Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Julia cım hilalin ateşi yüksek seyrediyorndu hilale bende kızıyordum ama benim ateş tek tek yükselio :KK43: ff bile onaylamadı hala senağlamasenağlamasenağlama

dur bakalım inşallah yükselicek hem FF nin onaylaması çok önemli değil bence sen yumurtanın çatladığını hem ovulasyon testiyle onayladın hemde sanırım kendinde hissetmişindir.eğer FF de ilk ayınsa seni daha tanımadığı için onaylamamıştır.benimde geçen ay onaylamadı

Ben de öğleden sonra doktoruma gidecem,test sonuçlarımı almadım daha ,onları da alıp gidecem ,bugün pek bir rahatım :)
İnş iyi çıkacak her şey

İnşallah canım hayırlısıyla git gel eminim ve hissediyorum ikisininde sağlığı yerinde olacak özlem teyzesinin ördüğü yelekleri giyiceklerrr gelir gelmez haber et nolur çok meraklanıyorum.

ronyacım inşallh birde birnden bire inerse o kötü umarım böyle devam eder 2 gün daha ölçüme devam:) hakkımızdan hayırlısı neyse o olsun yorumun için tşk

amin canım.biz kendimizi ne kadarda koşullandırsakda düşecekse düşüyor hayırlısı olsun canım

dur bakalım inşallah yükselicek hem FF nin onaylaması çok önemli değil bence sen yumurtanın çatladığını hem ovulasyon testiyle onayladın hemde sanırım kendinde hissetmişindir.eğer FF de ilk ayınsa seni daha tanımadığı için onaylamamıştır.benimde geçen ay onaylamadı

ff de 3.ayım canım yaa çatlamayı çok hissettim eğer psikolojik değilse her ay hissediyorum çünkü ben

burdayım burdayım da Özlem daha yumurtanın çatladığı bile belli olmadan mı sen karamsarlığa kapıldın yaaa
valla dayaklıksın şimdii :)))
Sen tablonu koy buraya bakiim bana geçmişi aratma çabuk

Ayy sevsinler sizin tablolarınızı kötüymüş bir de :)))
Özlemcim ateş her zaman birden yükselmez,yavaş yavaş yükselsin ama düşmesin o hiç önemli değil.
Bence de 15. gün çatlamış yumurtan sen artık rahatla ,tevekkül tevekküülll

Biliyorsun Hilalin tablosu için düşük ateşli bir tablo demiştim,hilalin ateşi de çok çok yüksek değildi ,o da onu dert ediyordu ,illaki 37leri görmek gerekmez,ama sonuçta pozitif oldu,sen artık neşeli ol önceki gibi,biliyorum sıkıldın ama az kaldı dayan bakalım

FF senin 17.güne çizgi çekecek büyük ihtimal,o da öenmli değil,önemli olan yaptığınız çalışmalar,benim tabloma da bak istersen hemen hemen böyle olmuştu

Ayy sevsinler sizin tablolarınızı kötüymüş bir de :)))
Özlemcim ateş her zaman birden yükselmez,yavaş yavaş yükselsin ama düşmesin o hiç önemli değil.
Bence de 15. gün çatlamış yumurtan sen artık rahatla ,tevekkül tevekküülll

Biliyorsun Hilalin tablosu için düşük ateşli bir tablo demiştim,hilalin ateşi de çok çok yüksek değildi ,o da onu dert ediyordu ,illaki 37leri görmek gerekmez,ama sonuçta pozitif oldu,sen artık neşeli ol önceki gibi,biliyorum sıkıldın ama az kaldı dayan bakalım

Allahın gücüne gitmesin ama gerçekten sıkıldım arkadaşım ya heleki bu ay neler yaptı hevesliydim ama hevesin kırıldı işte napim RABBİM hayırlısını versin ne diyeyim.okadar strese giriyorumki 1 aydır kalp çarpıntım var geçmiyor doktorada gitmedim çok yakında kayınvalidemler gelecek istanbula ozaman ne yapacağım bilmiyorum işte

özlemim canişkom 15.gün çatlamış bencede ve inşallah bu ay mutlu sonla bitecek gelsin kayınvalidenler inşallah onlara müjdeli haber vericen inşallah :))

özlemim canişkom 15.gün çatlamış bencede ve inşallah bu ay mutlu sonla bitecek gelsin kayınvalidenler inşallah onlara müjdeli haber vericen inşallah :))

İnşallah canım ya bunu okadar çok istiyorumki anlatamam 14.gün gece çatladı hayırlısıyla o gece sonraki günde çalıştık preseedle inşallah tutmuştur

Özlemcim haklısın seni çok iyi anlıyorum,hiç takma kafana geleni gideni söyleneni,sen boşver daha çok yeni evlisiniz,zaten bence ilk 1 sene ben yeni evlenenlere bebk hak değil diyorum :) yani kocana alışmak evine alışmak yeni düzene alışmak varken bir de bebek gibi bir sorumluluk çok zor,isteyene tabiki Rabbim versin ama size zaten erkenmiş daha,üzülmeye değmez.

Benim de ateşim seninkine benziyor inş sonu da öyle olsun

http://www.fertilityfriend.com/home/2ce44e

Özlemcim ronya çok güzel şeyler anlatmış aslında,hepimize de çok güzel destek oluyor

Benim annem de babmla evlendikten kısa süre sonra babaannem demiş ki bu kısırı niye aldık ki olmuyor çocuğu ,almışlar tekkelere türbelere götürmüşler,köy ebelerine baktırmışlar ki bunlar okumuş ebeler değil evde çocuk doğurtan kadınlarmış,annem de laflardan öyle sıkılmış ki ,Allahım bana bir evlat ver de hiç değilse olduğunu bilsinler demiş,annem o ay hamile kalmış bir erkek evlat doğmuş ama gözü kör kolları sakat,sırtında kamburu olan çocuk,herkes hamile kaldı diye sevinirken o bebkle üzülmüşler,3 gün yaşamış ve ölmüş,annem çok pişman olmuş ettiği dileğe,hep derdi keşke öyle söylemeseydim diye,kime neyi kanıtladım ki derdi.

Sabır bunlar için önemli,milletin lafı üzer biliyorum ama böyle durumlarda senin takmadığını görmeleri karşı tarafı daha çok delirtir,en güzel yöntem o :)

Özlemcim ronya çok güzel şeyler anlatmış aslında,hepimize de çok güzel destek oluyor

Benim annem de babmla evlendikten kısa süre sonra babaannem demiş ki bu kısırı niye aldık ki olmuyor çocuğu ,almışlar tekkelere türbelere götürmüşler,köy ebelerine baktırmışlar ki bunlar okumuş ebeler değil evde çocuk doğurtan kadınlarmış,annem de laflardan öyle sıkılmış ki ,Allahım bana bir evlat ver de hiç değilse olduğunu bilsinler demiş,annem o ay hamile kalmış bir erkek evlat doğmuş ama gözü kör kolları sakat,sırtında kamburu olan çocuk,herkes hamile kaldı diye sevinirken o bebkle üzülmüşler,3 gün yaşamış ve ölmüş,annem çok pişman olmuş ettiği dileğe,hep derdi keşke öyle söylemeseydim diye,kime neyi kanıtladım ki derdi.

Sabır bunlar için önemli,milletin lafı üzer biliyorum ama böyle durumlarda senin takmadığını görmeleri karşı tarafı daha çok delirtir,en güzel yöntem o :)

Hep hayırlısını ve sağlıklı olanını istiyorum juliacım RABBİM verecek ama hemen olmuyor işte ne yapalım kader böyleymiş çok teşekkür ederim rahatlıyorum biraz böyle konuşunca Allah razı olsun hepinizden hakkınızı helal edin sıkıyorum bazen herkesi :KK43:

X