Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hilal canım çoooooooooooooooook sevindim Rabbim sağlıklı bi hamişlik geçirip kucağına almayı nasip etsin kaydirigubbakcemile5

iremim canım geçmişi çok okuyamadım ama galiba üzücü şeyler olmuş. canım çok üzüldüm dicek bişey bulamıyom. seni ok seviyom ve dualarım seninle....:teselli:

bende dün girdim 5. haftama hayırlısı bakalım benim ne zaman başlayacak :)

hayırlı olsun bakalım canım ya hiç belirti hissettin mi önceden? sana hep mayıs hamişi olcan diyolardı tuttu :) ben de hep hilal ile aynı ay hamiş olcam diyodum bakalım benim de olcak mı bu ay. dua et sen de :) benim de pazartesi belli olcak ama hiiiiiiiiiç belirtim yok....

hayırlı olsun bakalım canım ya hiç belirti hissettin mi önceden? sana hep mayıs hamişi olcan diyolardı tuttu :) ben de hep hilal ile aynı ay hamiş olcam diyodum bakalım benim de olcak mı bu ay. dua et sen de :) benim de pazartesi belli olcak ama hiiiiiiiiiç belirtim yok....

halsizlik, sık idrara çıkma ,uyku ve şikinlik var ama sabhları sadece çok az bulantım oluyor devamlı değil yani inş. canım sende hamile kalırsın çok isterim inanki

Özlem canım kaÇ oldu soruyom ama medİcana hangİ doktordu canım bİde kaÇa kadar orada

aysun laçin canım yada eşi selman laçin selman bey doç.dr.eşi op.dr.randevu alman gerekiyor canım ama 6 ya kadar orada sanırım ben genelde 2 gibi giderim.tel internette bulamazsan ben veririm sana

Anladım canım eŞımı ıkna edebılırsem gıdıcem uzak gelıyoda bıraz bı arkadaŞtan daha selman laÇını duydum

ben de bu ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldum iki yumurtam oluşmuştu klomenle. doktor kan testi için pazartesiyi verdi. bana dua edin. ben de hepinize dua ediyorum. bi de doktor adet gününe kadar vajinal yolla progestan al dedi. o yüzden ateş ölçme yöntemi işe yaramıyor.. dualarım hepinizle. Rabbim herkesi tez zamanda sağlıklı bebişlere kavuştursun......

BEN ANCA YA SABAHLARI GıDEBıLıRıM YADA C.TESıLERı UZAK GELıCEK ıŞLE HASTANE ARASI AMA ıYı DOKTOR OLSUNDA BU DOKTOR BU AYDA KıST DERSE YÜZÜNE BıLE BAKMADAN ÇIKICAM HATUNUN YANINDAN:umursamaz:

Anladım canım eŞİmİ İkna edebİlİrsem gİdİcem uzak gelİyoda bİraz bİ arkadaŞtan daha selman laÇİnİ duydum

selman bey tüp bebek uzmanı canım çok ünlü bir doktor şeker gibi hemde hemşerim olur kendisi hehehe eğer avcılar hospitala gidiyorsan fazla arası yok buranın orayla

Melekcim ben sana yeni şifre yolladım sen gelince bakarsın o zaman

tamam canım eşim halletmiş hakkını helal et allah razı olsun..

juliacım hayırlı haberlerini bekliyorum canım.bu arada irem ff de yeni tblo oluşturmaya başlamış inşallah morali düzelir ve aramıza döner.

hadi ya sen nasıl buldun kız cin seni aklinialirimsmile

ben de bu ay yumurta çatlatma iğnesi vuruldum iki yumurtam oluşmuştu klomenle. doktor kan testi için pazartesiyi verdi. bana dua edin. ben de hepinize dua ediyorum. bi de doktor adet gününe kadar vajinal yolla progestan al dedi. o yüzden ateş ölçme yöntemi işe yaramıyor.. dualarım hepinizle. Rabbim herkesi tez zamanda sağlıklı bebişlere kavuştursun......

bende aynı yöntemdeyim canım allahım dualarımızı kabul etsin duam seninle benden önce haber senden gelsin arkadanda ben geleyim :eek:

canım bende 3 aydır klomen kullanıyorum..bu ay yumurtalar kendiliğinden catladı iğneye gerek kalmadı...bende progynex 200 mg progesteron hap alıyorum..bende ateş ölçme yöntemini kullanıyorumda..sen ölçmüyorum deyince aklıma takıldı..yani bu hapı kullanınca ateş ölçmenin bir anlamı yokmu...

canım rahim ağzı açıklığı yumuşaklığıyla ilgili bazı sorular soruluyor onlara verdiğim cevaplarla alakalı sanırım o kısım

sen ne kadaan güzel bişeysin öle hehehhe HIMM nasıl kontrol ediyorsun ben bilmiyorumda :KK43:

X