Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar ben bugün çok korktum evimize hırsız girmiş biz evdeyken gece uyurken salonu kitleyip uyuyodum hep salonun balkonundan girmiş kapı kitli olduğu için diğer odalara girememiş çok moralim bozuk eşimin saatini çalmış

kimse bana bisey yazmamiss unutulmusuuz juliacim gecmis olsun sanada umarim bir an önce gecer bulantilarin insallahhh

Canım onu eczanelerden bulman çok zor...Onu internetten sitesini bulup sipariş vereceksin sanırım...

kimse bana bisey yazmamiss unutulmusuuz juliacim gecmis olsun sanada umarim bir an önce gecer bulantilarin insallahhh

esracım unutulmadın tabiki ben kaçgündür iyi değildim psikolojik olarak çok şükür şimdi iyiyim oyüzden sana yazamadım.adet olmuşsun üzüldüm bende oldum ama hayırlısı olsun.inşallah memleket havası sana iyi gelir ve bebişle dönersin evine

sağol özlemcim korktuk işte ama atlattım çok şükür
canım ya bişey sorcam eşime ben keçiboynuzu kürü ve bal+polen+arı sütü uyguluyorum meni rengi sarı gibi bu normalmi sizce?

sağol özlemcim korktuk işte ama atlattım çok şükür
canım ya bişey sorcam eşime ben keçiboynuzu kürü ve bal+polen+arı sütü uyguluyorum meni rengi sarı gibi bu normalmi sizce?

hiçbir fikrim yok bu konuda canım ya

umutcumm özledim ya valla bugün aklımdan geçtin nasılsın canım?

kıslar slm nabersınız vala ben ateş mateş ölçmuorum cokda rahatım ovulasyon testınde pozıtıfı gordukten 3 gun sonra olcerım teyıt ıcın dahada olçmem sıze tavsıyem ateş olcunce ınsan havaya gırıo umutlanıo sankı olacakmıs gıbı gelıo ölçun ama yumurtlamadan emın olmak ıcın ozellıkle bebk olmasına bı engelı olan arkdasalr ıcın dıorum zaten bızım ıcın noral yolla olması zor bıraz..
bayy gecmıs olsun canımm allh korumus sızı..
özlemcim bır sure bısey yapma sende benım gıbı ınan ıyı gelıo bıraz bırak yıne yumurtlama gununu sapta ama sonrasında rahat bırak kendını..
julıacım sen nasılsın ronyacımm sen napıosunn melekcimm sende hasta olmussun bıozardcım sende..hepinizi öpuyorum gercekten bıraz rahatlayın kıslar oylede olmuo boylede barıı hayatınızı mahvetmemıs olursunuz...

umutcumm özledim ya valla bugün aklımdan geçtin nasılsın canım?

iyiyim canımm bende özledımm valla gecen ay kotuydumm yaa reglın ılk gununden bu yna olçmustum ılk defa umutlanıo ınsan ıster ıstemez..ama bu ay cok rahatım tabıkıı lımden gelenı yapıcam yumurtlama gunumu tespı t edıcem ama oyle hergun her sabah ugrasmıcam ateşle..haytt geçio yaa yarınımıız belli değil heran 3.dunya ssavası cıkabalır ozaman bırazda hayatımızı yasayalım elbteekı keske olsa hepımızın beebişlerı ama ben bılıorum bızım gibisperm değerı 10 mılyon cıvarındakı çiftlerın zor gebe kalması ımkansız değil elbette ama ben durumumuzu bılıorum agustosta baslıcaz bızde tup bebeğe cok rahatımm demekki rabbım bıze o sekılde nasıp edecek dıorum mılyonlarca çift gibi... versınde sağlıcakla razıyım..sen napıosunnn canımm nasılsınn

umutcum slm iyi olmana sevindim.bende önmüzdeki ay herşeyi bırakıcam olmazsa olmasın artık takılmak istemiyorum valla çok yoruldum

canım iyi olduğuna çok sevindim.geçen aydan benimde umudum yoktu ateşim düşük seyrettiği için birde fark ettiğim birşey oldu ben 14.gün ağrım olduktan sonra etesi gün çalıştım sadece ama julianın dediğine göre ki ff de 17.güne işaret çekti çalışma yapmadığım için tutturamadık.bu ay çok üstüne düşmeyecekmişiz eşim yle diyor :) ama ben yine elimden geleni yapayım diyorum hep gün aşırı çalışalım diyorum hiç öyle çalışmadık hergün yapıorduk ovulasyon günlerinde birde meryem ana eli otu deneyeceğim bu ay bakalım kısmet artık bu ay da olmazda temmuz sonu senemiz doluyor artık çaresi neyse baktırırız heralde olmuyorsada olmuyor ne yapayım canım tek başıma mücadele etmekten sıkıldım zaten.hayırlısını ve sağlıklısını diliyorum allatan hepimiz için özletme kendini ya gel hergünopuyorumnanaktan

selam kızlar,
babyyy geçmiş olsun canım, size bişey olmamış ya buna da şükür, tabi insan tedirgin olur belli bir süre ama geçer canım.

kızlar ben bu ay fazla girmedim ya topiğe, güya diyordum ki bu defa kafama takmıcam, oluruna bırakacamm... koskocaman bir yalanmış, yaa aklımdan çıkmıyor, bi de adetime az kaldı ya, oldu mu olmadı mı içim içimi kemiriyor, bu son günler nasıl geçecek bilmiyorum, sabretmek zor iş.allahım tüm isteyenlere tez zamanda verir inşallah

umutcum slm iyi olmana sevindim.bende önmüzdeki ay herşeyi bırakıcam olmazsa olmasın artık takılmak istemiyorum valla çok yoruldum
haklısın canımm yaa bence ınsan hergun ateş ölçünce gune o fıkırle baslıo ve butun gun o fıkırle doluo kafası...onun ıcın yıen elnden gelenı yap ovulasyon testıde yap ama pozıtıfı gordukten sonra ölç ateşini oda emın olmak ıcın ben hep oyle yapıodum cokrahattım ayy gecen ayy bı umutsuzlastım regl olunca..artık tup bebekle bıle olmaz gıbı gelmeye başladı..ayrıca sızın bı sorununuzda yok bence stres tek engell bı rahatla bakalım havalar ısındı hormonlar arttı zaten gun asırı ılşkı olur kaçırmazsınız:))))))

tatlım aynen bende 29.gun olduğuma göre 15.gun çatlamış yanı ilşkinin olmadığı gun bı oncekı gunde olmamıstı demekki ateşim geç yukseldı dıodum meger geç yumurtlamısım zaten .. ben bu ay ateşim yukselene kadar devam edıcem bak benım ateşim 16.gun yukselmıstı ateş haklı cıktıı valla:)))))))rahat ol cnm kendını sıkınca hiçbişey olmuo barı rahat bıraktığında olmasa bıle dersınkı uzulup zehır etmedım hayatı kendıme...herkes normal yolla coocuk sahıbı olacak dıye bısey yok..herkes hayatında bıseyı zor elde eder kımı zor evlenır kımı kocaından çeker kiminde bızım gıbı ugrasarak olur bebeği...
tamam cnm gelırım arada:))))

ronya canım hoşgeldin , yaa bu kafaya takmama işi yalan oldu benim için, adetin ilk günlerinde rahattım, sonra yumurtlama günüm yaklaştıkça bir de o ovulasyon sancılar gelince stres oldum , günlerinde çalıştım ondan sonra bi daha rahatlık geldi bana takılmadı kafam fazla amaşu son 5 gün nasıl geçecek bilmiom canım yaa.

umutcum senin de iyi olmana sevindim. doğru diyosun yarınımız belli değil ama biz kendimize dert ettik bebişlerimizi, yaaa gelsin artıkkkk dolsun kucaklarımızzzzz

canım valla 1 yıldır denıoruz her ay yedım kendımı her kasın sancısını bebek sandımm hergun göğsümü kontrol ettım hergun rahım agzına baktımm ama sonucta ıstee yukrda yazdıklarıma ulaştımm gerıye donup bakıorumda evlılığımın eb guzel gunlerını zehır etmısım kendımede esımede halbukı bak bun aragmen olmadı barı evlılığın tadını cıkarmıs olsaydımm...zararın neresınden donersen kardır misalı hayallrımden vazgecmedım elbette bende cook ıstıorum kucakalrımız dolsun ama bunun ıcın mahvetmıcem hayatımı..olması ıcın elımden gelenı yapıp yaradana bırakıcam gerısını...sende yapmaya calışş canımm umarım bu ay olmustur:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…