Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kılzar herkese tünaydın buda benim tablom yükselsin diye beklerken aniden düştü çok şaşkınım belkide daha yumurtlama olmadı.ayrıca japonica mavi çizgi eğer sen yumurtlama gününü belirlersen çıkıyor kırmızı çizgi ise sitenin kendi saptadığı gün oluyor

2e2c5d Ovulation Charts

22. de çatlamış gibi duruyor, geçen ay da öyle olmuş zaten, iyi allahtan değerlendirmişsin dünü.

günaydın kızlar, dün test yapmıştım negatif çıkmıştı, bugün yapmadım, normalde yarına ateşimin biraz düşmesi gerekiyor , eğer düşmezse bi daha yapacam.bugünkü tablom:

2e7426 Ovulation Charts

Canım sende benim gibi 15. günde adet oluyorsun sanırım...Seninki geçen ay 14. günü düşüşe geçmiş...Bana göre yarın test değilde 14. günü ateşine göre testini yap...İnşallah düşmez arkadaşımda bali sen hamiş çıkarsın...

Günaydın canım...Eğer yükselmeye devam ederse ateşin 22. günü çizgiyi çeker herhalde...Yükselirde bari günlerin uzamaz inşallah...
Benimde 22 çekmişti sonra 24 attı ve 39 gün beklemek zorundayım...Kaldı 2 günüm ve kırmızılar geliyor...

hayırlısı olsun canım valla geleceği varsa kırmızıların geliyor gelsinde bari rahatla merak içinde kalmak daha zor

hayırlısı olsun canım valla geleceği varsa kırmızıların geliyor gelsinde bari rahatla merak içinde kalmak daha zor

Vallah ben bu ateş yöntemini çok sevdim...Yumurtlamayı yakalama işi için değil ama nezaman adet olacağımı biliyorum böyle günü şaşmıyor...12. günüde düşüşe geçiyor ve günüme kadar umutlanmıyorum ve 15inde adet oluyorum...Eşim kızıyor aslında ateşim düşünce 12. günü suratım ister istemez asılıyor...Dün diyor ki saklayacağım vallah diyor bu ateş ölçeri...Sakla yenisini alırım diyorum...Ayıramaz kimse beni dijitalimden...ıkimiz çok uyum sağladık biz onla...

kızlar günaydın

ATEŞİM 16. gün 36 derece 17.GÜN 35,9 18 gün 36, 19 gün 36,1 21 gün 36,1 22 gün 36,2 bu nedemek oluyo

Canım sanırım daha yumurtlama olmamış...Çalışmalara devam...:hulya:

ama benim yuımurtlama zamanım nette 26-31 mayıstı ve o ara kasık ağrısı çekmilştim 1 hafta sonrda regl olcam zaten tam manasıyla 1 aylık ateş ölçmedim 16 ncı günde almıştım geçen günde bir arakadaş 17 nci gün yumurtalmış olabılırsın demişti
ateş düşünce yumurtlama mı oluyor yükselince peki???
sabıt ateş nedir?

Günaydın canım...Eğer yükselmeye devam ederse ateşin 22. günü çizgiyi çeker herhalde...Yükselirde bari günlerin uzamaz inşallah...
Benimde 22 çekmişti sonra 24 attı ve 39 gün beklemek zorundayım...Kaldı 2 günüm ve kırmızılar geliyor...

ööff yaaa neyse canım hayırlısı olsun ne diyelim.senin neden 39 gün falan tatlım ya çok uzun bir süre bu doktor ne diyor bu gün meselesine?

kızlar günaydın

ATEŞİM 16. gün 36 derece 17.GÜN 35,9 18 gün 36, 19 gün 36,1 21 gün 36,1 22 gün 36,2 bu nedemek oluyo

yumurta çatlamış canım ama ne zaman çatladığını bilemiyorum, ateşinin daha önceki verileri de olsaydı şu gün çatlamış diyebilinirdi. 16. günden öceki günleri değerlendirmişsindir canım inşallah

yumurta çatlamış canım ama ne zaman çatladığını bilemiyorum, ateşinin daha önceki verileri de olsaydı şu gün çatlamış diyebilinirdi. 16. günden öceki günleri değerlendirmişsindir canım inşallah

değerlendirmezmiyim kaçarmı :) cnm ya inşşşşşşşş bu ay olmuştur inşş

inşallah canım yaa, az evvel yürürken kasıklarımda ilk defa batma gibi bişey oldu, gene umutlandım yaa, sıkıldım artık bu işten , hep umut hep umut sonu hüsrannn... nasıl olacak bu iş bilmem

umutsuz olmuyor canım be napcan adet oluyoruz o gün ve ertesi gün ağlıyorum ağlıyorum geçiyor hehehe sonra yeniden umut ediyoruz elbet birgün olacak beklemekten başka çare yok

kızlar bugünde böle çıkt 36.3 ya benm regl döngüm 35i falan buluyo zaten yani yumrutlama geç olur ona göre de değilmi bi yükselemedi ateşim ya canım sıklıyo inş daha erken olduğu için böledir çatlar inş bnm yumoşlarda

5.günüm--- 36.4
6.günüm--- 36.4
7.günüm--- 36.5
8.günüm--- 36.5
9.günüm--- 36.5 g
10.günüm--- 36.4g
11.günüm--- 36.2g
12.günüm--- 36.2
13.günüm--- 36.4s
14.günüm--- 36.3g (doktora gittim yumurta gelişmiş ama çatlamamştı yarından itibaren çalışn dedi)
15.günüm--- 36.4
16.günüm--- 36.3g
17.günüm---36.4

inşallah canım yaa, az evvel yürürken kasıklarımda ilk defa batma gibi bişey oldu, gene umutlandım yaa, sıkıldım artık bu işten , hep umut hep umut sonu hüsrannn... nasıl olacak bu iş bilmem

cnm her ay okadar çok bakıyoruz ki değişik bişi varm die ama bu batmalar inş bebeğinin habercisidir tatlım.güzel haberler vermen dileğiyle inşş

X