Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

umutsuzluk yok kızlar olacak diyin inanın,ancak böyle geliyor bizim bıcırlar :)

ateşin çok güzel maşallah umutcum ya inşallah tutunmuş ve yerleşmiştir bebişin

canım ben çok umutlu değilim ama burada yüksek ateşle adet olanları okudum 2 gün var benim 26 günde regl oluyorum inşallh seninki yerleşmedir ben sadce şu lekden ümitliyim hakkımızdan hayırlısı neyse o olsun ama bende sen kadar heyecanlıyım yarınki ölçümü merak ediyorum baklım inişimi sabitmi çıkışmı olacak 3 ihtimal var yarın belli olur

Özlemcim darısı inşallah sanaaaa,Melek ve senden umutluyum inşallah

Umutcum bence ateşin iyi ,düşmeden böyle sabit gidebilir bu da hamilelik bielirtisi olabilir ,vardı böyle tablolar çünkü

inşallah juliacım inşallah vallahi kendimden çok meleğin hamile olmasını istiyorum ben kaybettiği yavrusunun yeri dolsun artık

canımm lekenın geldiği gün çatlama lekesi olmuş sanırım ateşimde iyi gidiyor ınsallah regl gunude düşmez ve pozitif olur:)
sağol canım benim inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olsun.
yarın onemlı senın ıcın canım bazen yerleşme düşüşü 2 gun ust ustede olmuş yarın eğer oyşle olursada üzülme sonrakı gün yukselır buyuk ıhtımalle cunku regl düşüşü ıcın cok erken:)))
İnşallah umutcum ama hiç ümitlenemiyorum malesef
öğrenilmş çaresizlik oldu bizde sanırım canım bendeki rahatlıkda nasılsa tüp bebek yaptırıcam diyorum ondan bıde yatın tasınma derken belki bu aralar olmaması hayırlıdır dıyeorum ne yapayım canım..
Özlemcim darısı inşallah sanaaaa,Melek ve senden umutluyum inşallah

Umutcum bence ateşin iyi ,düşmeden böyle sabit gidebilir bu da hamilelik bielirtisi olabilir ,vardı böyle tablolar çünkü

canım valla artık sırf meraktan ölçüyorum acaba değişecekmi diye:)
kıslar ben bugun garip bir ruya gördum hayırdır inşallah ben doğum yapmışım bir oğlan çocuğu hemen gözlerine bakıyorum eşimin gözlerı mavi benım ona benzıomu dıye bebeğinde gözü maviymiş ama sütüm daha gelmemiş sürekli göğsüme bakıyorum gelmişmi diye sonra bebeği emziriyorum bebğin agzında sut damalalrı kalıyor ve diğer göğsümdednde süt gelıo tişörtün dısına çıkıo ve resmen hissttim göğsümde sonra sarı gibi oldu rengi sonrada açık kahve gibi oldu tişörtün dısındaki renk sanırım bu regle işaret
bide dıyorumkı ovulasyon gununu denk getirdık ya ondan erkek oldu sanırım diyorum hayırdır valla:)))
sonra uyudum bı daha uçak havalandı gözumun önunde sınıftaymısız havada patladı düştü nbende coocukları dısarı cıkardım kostura kostura:) sabaha kadar ruyalarla uğrastım

yarın ikimiz içinde önemli gün yani bakalım hadi hayırlısı inşallah Allah ikimizide sevindirir.tabiki bizim gibi bebiş isteyen herkeside sevindirir.

ohoo umuuutt rüyasını bile görmüşsün Allah hayra yazsın tabi :) bence çok güzel bir rüya ,sen ilk gelen collostrum sütü görmüşsün :)

yarın ikimiz içinde önemli gün yani bakalım hadi hayırlısı inşallah Allah ikimizide sevindirir.tabiki bizim gibi bebiş isteyen herkeside sevindirir.

evet amin ikimiz içinde hayırlısı olsun tabiiki pozitifte tercihimiz .))

umutbiizmolsun aslında rüyan çok güzel ama şu uçağın patlamsı biraz düşündürücü iyiye yoralım rüyalrı iyi olsun bende bu ara arapsaçı gibi rüyalar görüyorum :)) bu arada yorumun için tşk

umutbizimolsun yumurtam ayın 10 da çatladı o leke 14 ünde akşam oldu yani o zaman ben 14 demi çatladım :)) kafam karıştıda yumurtlamadönemim bitmişti 14 mayısta

ohoo umuuutt rüyasını bile görmüşsün Allah hayra yazsın tabi :) bence çok güzel bir rüya ,sen ilk gelen collostrum sütü görmüşsün :)
canımm valla biliçaltıda olabilir süreklı onu düşünüyoruz burda konusuyoruz geçen ayda regl günü göğsümden süt fışkırdığını gördüm ogun regl oldum:))sanırım uçağın patlaması da elimde patlıcak bu ayda onu dıo:)))ama tabiki ruyanın aynının çıkmasını dilerim saol cnm yorumun için..

canım evet bende oyle hissettim sanırım umutlanıcam sonarada elimde patlıcak diyorum ama keske olsa ruyası bole cok guseldı kısalr sabah namazı vaktı uyandım cok etkılendım cok duygulandım ruyada b ıle yasamak cok güzeldi o duyguyu inşallah gerceğinide yasarız
canım leke genelde ovulasyon lekesı denır ve çatladığı gün olur ama sonrada olabilirmi acaba

ateşin çok güzel maşallah umutcum ya inşallah tutunmuş ve yerleşmiştir bebişin
canımm inşaalh tabıde benım ortalama ateşim bu..hamile tablolarına baktım hamıle olmadıkları aaylara göre hamıle oldukları ay ortalama daha yuksek ondn pek umtlu değilim ama bakalım sizde bu ay çok çalıstınız presedde kullandınız neden olmasın cnm
umutbizimolsun yumurtam ayın 10 da çatladı o leke 14 ünde akşam oldu yani o zaman ben 14 demi çatladım :)) kafam karıştıda yumurtlamadönemim bitmişti 14 mayısta

canım doğru sımdı baktımda 10.gun barız ertesı gun yukselmıs ateşin ama lekeyı anlamadım yerleşme lekedı desek onun ıcınde erken 4.gun daha ancak bolunuyordur hucrelere..

Kızlar görüşürüz sonra yine ben şimdilik çıkayım,midem yine çok fena

julia canım süper ya süper acayip sevindim dışarıdaydım ama aklım hep sendeydi çok sevindim ya çooook canım benim hep mutlu olun inşallah

kızlar benım gecen ay aetımden oncekı gune kadar 36.9 du ama adet oldum.adet olduktan sonra 36.5 e dustu.ben ınanmıyorum bu ates olcme yontemıne.

julia canım süper ya süper acayip sevindim dışarıdaydım ama aklım hep sendeydi çok sevindim ya çooook canım benim hep mutlu olun inşallah
ronyacım nabersin canımm neler yapıosun:)
kızlar benım gecen ay aetımden oncekı gune kadar 36.9 du ama adet oldum.adet olduktan sonra 36.5 e dustu.ben ınanmıyorum bu ates olcme yontemıne.

hazel hapımızde aynı olmuo bende ılk aylarda bayağı bı ısyan ettım ama bende yuksek atesşle regl olanlardanım regl olduktan sonra düşüo tanıdım vuzudumu sende t5anıdın demekii yuksek de olsa cok umutlanmayacaksın..

canım ben bısı sorcam.esınde varıkosel vardı ve amelıyat oldu degılmı.nerde oldu acaba.ve esın belırtı yasadı mı varıkoselı anlamadan once.agrısı falan varmıydı.benım esımdede varıkosel varmıs solda.derecesını bılmıyoruz.dopplerde 3.2 mm cıktı.bızım hareket ılerı ve yavas toplam % 40 cıktı.onda dusus vardı.1ccde 26 mılyon toplamda 91 mılyon cıktı.morfolojı % 75 cıktı.yaklasık 2 hafta once ogrendık.bır ay sonra bırdaha test yaptrcaz dusus olcakmı dıye.ama esımde hıc belırtı yktu.ıkı ay deneık olmayınca tetkıklerı yaptralım dedık oyle anladı urolog.amelıyat yaptrsakmı yaptrmasakmı kararsız kaldık.bıray sonrakı sonuclara gore karar vercez aslında.bende rahım fılmı cektrcem egere snuclar ıyı cıkarsa ıkımızınde belkı bıkac ay daha amelıyatsız deneme yaparız.sımdı kecıboynuzu kürü ve pekmezını enıyoruz.bal-polen arısutu ıncır falan denıyoruz bakalım.inşallah ıyı gelır.sızın mıkrocerrahıylemı oldu amelıyat

canım ben zaten atse olcme yontemıne gore hıc umutlanmadım nasıl olsa hep negatıf hep negatıfkafamçokkarıştı

canım bızım 3.dereceydı ve hiç ağrı yoktu bız 3 ay korunmamamıza rağmen gebelık olmayınca ürolağa gittik elle muayene yapıp anlayacak canım ultrasonla çok doğru sonuçlar cıkmıo..eger dışarıdan gozukuosa 3.derece(duzelmesı uzun suruo fakat amelıyatın en con işe taradığı grup
eğer sadece sıkınca ele gelıosa 2.derece
sıkıncada cok bellı değilse 1.derecekı bu gruba amelıyat onerılmıo
eşimdede solda vardı genelde solda oluo zaten 3.derece olunca bızım sperm sayısını 10 mılyona düşürmüştü sizin syı iyi hzı bıraz düşük ileri hızı en az %25 a+b de %50 olmalı ama bu şekılde de gebelık olusabılır
morfoloji who ya göre bakılmıs bıdaha yaptırısanız krugere göre bakılsın onda daha ayrıntılı bakıolar
bizim mıkrocerrahi idi amelıyatı yapan doktora değil baska bı doktorada gösterdık oda suan varıkoselın kaybolduğunu amelıyatın ıyı yapıldığın ısoyledı bence ağrısı yoksa amelıyat yaptırmayın sadece hızı bıraz düşük onu kolaylıkla keçiboynuzu ile hallolur oncelıkle sen rahım fılmı cektır yumurtalıkların afılan bakılsın bakalım yumurtluomusun yada çatlıomu bu aradada eşim keçıboynuzuna bsşlasın tabıkı sız bılırsınız ama zaten normale yakın değerler bıde yanlış yapılırsa yazık olur zaten ağrı yapmıosa amelıyat onerılmıo bız doğudayız cnm ıstanbulda değiliz

canım ben zaten atse olcme yontemıne gore hıc umutlanmadım nasıl olsa hep negatıf hep negatıfkafamçokkarıştı

aşkolsun bu değerlerle bu kadar umutsuzluk ben kendımı atayım damdan ozaman:))))))
eşim amelıyat oalalı 6 ay oldu hala sayı 10 mılyonda hızı ve morfoloji aynı sızınkı gıbı ve bır yıl olacak nerydeyse korunmayalı 1.5 yıllık evliyiz sakın stres yapma gayet iyi durumunuz bazı vakalarda varıkosel sperm değerlerı ve testıslerı etkılemez 3.dereceyse etkılıo artık ama onu ıyıce bı öğrenın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…