Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ya valla Özlem bu laflar hep tanıdık işte :)))))
Hadi inş düşündüğümüz olsun da,biz çekeriz valla sıkılmak ne demek :)

kızlarrr beni hatırladınızmı ateş ölçüyordum tüp bebek yaptırdım ve bugün sonuç geldi hamileyimmm ateşim 36.9 rabbim sizlerede nasip etsin inşşşşş

canım helal olsun ne demek.bak ben sana ne anlattım ben ilk gebeliğimde Allaha hep dua ettim bu ay olsun diye ve olduda ama yaşamadığım sıkıntı kalmadı ve o sıkıntılarıda hep malesef yalnız başıma yaşadım.demekki hayırlı vakit değilmiş şimdi çok istiyorum ama yinede diyorumki Rabbim hayırlı zamanda nasip etsin.Bazen şer gördüğümüz durumlarda çok büyük hayırlar oluyor.

kızlarrr beni hatırladınızmı ateş ölçüyordum tüp bebek yaptırdım ve bugün sonuç geldi hamileyimmm ateşim 36.9 rabbim sizlerede nasip etsin inşşşşş

canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin bebişin huzur versin inşallah

tebrikler canım allah sağ salim kucağına nasip etsin çok sevindim inan buna seninle tanışmıyoruz ama yazılarını okurdum topiclerde

Tatlıkız ben de geçen seni sormuştum,hayırlı olsun ,tebrikler sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Rabbim :)

kızlar görüşürüz
ben çıkayım eşim gelince doktora gidecem,dönüşte yazarım sizlere de :)

bende çıkıyorum arkadaşım dogum yapmıştı 10 gün eşimle oraya gidice ordanda market alışveriş yapıcagım akşama görüşürüz

Hiç kimseler kalmamış burda,
Ben geldim ,bebişlerimi gördüm kıpır kıpırlardı :) ikisi de büyümüşler ve artık kesemiz genişlemiş :) kol bacak her bişeyleri belli olyor artık ve kıpırdıyorlar
3 hafta sonraş ikili test yaptıraca ama biimki farklı olacakmış ikiz olduğu için,rand almam lazım şimdiden 3 boyutlu bakılacakmış,belki cinsiyetleri bile belli olur di mi?
Ben rahatladım inşböyle devam eder ,Dua eden tüm arkadaşlarıma da Rabbim hemencecik minik minik bebişler ikizler versin inşallaahh :))

biozard bu büyük ihtimalle yerleşme düşüşü gibi,inş da öyledir şu anda üzülmene gerek yok :)

Özlemim doktorum da benimle sevindi sevdi bebkleri ,hatta büyük olana abi olmuş bu dedi ,ben de dedimki Allah söyleti galiba bu erkek mi acaba dedim gldü evet öyle çıktı ağzımdan dedi :)
TEstlerim de iyi çıktı kansızım sadece onun için tekrar bir test yaptıracam ama bu benim için olacak bebkler için değil Akdeniz anemisinden şüpheleniyor doktorum teşhis için yaptıracaz yani

canımm yerleşme düşüşü çok bariz gibi duruo ama maaşaallah cok güzel tablon hamileysen hiç şasırmam:))

biozard bu büyük ihtimalle yerleşme düşüşü gibi,inş da öyledir şu anda üzülmene gerek yok :)

gerçekten bu kadar düşer mi?yarın yükselirse kesin yerleşme düşüşü müdür acaba?bu ay ateşim yüksek gidiyordu hep geçen aydan baya farklı şeyler var.geçen ayki tabloma benzemiyor mesela.bide geçen ay tam 7.günü göğüslerim acayip şişmişti ve acıyordu bu ay o yok bugün 9.günüm hala göğüslerim çok acımıyor sadece yanları hafif acıyor.bide adet olacağım zaman yüzümde 4-5 tane sivilce çıkardı ama bu ay oda yok.ay inşallah yerleşme düşüşüdür.

Allah nazarlardan saklasın binkere maşallah kokularını duymayıda nasip etsin yaradan

ayyy juliacım çok sevındım dısardan geldikk hemen sana baktımm zaten içime doğuyordu bi sorun çıkmayacak diye çok şükür cnm yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…