Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım kecıboynuzu ıcıyor ıste.3 ayda ıcırcem.ben hormonlara baktrdım normaldı tahlıllerde.yumurta takıbı yaptrmadım ama ovulasyon testı kullanıyorum.onla anlasılmazmı yumurtlamam olup olmadıgı.su fılmıde cektreyımde normal cıkarsa sonrakı ay yaptırırım yumurta takıbı.aslında bu ay yaptrcaktım.varıkoselı duyunca moralım bozuldu yaptrmadım.aslında dısardan bakınca degıle elıyle tuttugu zaman bellı oluyor varıkselı.damarlar bellı oluyor.bılmıyorum derecesını soylemedı dr.teoman cem kadıoglunu duyduk olursa ona yaptralım dıyoruz ama o da cok pahalı.offf ne yapsak sasrdık

canım bısı daha sorcam varıkosel sarkma yapıyormu testıste.yanı bızım sol taraf yanı varıkosellı taraf sarkmıs dıgerıne gore.eger oyleyse esım bunu 5 yıl once farketmıs sarkma durumunu tabı bı arkadasına sormus o da olur sıcakta falan demıs tabı boyle sey bılmıyor ustune dusmemıs.eger ozamandan berı varıkosel varsa 5 yılda cok fazla dusus yapması gerkmezmıydı spermlerde

canım bısı daha sorcam varıkosel sarkma yapıyormu testıste.yanı bızım sol taraf yanı varıkosellı taraf sarkmıs dıgerıne gore.eger oyleyse esım bunu 5 yıl once farketmıs sarkma durumunu tabı bı arkadasına sormus o da olur sıcakta falan demıs tabı boyle sey bılmıyor ustune dusmemıs.eger ozamandan berı varıkosel varsa 5 yılda cok fazla dusus yapması gerkmezmıydı spermlerde

canım zaten sol taraf daha sarkık durur ama varıkosel varsa dahada sarkar buyuk ıhtımalle sizinkı 2.derece olabılır..sızın varıkosel spermlerı pek etkılememış canım neyseki ..bence sen öbür ay hemen ilaçsız yumurta takibine başla daha garanti olur..
keçiboynuzu içiosa ne guzel bızım hızı 2 ayda %2den %20ye cıkardı cnm sızınkınıde artırır yazık cem kadıoğlu soyuo mılletı biz hiç ucret bıle vermedık doğudayız bırde sen gayet iyi bir dr bulabılırsın ama bence su asamada gerek yok ama spermıyogramı tekrarlayın ve emın olun sonuçlardan..varıkoselden sonra haıle kalanlar topiğinden bulabılırsın iyi hastanelerı ve memnun kalanları..

umut canım iyiyim sen nasılsın ben yumurtlama günümü bekliyorum malesef geç yumurtlayanlardanım 35 günde bir adet oluyorum ve bekleme sürem çok uzun bu ay preseed sipariş verdim onun gelmesini bekliyorum ve ateşimi ölçüyom ama baya sıkıldım beklemekten.sen napıyon canım son durumun nedir[/QUOTE]

Umutcum çok saol ben de çok rahattım giderken şimdi de çok mutlu olduk maşllah diyim :) kıpır kıpır örünce bir heves geldi ben 2 can taşıyormuşum yeni anladım çok ilginç yaaa:)

julia ya maşallah sana .canım ya bende 2 tane istiyorum.içecektim klomenleri bırakmadınız :)) şaka şaka içmicem (bellide olmaz) inşallah herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda..klomen içersem yediz falan olmaz demi :)))

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)beklemede..
luna............................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
heoz..........................23 mayıs....................(ateş ölçme,klomen)
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray: :CüvCüv: :nazar:

hayırlı akşamlar arkadaşlar işte tablom yarın normal regl tarihim ama geç ovülasyon seebiyle sanırım uzayacak
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd bide bugüne neden boş yuvarlak işareti yaptı bunun anlamı nedir bilen varmı acababilmiyorumkismile

canım eğer normal ateş ölçme saatinden farflı bir saatte ölçtüysen yada gece uykusuz kaldığını belirttiysen içi boş olarak işaretliyor.ayrıca ateşin biraz düşük ama tabi daha çok erken beklemek gerekir bence

Hiç kimseler kalmamış burda,
Ben geldim ,bebişlerimi gördüm kıpır kıpırlardı :) ikisi de büyümüşler ve artık kesemiz genişlemiş :) kol bacak her bişeyleri belli olyor artık ve kıpırdıyorlar
3 hafta sonraş ikili test yaptıraca ama biimki farklı olacakmış ikiz olduğu için,rand almam lazım şimdiden 3 boyutlu bakılacakmış,belki cinsiyetleri bile belli olur di mi?
Ben rahatladım inşböyle devam eder ,Dua eden tüm arkadaşlarıma da Rabbim hemencecik minik minik bebişler ikizler versin inşallaahh :))

gözün aydın tatlım bak yürekten hepimiz inandık bir sorun çıkmamış çok sevindim inşallah böyle devam eder
sen bana küsmüsün canım hiç benim tabloma yorum yapmıyorsun iki gündür merak ettim de ..

12.gun 36.3 (ov.testi pozitif kopkoyu):hulya:

13.gun 36.3 tahmini ovulasyon:hulya:
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5:
19 gun 36.7
20. gun 36.7
21.gun 36.7
22.gün 36.7
23.gun 36.7 (bugun)
24 gün
25.gun
26.gun
27.gün(beklenmeyen gün)

umutcum ateşin maşallah...

hayırlı akşamlar arkadaşlar işte tablom yarın normal regl tarihim ama geç ovülasyon seebiyle sanırım uzayacak
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd bide bugüne neden boş yuvarlak işareti yaptı bunun anlamı nedir bilen varmı acababilmiyorumkismile

daha var adetine güzel gidiyor ateşin boş yuvarlak işret farklı saatte ölçtügün için canım saat farkını gösteriyor yani..

biozard ateşin güzel yarın belli olur
serpilcim hayırlı haberlerini bekliyoruz
bakalım hilal kimin elinden tutmuş belli olacak pazartesi günü..

ya kızlar size birşey sorucam mesaj yazarken aşağıda gülücük falan benzeri bazı şeyler varya ben onları ekliyemiyorum epey uğraştım ama neden bana yardımcı olacak varmı

irem canım seni çok özledik nerdesin ya gel artık :KK43: gel canım arkadaşım acılarımız paylaştıkça azalacak ama yinede sen ne zaman isterden o zaman gel seni özledik çok

canım zaten sol taraf daha sarkık durur ama varıkosel varsa dahada sarkar buyuk ıhtımalle sizinkı 2.derece olabılır..sızın varıkosel spermlerı pek etkılememış canım neyseki ..bence sen öbür ay hemen ilaçsız yumurta takibine başla daha garanti olur..
keçiboynuzu içiosa ne guzel bızım hızı 2 ayda %2den %20ye cıkardı cnm sızınkınıde artırır yazık cem kadıoğlu soyuo mılletı biz hiç ucret bıle vermedık doğudayız bırde sen gayet iyi bir dr bulabılırsın ama bence su asamada gerek yok ama spermıyogramı tekrarlayın ve emın olun sonuçlardan..varıkoselden sonra haıle kalanlar topiğinden bulabılırsın iyi hastanelerı ve memnun kalanları..

canım varıkosel sayfasını bastan sna okudum.denız ersevı de methedıyorlar ama ona amelıyat olup hamıle kaldım dıye yazanı okumadıgım ıcın acaba dıyrum.bırde yasam hastanesı ve fatıh sultan mehmet hastanelerınde amelıyat olupta hamıle kalanları okudum.tabı bunlar ıstanbuldakılerdı.bızım ılerı hareketlı % 20 yavas hareket % 20 cıktı.ama 1 ccde 26 mılyonda sınırda gıbı bısı .zaten bırdahakı testı capada yaptrcaz daha emın olalım dıye.

bırde ılacsız yumurta takıbı yaptr demıssın nasıl ılacsız anlamadım canım yaa.

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

hele şükür şu tabloyu koyuverdin özlemcim kafana takılacak bişey yok sen 16. günü ilişkiye girdiysen hiç sorun değil rahat ol :)

al işte tablo bu :KK43: eğer yarın 36.4 olursa ff onaylıo onayladığı tarihten birgün önce gece çatladı ama eminim

hele şükür şu tabloyu koyuverdin özlemcim kafana takılacak bişey yok sen 16. günü ilişkiye girdiysen hiç sorun değil rahat ol :)

Ayy sevsinler sizin tablolarınızı kötüymüş bir de :)))
Özlemcim ateş her zaman birden yükselmez,yavaş yavaş yükselsin ama düşmesin o hiç önemli değil.
Bence de 15. gün çatlamış yumurtan sen artık rahatla ,tevekkül tevekküülll

Biliyorsun Hilalin tablosu için düşük ateşli bir tablo demiştim,hilalin ateşi de çok çok yüksek değildi ,o da onu dert ediyordu ,illaki 37leri görmek gerekmez,ama sonuçta pozitif oldu,sen artık neşeli ol önceki gibi,biliyorum sıkıldın ama az kaldı dayan bakalım

tablomu koyucam bakın kızlar

kızlarrr beni hatırladınızmı ateş ölçüyordum tüp bebek yaptırdım ve bugün sonuç geldi hamileyimmm ateşim 36.9 rabbim sizlerede nasip etsin inşşşşş

canım gözün aydın Allah tamamını erdirsin inş. beni yanlız bırakmadın mayıs ayında :)

grafigim bilmiyorumkismile
son 6 gün

talım ben demiştim sana senin tablon benimkinin aynısı diye bak koyuyuorum incele

Hiç kimseler kalmamış burda,
Ben geldim ,bebişlerimi gördüm kıpır kıpırlardı :) ikisi de büyümüşler ve artık kesemiz genişlemiş :) kol bacak her bişeyleri belli olyor artık ve kıpırdıyorlar
3 hafta sonraş ikili test yaptıraca ama biimki farklı olacakmış ikiz olduğu için,rand almam lazım şimdiden 3 boyutlu bakılacakmış,belki cinsiyetleri bile belli olur di mi?
Ben rahatladım inşböyle devam eder ,Dua eden tüm arkadaşlarıma da Rabbim hemencecik minik minik bebişler ikizler versin inşallaahh :))

tatlım benim gözünaydın yiğenlerim iyiymiş annesi bak banada dua edin bende perşembe günü görücem bebişimi :)

kimin elinden tutmuşmu meleğim anlamadım bilmiyorumkismile

umut canım iyiyim sen nasılsın ben yumurtlama günümü bekliyorum malesef geç yumurtlayanlardanım 35 günde bir adet oluyorum ve bekleme sürem çok uzun bu ay preseed sipariş verdim onun gelmesini bekliyorum ve ateşimi ölçüyom ama baya sıkıldım beklemekten.sen napıyon canım son durumun nedir
[/QUOTE]
geldim tatlım ben cıkmısım sen yazmıssın.)))))evet canım yaa bende bı kez 19gun yumurtlamıstım allhım öldüm sıkıntıdan bekle bekle olmuo:)))))preseed iyidir cnm ınsallah vesıle olur sana..cnm benim az kaldı ama rahim ağzını kontrol ettim hemen gelıo elıme yukarda olsaydı gebelık oluo asağı ınmıs benımkı regl gelıcek yani:)))))
evet canım reglın gec olucak ama ateşin guzel gıdıo
tatlım senin ateşinde iyi gidio.. benım rahımagzı butun umut kırıntılarınıda yok etti:)))))
irem canım seni çok özledik nerdesin ya gel artık :KK43: gel canım arkadaşım acılarımız paylaştıkça azalacak ama yinede sen ne zaman isterden o zaman gel seni özledik çok
oylee canım bende cok ozledımm merakda edıyorum nasıl ıyımı ben burda ıremı görmeye cok alışmısım onun desteğinede..umarım cabucak toparlanır gelır aramıza.
canım varıkosel sayfasını bastan sna okudum.denız ersevı de methedıyorlar ama ona amelıyat olup hamıle kaldım dıye yazanı okumadıgım ıcın acaba dıyrum.bırde yasam hastanesı ve fatıh sultan mehmet hastanelerınde amelıyat olupta hamıle kalanları okudum.tabı bunlar ıstanbuldakılerdı.bızım ılerı hareketlı % 20 yavas hareket % 20 cıktı.ama 1 ccde 26 mılyonda sınırda gıbı bısı .zaten bırdahakı testı capada yaptrcaz daha emın olalım dıye.

bırde ılacsız yumurta takıbı yaptr demıssın nasıl ılacsız anlamadım canım yaa.

canım yanı klomen verıolar daha fazla yumurta gelıssın ve catlatma iğnesı vuruolar ilaçlıda..ilaçsızda sadece kontrol edıolar yumurta gelisiomu çatlıomu dıye..eğer beklemek ıstemıosan en azından o sekılde yumurtlamanda emın olursun..eşine odaklanırsınız 1ccde 20 mılyon ve ustu normaldir canım hatta 10 mılyon ve ustunde zor olusur gebelık 10 mılyonun altındada nadıren olusur..yanii sonuçta ben 4 mılyon spermle normal yolla gebe kalan bılıyorum hızı gayet ıyıydı ama...stres yaparsan bebek sana yerleşemez cnm ılk once sen sakın ol durumunuz gayet ıyı...

X