Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlarrrrrr herkese selamlar.
bugünkü tablomu ekliyorum, dpo 9. gün bugün ama ateşim düşük gidiyor anlam veremedim, daha önceki iki ayda 9. günlerde yüksek olurdu hep.

bir de hani hamilelik belirtsi olarak kasıklara bıçak batması gibi bi sancı giriyor diyorlar ya anlık, ben de sağ kalçama oldu aynı öle bıçak batması :)) böle olan var mı yada duydunuz mu?

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

canım kötü gitmiyor ateşin çok yüksek değil ama ortalamanın üzerinde gidiyor.inşallah bebişin vardırda hep birlikte seviniriz.ateşin düşüklüğüne takılma daha önceki aylar yüksekti de gebelik oldumu malesef olmadı demi.FF deki gebelik tablolarına bak ne düşük yada vasat ateşle gebe olanlar var.şuan ümitsizlik yapma sakın

çok tesk ederim canım cevabın için gerçekten yüreğime su serpildi diyebilirm... zaten arabamızla gideceğiz her ihtiyacımı rahatlıkla giderebilirm.. ama hataya giderken biraz zor olur çünkü konvoy halinde gideleceği için, bizim arabada da 4 kişi olacak yan hiç rahat edemem....opuyorumnanaktan

canım ateşin güzel bencede farklı saatte ölçmüşsün sanırım erkenmi?geçmi ölçtün?

tablon nerde ronya koy bakalım bi

ya şu erkekleri dövmek lazım var ya tek yapacakları test vermek ama ona da gitmemek için uğraşırlar
oysa biz öylemiyiz her ay iki defa çatala yatarız aletler girer yok ilaç veririlir içimize ilaçları biz içeeriz hormonlarımız tavan yatar yetinmeyiz soğan incir havuç hayıt ne bulsak içiyor yiiyoruz buharına oturuyoruz canımız istemese de bebek için ilişki yaşıyoruz oy oy ,en son eşime kızdım gidelim diyorum acelesş yok diyordu ,ben de iyi sadece kendİme ,stemiyorum heralde senini için de istiyorum sen ne zaman dersen o zaman gidecem yeter herşeyi ben yapıyorum sen neye katlanıyorsun ki dedim bıraktım yatak odasına gittim yattım sonra kendi dedi dr bul gidelim diye sonra dr bulduk zaten

emelcim bende bıraktım artık ne yapayım amannn olmuyosa sadece benim değil onunda olmuyor hehhehe

öyle tabi bi de demezler mi rahat ol
o zaman al duvara fırlat diyordum kendisine

ronya sendede saatler farklı erkenmi geçmi ölçtün acaba?ağrı varsa bugün yarın olacak demişti julia bana ağrının olduğu gün olmayabilirmiş sende çalışmak istemiyosun ne olacak böyle?ben derimki gün aşırı opuyorumnanaktan

canım gece çok fazla uykumu alamadığım için öyle boş yuvarlak içine aldı.neyse canişkom bu akşamda çalışcam olursa olur.zaten olacağı varsa tek illişkiylede olur.geçen ay hergün hergün çalıştımda noldu olmadı herşey nasip ben ilk gebeliğimde yumurta takibi falan filan birşey bilmiyordum 3 günde bir birliktelik oluyordu ilk aydan hemencik hamile kalmıştım.şimdi yapmadığım şey kalmıyor bacağımı duvara dayadım, diz dirsek denedik tık yok, hele ovulasyon testi 4 saat idrarımı tut su içme falan filan valla çok yoruldum bu ay oldu oldu olmadı hiçbirşey yapmıcam gelirse kendiliğinden hoş gelir gelmezsede keyfi bilir :)))

canım orası öle millet tecavüze uğruyo hamile kalıyor heheheh bizde uğraş dur hergün,gün aşırı bilmem ne koyver gitsin laelaelaelaelae

ay hakketten ya çok uğraşıp çok düşünüyoruz ondan mı olmuyor acaba yaaa

evetcanım aynen öyle çok düşünüp kendimizi dinlediğimiz için olmuyor.ilişkimiz bile zevk için değil ödev gibi oluyor.hayatımızın en güzel aylarını,yıllarını böyle yıpratıp gidiyoruz rabbim hepimize yardım etsin.

ben eşime yansıtmamaya çalışıyorum artık birlikte olduğumuzda da heycan duyuyorum gerçi biz daha 1 sene 4 aylık evliyiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…