Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar ya hamileolduğumdan beri rüyamda hep kız çocuğu görüyom hayırdır inş. acaba benim ufaklık kız mı

bende julia gibi düşünüyorum canım 18. gün olabilir ama önümüzdeki 3 güne bakacağız :) çalış çok çalışopuyorumnanaktan

özlemcim hayırlısı olsun cnm inş yeni ayda meleğin seninle olur dua ile olucak inşş biz elimizden gelini yapıyoruz nasip olur inşş cnm hepimize bekleyen isteyen herkese:Saruboceq:

özlemcim hayırlısı olsun cnm inş yeni ayda meleğin seninle olur dua ile olucak inşş biz elimizden gelini yapıyoruz nasip olur inşş cnm hepimize bekleyen isteyen herkese:Saruboceq:

teşekkür ederim nurberra inşallah hepimiz için hayırlısı olsun

slm kızlarrrr nbrlerr ?gecmısı okuyamadım..ben trdeyim net cafeden giriyorum :)sizlerle konusmayı özlemisim ya..gecmısı okuyamadım..ee yenı haberler yenı hamileler varmı ??? juliacım ikizler nasıll ? iremin morali düzeldimii

adet oldum 22 haziranda öff yinee :)
kızlar sızden bır ricam var . ben tükürükle yapılan ovulasyon testı arıyorum sımdıye kadar sordugum eczanelerde yok...nerden bulabılırım acabaa ya

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

welcome...................9 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna......................... 19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz.........................23 haziran.................(ateş ölçme )
aabeyazmelek........24 haziran.................(ateş ölçme, klomen)
tuanat.......................27 haziran.................(ateş ölçme )
biozard....................28 haziran................(ateş ölçme,ovulosyon,bal+polen)
özlemyalçınkaya......28 haziran................(ateş ölçme )
esragg.....................22 haziran................(ateş ölçme )
g.erkl........................3 temmuz...............(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv::teytey:

julia emel müge welcome zeynep ronya benim için yazılar yazmışsınız teşekkür ederim kızlar iyiki varsınız
ama benim bebegim olmuyor diye degil sıkıntım mügecim diger topige bakarsın ..
bazı sebeplerden dolayı sıkıldıgım için girmiyorum arada girip tabloyu güncellerim buarada bilegim kötü onunla ugraşıyorum doktora gidip geliyorum ev arıyorum bir yandan allah yardımcımız olsun..
juliacım geçmiş olsun senin bulantılar ne başladı desene allah yardımcın olsun..
hilalcım inşallah sorun yaşamadan atlatırsın tedavini..

meleğim acın büyük yaran kapanamaz bilirim
sen ne zaman istersen biz burdayız
bileğine ne oldu geçmiş olsun canım

kızlar günaydın rahimine kamrayla bakılan varmı bana yatmadan cylotec diye bir dil altı ilaç verdi adet sancısı gibi ağrım oldu miğdem bulandı kustum bide hafif kanamam odu öğlenden sonrada doktora gidicem bayıltarak rahimime kamerayla bakıcak hakkımda hayırlısı olur inş.
caaaanım geçmiş olsun yarın güzel haber alırız inaşallah
Zeynepcim seninle hiç karşılaşmıyoruz,bizden de sana sevgiler canım yaa :) hemşo sayılırız demek :)

Hilalcim inşallah güzel haberlerle gelirsin
Mügecim Allah yardımcın olsun ,tezini atlatsan yükün kalkacak inşallah
Ronya 18.gün olmuş gibi tablon da testin de doğruluyor,hadi hayırlısı :)

Japonica bence ateşin iyi hadi artık yükselsin düşmesin

Kızlar ben hiç iyi değilim,artık sabahları akşamları hep bulantı kusma var,sabah yine çok kötyüdüm ama mecburen işe geldim hastalarıma bakıp gidecem hemen iptal ettim diğerlerini,ben hadi bu yüzden yokum sizler nerelerdesiniz bakiimmm:)
geçmedi mi bulantılar yaaaa canım dinlen bol bol uamrım geçer tez zamanda bulantılar kuasmalar
arkadaşlar ben hakkariden önümüzdeki pazar günü 13ünde diyarbakıra gitmek zorondayım..eşimin gene kursu var diyerbakırda.. 15 gün ordayız.. 15 günün ardından diyarbakırdan memleketimiz olan aydına gideceğiz... abimin de düğünü var gelin de hataylı.. aydına vardıktan 2 gün sonra gelini almaya hataya gitcez tekrar aydına geri döneceğiz ardından ve aydında 15 gün kaldıktan sonra tekrar aydından hakkariye döneceğiz ortalama 6000 km falan sürüyor yol... sizce bebeğe zararlı olur mu.. haftaya doktora da sorcam ama sizlerden görüş de almak istedim... ve sadece hatay yolculuğunu iptal edebilirim

hataya gitme memleketimdir güzeldir ama yorma 2 dinlenme yetmez sana diğerleri sorun olmaz tahminimce yolda tuvalet ihtiyacın karşılandığı sürece git demişti dr bana yeni hamileyken adanadan hataya gitim minibüsle dr git bişey olmaz dedi çok şüükr bişey olmadı

özlemcim canım benim umarım iyisindir.
canım arkadaşım sana ilk sorum bu preseed uzayan akıntı benzeri bir şey yapıyormu ben dün kullandım ve bugün sabahtan uzayan akıntı gördüm.ayrıca salı günü yaptığım ovulasyon testinde pozitife yakın dencek şekildeydi baya birbirine yakındı çizgiler.dün tekrar yaptım çizgi baya silikti bende dün yumurtlamış olabilirim diye düşünüyorum ancak bugün yaptığım test yine biraz daha belirgin siliklikte çıktı.kafam çok karıştı tabloma bir bak be kuşum

özlemcim canım benim umarım iyisindir.
canım arkadaşım sana ilk sorum bu preseed uzayan akıntı benzeri bir şey yapıyormu ben dün kullandım ve bugün sabahtan uzayan akıntı gördüm.ayrıca salı günü yaptığım ovulasyon testinde pozitife yakın dencek şekildeydi baya birbirine yakındı çizgiler.dün tekrar yaptım çizgi baya silikti bende dün yumurtlamış olabilirim diye düşünüyorum ancak bugün yaptığım test yine biraz daha belirgin siliklikte çıktı.kafam çok karıştı tabloma bir bak be kuşum

ben iyi olmaya çalışıyorum ronyacım allah yardım ediyor işte :) preseedde akıntı kontrolü çok zor canım ya çünkü kendsi uzayan akıntı gibi zaten akıntıya aldanma 2. çizgi diğerinden koyu oluyor yakın değil koyuluğu tablona yorum yapmıştım ben bugün zaten ama tekrar yazayım bence 18.gün çatlama olmuş olabilir önümüzdeki 3 günün ateşine göre değerlendirilir ancak sen kaçırmamak için gün aşırıya devam et senin çatlarken ağrı sızı olmuyormu?ben ağrı hissettiğim için tam onaylamıştım sen gündde 1 kezmi test yapıyorsun hala :eek:klava: kızım 40 tane test yap yap at yaa hehehe preseedi iyice derine sıkıyosun dimi?birde pozisyon diz dirsek kullan daha garanti.benim bu ay neden tutmadı biliyormusun tabloma çok bakıp değerlendirmeye çalıştım 15.günden sonra hiç çalışmadım ara verdim 3 gün halbuki julianın dediği gibi 16-17.günde belki çatlama oldu bende sen aynı hataya düşme lütfen

ben iyi olmaya çalışıyorum ronyacım allah yardım ediyor işte :) preseedde akıntı kontrolü çok zor canım ya çünkü kendsi uzayan akıntı gibi zaten akıntıya aldanma 2. çizgi diğerinden koyu oluyor yakın değil koyuluğu tablona yorum yapmıştım ben bugün zaten ama tekrar yazayım bence 18.gün çatlama olmuş olabilir önümüzdeki 3 günün ateşine göre değerlendirilir ancak sen kaçırmamak için gün aşırıya devam et senin çatlarken ağrı sızı olmuyormu?ben ağrı hissettiğim için tam onaylamıştım sen gündde 1 kezmi test yapıyorsun hala :eek:klava: kızım 40 tane test yap yap at yaa hehehe preseedi iyice derine sıkıyosun dimi?birde pozisyon diz dirsek kullan daha garanti.benim bu ay neden tutmadı biliyormusun tabloma çok bakıp değerlendirmeye çalıştım 15.günden sonra hiç çalışmadım ara verdim 3 gün halbuki julianın dediği gibi 16-17.günde belki çatlama oldu bende sen aynı hataya düşme lütfen

ayyy valla kuşum yoruldum çalışmıcam artık :)) benim ne ağrım ne sızım oldu preseedide sıkmaya çalıştım derine kadar :))) eşime dedim bu ayda artık olmazsa seni dr.götürcem gülüyor.
bak ne dicem senin eşinde dr. gitmek istemiyormuş ya fertilshop diye bir site var orda erkek için evde yapılan kısırlık testi varmış ve pratik birşeymiş sonuçta yüzde 99 falan gibi doğruluktaymış ben biraz daha beklicem olmadı bir yoluna bakıcam

ayyy valla kuşum yoruldum çalışmıcam artık :)) benim ne ağrım ne sızım oldu preseedide sıkmaya çalıştım derine kadar :))) eşime dedim bu ayda artık olmazsa seni dr.götürcem gülüyor.
bak ne dicem senin eşinde dr. gitmek istemiyormuş ya fertilshop diye bir site var orda erkek için evde yapılan kısırlık testi varmış ve pratik birşeymiş sonuçta yüzde 99 falan gibi doğruluktaymış ben biraz daha beklicem olmadı bir yoluna bakıcam

sen bilirsin ne diyeyim.
canım biz doktordan vazgeçtik 1-2 ay malesef eşim istemiyor bende razı geldim şuan ne sorunu var tam bilmiyoruz ilk test sınırda çıktı ama doktor 1 testle buna karar veremeyiz dedi 2.yede gitmedi zaten benim yapacak birşeyim yok ağla ağla canım çıktı günlerdir.temmuzda önü sonu yok yapılacak bişeyler rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah iyi geceler diliyorum

sen bilirsin ne diyeyim.
canım biz doktordan vazgeçtik 1-2 ay malesef eşim istemiyor bende razı geldim şuan ne sorunu var tam bilmiyoruz ilk test sınırda çıktı ama doktor 1 testle buna karar veremeyiz dedi 2.yede gitmedi zaten benim yapacak birşeyim yok ağla ağla canım çıktı günlerdir.temmuzda önü sonu yok yapılacak bişeyler rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah iyi geceler diliyorum

canım klomen falan denedinmi hiç kız belki seninde julia gibi ikizlerin olur ne güzel olur ama dr. bir söyle klomeni dene bende olmadı söylücem dr.ye.
canım sana iyi geceler tatlı rüyalar yakında annesinin göbüşüne gelecek meleğini gör inşallah rüyanda :Saruboceq:

slm kızlarrrr nbrlerr ?gecmısı okuyamadım..ben trdeyim net cafeden giriyorum :)sizlerle konusmayı özlemisim ya..gecmısı okuyamadım..ee yenı haberler yenı hamileler varmı ??? juliacım ikizler nasıll ? iremin morali düzeldimii

adet oldum 22 haziranda öff yinee :)
kızlar sızden bır ricam var . ben tükürükle yapılan ovulasyon testı arıyorum sımdıye kadar sordugum eczanelerde yok...nerden bulabılırım acabaa ya

canım bulursan banada haber verrr

X