Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

öylemi çalışamdık o günler yaa nettekı olaya göre 26-31 mayıs arası idi o günler yaptık tabı devam eden günlerde bir gün öncesi yapmıştık :KK43: olurmukı akıntım az az var midem bulanıyo sabah bide kasık ağrım ama regl yaklaşıyo diye diyorum ben onun belirtisi bide 26-31 arası baya bi kasık ağrım olmuştu

kaç günde bir adet oluyorsun?

peki yumurta çatlamasının bir gün öncesi yapmak ii mi 17 gün perş idi biz çarşamba yaptık
perşembe cuma yapmadık inş bugün yapcaz tekrar :KK1: regl olana kadar tutarmıkı

canım spermin ömrü 3 gündür yumurtanın ömrüde 12-24 saattir.belli olmaz bir gün öncesi yada bir ggün sonrası belli olmaz olacağı varsa olur

canım spermin ömrü 3 gündür yumurtanın ömrüde 12-24 saattir.belli olmaz bir gün öncesi yada bir ggün sonrası belli olmaz olacağı varsa olur

inş cnm inşşşşşşşş herkes mucizelerine kavuşsun ne olur yarabbım boş çevirme bizi bu ayda

inşallah canım yaa, artık iyice umudum azalıyor olmuyo işte olmuyo, sabah test yaptım negatif çıktı, bugün dpo 10. gün. çarşamba günü regl günüm. olsa çok silik de olsa çıkardı, galerideki grafiklere baktım 8. günde çıkan bile var.

canım test için 10. gün çok erken herkese ne bakıyorsunki sen alla allaaa dur bi kasma şimdiden kendini lütfen olacaksa olacak zaten sen umudunu kaybetme tatlım

özlemim canişkom bende seni çok seviyorum canım kalp kalbe karşı aynen bende senin duygularına katılıyorum msn ye ekledim seni kabul et

özlemim canişkom bende seni çok seviyorum canım kalp kalbe karşı aynen bende senin duygularına katılıyorum msn ye ekledim seni kabul et

davet gelmedi canım ya 2 tane orta tire var doğru ekledin değilmi yada sen bana özelden kendi adresini at bana

welcome sende gebelik namına bir belirti var mı canım, günlerimiz aynı seninle, ben de bişey yok:KK43:(

Bende gebelik namına bişey olup olmadığını söyleyemem...Çünkü ben her türlü belirtiyi yaşadım ama kırmızıları gördüm...Şuan kendimi dinlemeden hissettiklerim gaz sancısı göğüs ağrısı adet olacakmışım gibi ağrı bunlar canım...

meleğim acın büyük yaran kapanamaz bilirim
sen ne zaman istersen biz burdayız
bileğine ne oldu geçmiş olsun canım

bilegimi incilttim sanırım doktor 15 oynatmamamı söyledi hiçbir şey yapmıyorum evim leş gibi oldu sagol sennasılsın..

melekcimmm canım hoşgeldin

hoşbulduk nasılsın bende eşim kahvaltı hazırlayanakadar geçmişe bakayım dedim
çıkıyorum kahvaltıyapıcaz görüşürüz...

AABEYAZMELEK canım çok geçmiş olsun...Dr. ne dediyse tam uygula...Kayınvalidem gibi namazım kalıyor diye alçıyı çıkarmış sende evim pis kalacak diye sakın iş yapma tamam mı...Afiyet olsun...

gelincik hoşgeldin arkadaşım ateşinin maşallahı var buay senden güzel haberler alırız inşallah..
ghergün aynı saatte ölçüyorsun dimi..

Hoşbuldum canım geç oldu cevabım kusura bakma evet aynı saatlerde ölçmeye çalışıyorum hep son halini yazcam birazdan inşallah canım hepimiz için Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

35.4
35.9
36.3
36.6
36.9
36.1 22 mayıs sanırım bu değerde yumurtladım
36.8
36.5
36.8
36.6
36.6
36.8
36.7
36.9
37.0

jolia :Gelincik 10. günün bugün 4 gün sonra belli olur eğer ateşin düşşmezse inş böle devam ederse hamilelik vardır beklemek zorundayız demişti

şimdi sonraki gümleri yazıyorum arkadaşlar

36.8 1 haziran
36.6 2
36.9 3
36.6 4
36.9 5 bugün

hadi hayırlısı olsun bakalım :KK3:

35.4
35.9
36.3
36.6
36.9
36.1 22 mayıs sanırım bu değerde yumurtladım
36.8
36.5
36.8
36.6
36.6
36.8
36.7
36.9
37.0

jolia :Gelincik 10. günün bugün 4 gün sonra belli olur eğer ateşin düşşmezse inş böle devam ederse hamilelik vardır beklemek zorundayız demişti

şimdi sonraki gümleri yazıyorum arkadaşlar

36.8 1 haziran
36.6 2
36.9 3
36.6 4
36.9 5 bugün

hadi hayırlısı olsun bakalım :KK3:

canım senin ateşin süper gerçekten umarım sonu güzel olur

bilegimi incilttim sanırım doktor 15 oynatmamamı söyledi hiçbir şey yapmıyorum evim leş gibi oldu sagol sennasılsın..

hoşbulduk nasılsın bende eşim kahvaltı hazırlayanakadar geçmişe bakayım dedim
çıkıyorum kahvaltıyapıcaz görüşürüz...

melekcim çok geçmiş olsun dikkat et canım ya çalışmaları engellemiyordur heralde değilmi:kedi:

X