara sadece gidin rahiminize kamerayla mutlaka baktırın diyorum aksatmayın çünkü düşük yapmamın sebepleri bazen rahim filminde görülmeyebiliyor erkenden önleminizi alın neyse çok konuştum kendinize iyi bakın kızlar iyi olduğumda gelicem tekrar opuyorumnanaktan

hilacim bende seni aklımdan geçirdim az evvel.iyi olmana evindim çok şükür herşeyin çaresi var ne güzelki hamille kalabiliyorsun artık rahimdeki problemi halettiniz sıkı sıkı tutuncak artık bebişin tez zamanda güzel haberlerini alırız inşallah

Çok geçmiş olsun canım...İnşallah bu rahime kamera ile bakılıp o çöküntüyüde halletmişlerdirde birdaha sana sorun yaratmaz...Patolojiye giden parçada inşallah temiz çıkar kuşum...Sen kendine dikkat et canım...Bizler nasıl olsa burdayız...Bol bol dinlen...1 ay neki bir bakmışın gelmiş...Sonrada bebeğin gelmiş...

RONYA sen nasılsın canım...Benim sabahtan beri canım sıkılıyor...Çok durgun topik...

evet hamile kalbiliyorum çok şükür ondan bir sıkıntım yok işte ameliyatta oldum şimdilik rahatım kızlar saolun inş. bebişimde gelsin sonrası eşimede banada bayram olur inş. iyi çıkar parçada tekrardan çok saolun kızlar

hilalcim çok çok geçmiş olsun inşallah bundan sonra problem yaşamazsın tatlım yat bol bol dinlen çok öptüm

evet welcome haklisin sanirim cünkü herkes yok diyor, adini bile duymamislat babystart tükürük ovulasyon testinin....neyse saglik olsun

sagol özlemcim sanada gecmis olsun...evet regl geldi insallah dedigin gibi olur ve evime gittigimde iyi haber verrim sizeee :)
hepinize iyi günler

çok teşekkür ederim özlemcim inş. tatlım bir sorun çıkmaz Rabbim hepizimizin yüzünü güldürür inş. bende öpüyorum seni..........

Son düzenleme:
Hilalcim çok geçmiş olsun,dinlen bol bol zaten,inş seni yoracak bebişlerin gelecek :)

Japonica senin ateşin 14. gün düşmüş geçen ay yine bekleyeceksin mecburen ama şuanki seyiri yüksek inş bebiş vardır :)

Welcome bence sen zatn 12.gününü geçtin ama bekleyelim sen ne de ola sakinsin bu ay :) ateşin bence gayet iyi

Gelincik senin günün geçmiş ve ateşin yüksek neden bekliyorsun hala :)

Ronyacım bence 18.gün gibi görünüyor tablondan inş daha düşmez ateşin :)

Unuttuklarım varsa kusura bakmayın,Melekcim seni yeniden görmek güzel ben de giremiyorum çok kötüyüm,düzelsem işe de gidecem hep evdeyim yani
Bugün ilk defa doktor için çıktım dışarı,benim bebişler maşallah iyilerdi çok şükür,hattaa birinin pipisini de gördük diyebilirirm :) doktorum dua ediorum biri bari kız olsun dedi gülerek :)
pazartesi büyük ihtimal belli olacak şu an sorun yok çok şükür,hadi darısı sizlere inşallah
herkese iyi akşamlar ben dediğim gibi iyi olmadığım için gelemiyorum sürekli yatıyorum ,arada bakmaay çalışacam görüşmek üzereee

RONYA sen nasılsın canım...Benim sabahtan beri canım sıkılıyor...Çok durgun topik...

canım ben iyiyim ben geldim ama sen kaçmışın sıkma canını lütfen sabır canım sonunda herkes muradına ericek

çok sevindim hilacim ameliyatıın iyi geçmesine umarım herşey çok güzel olur tatlım

maşallah inşallah diğeri de sağlıklı hayırlı bir kızdır juliacım
az kaldı umarım 12.haftada biter bulantıların canım seni hilali meleği çok özledim valla olumunekankayizsmile

AABEYAZMELEK canım çok geçmiş olsun...Dr. ne dediyse tam uygula...Kayınvalidem gibi namazım kalıyor diye alçıyı çıkarmış sende evim pis kalacak diye sakın iş yapma tamam mı...Afiyet olsun...

sagol welcome dikkat ediyorum ama yapmadanda olmuyor mutluka elin bir şeylere gidiyor kimse yok yanımda annemlerde evde tatilat var gelemiyor eşimde elinden geleni yapıyor sagolsun..
senin kayınvalidende çoşmuş valla..
ateşin iyi gidiyor hayırlısı neyse o olsun..

Hoşbuldum canım geç oldu cevabım kusura bakma evet aynı saatlerde ölçmeye çalışıyorum hep son halini yazcam birazdan inşallah canım hepimiz için Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

önemli degil arkadaşım amin ..
ateşin güzel gidiyor adetin geçtimi test yaptınmı ne durumdasın heyecanlandım şimdi..

melekcim çok geçmiş olsun dikkat et canım ya çalışmaları engellemiyordur heralde değilmi:kedi:

sagol özlemcim dikkat ediyorum ama işte olacakla ölecege çare yoık..
valla biraz engellendi ama napalım bebiş için çalışmalara başladık bugun...:kedi:

geçmiş olsun hilalcım yat dinlen inşallah sonuçlarda temizçıkar herşeyde vardır bir hayır benimde bilegin incildi işte engel çıkıyor hayırlısı olsun hakkımızda...

geçiçek inşallah juliacım biraz daha sabır sen birde ikiz tanışıyor allah yardımcın olsun allahtan dogum sıcaklara denk gelmiyor şanslısın arkdaşım ben hep iki oglan dedim ama benim şimdiye kdarki tahminlerim dogru çıkmadı inşallah digeride kızdır canım saglıkla kucagına alırsın
yatıp dinlenmene bak öpüyorum seni kendien iyi bak..

bende seni özledim Şenizemelcim prens nasıl doktora ne zaman gidiyorsun ama ben iremide özledim hemde küstüm ona ....:gitme:

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

welcome...................9 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv::teytey:

melekcim canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine sakın iş falan yapma azcık eşin yapsın

Ay biran listenin başında kendimi görünce içim bir hoş oldu...

Ewet JULıA başta DPO 22 güne çekmişti sonrada 24 kaydırdı...22'sine göre bugün 14. günümdeyim...ınşallah şimdiki çizgiye görede 14. günümde ateşim böyle olur...

selam kızlar, size ateş tablomu danışmaya geldim,cevap verirseniz çok sevinirim..
eşim şehirdışındaydı, inşallah bu gece gelecek ve ben ateşimi ölçüyodum ama en önemli gün bugün, uyuyup kalmışım 3,5 saat geç ölçtüm ve yüksek çıktı,yumurtladım mı yoksa geç ölçtüm diye mi yüksek çıktı sizce? tablom şöyle :

6.gün---26 mayıs-----36,4
7.gün---27 mayıs-----36,3
8.gün---28 mayıs-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
9.gün---29 mayıs-----36,2
10.gün-30 mayıs-----36,2
11.gün-31 mayıs-----36,4
12.gün-1 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
13.gün-2 haziran-----36,5 (bir saat geç ölçtüm)
14.gün-3 haziran-----36,5
15.gün-4 haziran-----36,2
16.gün-5 haziran-----36,7 (ama uyumuş kalmışım,10.30 da yani 3,5 saat geç ölçtüm)----------eşim bugün gelecek inşallah
17.gün-6 haziran-----
18.gün-7 haziran-----
19.gün-8 haziran-----
20.gün-9 haziran-----
21.gün-10 haziran---
22.gün-11 haziran---
23.gün-12 haziran---
24.gün-13 haziran---
25.gün-14 haziran---
26.gün-15 haziran---
27.gün-16 haziran---
28.gün-17 haziran---
29.gün-18 haziran---
30.gün-19 haziran---

ama sol yumurtalıkta inceden sancı ara ara hala var

canım sanki 15.gün yumurtlama olmuş gibi inşallah yumurtalama olduysa bile hala tüplerde döllenyei bekliyordur.biliyorsun 12-24 saat arası yumurta döllenmeyi bekliyor umarım değerlendirirsiniz

Hilalcim cok gecmis olsun, sevindim ameliyetin iyi gectigine. Iyi bak kendibe, dinlen bol bol.

Melekcim sana da gecmis olsun, bilegini incitmissin. Dinlet et bakayim:) sen de iyibak kendine. Optum cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…