Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Günaydın herkese...

Heoz senin ikinci yumurta da çatladı bence öyle gibi geliyor bana,hayırlısı olsun bundan sonra bakacaz :)

evt cnm klomeni kullandığım 2. ayım julia ve bende öyle tahmin ettik dra 15. gün gittiğimde 22mm bir yumurta gördü ve o 20. gün çatladı ama ben 13. günde aynı kasık ağrılarını yaşamıştım hiçbir belirtim yok baksam idrar testinde çıkarmı bide
bu sabah namazı kıldım ve dua ettim rabbim hamileysem göster diye bir kuş gördüm 5-6 yumurtası var yuvada ama hepsi dağılmış bir tanesi önüme yuvarlanıyor üstten sağlam görünüyor altı yumuşak yumurtanın altına bakıyorum acaba civciv çıkmayamı çalışıyor diye parmağımı hafifçe bastırıp açıyorum yumuşak bölümünü beyazı biraz akıyor sonra açılınca görüyorum içinde yavru var ama çok küçük daha annesinin altına koydum ama yumurta açıldı ve beyazı aktı akacak çok üzülüyorum zarar verdim diye annesi altına almaya çalışıyor o sırada 2 tane birbirinin aynısı parmak uzunluğunda iki kokarca/yada porsuk emin değilim yavrusu düşüyor önüme yeni doğmuş ve canlılar :uhm: neye çıkar kestiremedim doğrusubilmiyorumkismile

AYY Melekcim öyle güldümki anlatamam harikasın arkadaşım ya Allah razı olsun :lepi:

arada gülmek lazım dimi şeker yerimseniben

Günaydın herkese...

Heoz senin ikinci yumurta da çatladı bence öyle gibi geliyor bana,hayırlısı olsun bundan sonra bakacaz :)

günaydın cnm iyisindir inş. ff tabloma baktınmı bilmiyorum bugün çizgiyi 20 güne çekti ve DPO saymaya başladı

slmmm kızlar hemen doktorumu kanal d yi acın hamile kalmak için dr gürkan kubilaydı sanırım tarif vericekmişşş

13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7
21.gün 36.7

günaydın şekerler benim derece takıldı sanırım ama artık regl günüme kadar ölçmem rahat oluyor oyle:))))geçmişi okuyayayım şimdi

Heoz bence çizgi doğru yerde ,bekleyelim,Allah hayra yazsın rüyanı,ama bence güzel işaret :)

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)beklemede..
luna............................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
heoz..........................23 mayıs....................(ateş ölçme,klomen)
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray: :CüvCüv:

ronya canım senin geçen ayki tablon nasıldı görebilme imkanım varmı canımm boshayallersmile

gebe kalmak için:
demir:kırmızı et, kümes hayvanları....
tam tahıllı ekmek....
çinko (istidye, kuru fasulye, dana eti, peynir, mısır) özellikle kısırlık problemi olanlar için önemlimiş bu hem erkek hem bayan için yane....
antioksidanlar (yaban mersini, kıvırcık, biber).....
vitamin+mineral+lif (brokoli, kabak,bezelye) tüketilecekmiş kızlar.....

hilalcim hamilemisin ayy canım benim hadi gözün aydın bu arada ders caşlışıyom yine sınav yaklaştı dua edin banada olurmu sevgili arkadaslar hepinize kucak dolusu sevgiler öpücükleropuyorumnanaktan

kızlar ovulasyon testini gebelik testi gibi kullanabilirsiniz bende öle yaptım ve hala elimde bi kaç tane var sıkıldıkça yapıyorum çift çizgi görmek güzel oluyor:)
canımm guzle haberlerını aldım cok mutlu oldum unutma bızı arada gel boyle:)))))
İyiydim düne kadar bu sabah ateş pik yapar diyordum ama 36.0 dan 36.2 ye ancak yükseldi kırıldım biraz bakalım hayırlısı ne olacak CADIARZU
ozlemcimm canım benımkıde hemen artmadı 12.gun kıpkırmızı cıft cızgıyı gördüm 13.de çatladı 15.gun kımıldadı 16.gun 36.7oldu işte senınde yarın buyuk ıhtımalle yukselecek ıyıce:))))))

geçmişi oku oku zor bitirdim:)))
mirage cnm değişik bi tablo olmuş seninki ama regl için bekleyeceksın sanırım 35 gun filan beklenmeyen gunun..22.gun gıbı yada bıgun once çalışma olmusmuydu..
hilacim cnm kan testini tekrarladınmı gerçi gerek yoktur zaten gayet iyiydi herhangı bı belırtın varmı suanda..

1gün 1 mayıs0
2gün 2 mayıs:36.0
3gün 3 mayıs:ölçmedim
4gün 4 mayıs:36.0
5gün 5 mayıs:36.1 klomen
6gün 6 mayıs:36.3 klomen incir
7gün 7 mayıs:36.2 klomen incir:hulya:
8gün 8 mayıs:36.2 klomen incir
9gün 9 mayıs:uyumuşum az akıntı incir
10gün10mayıs:36.0 incir ateşbasma :hulya:
11gün11mayıs:36.0 tek yumurta çatlatma ignesi ateş basma
12gün12mayıs:36.3 incir ateşbasması akıntı kasık agrısı:hulya:
13gün13mayıs:36.2incir ateşbasması akıntı uzayan ov.testi pozitif:hulya:
14gün14mayıs:36.4uzayan akıntı :hulya:
15gün15mayıs:36.5 ncir:hulya:
16gün16mayıs:36.6
17gün17mayıs:36.7:hulya:
18gün18mayıs:36.6
19gün19mayıs:36.6
20gün20mayıs:36.7

umutcum saol,iyiym işte uğraşıorum,bulantılar hala aynı :) ama alıştık yaa napalım cumartesi doktora gidecem bakalım bu sefer neler görünecek :)senin ateşine baktım ama nazar değmsin diye yorumlamıorum :)

Heoz iki kere yumurtladın bence ama çizgi doğru yerde demek istedim son ovulasyonda kalır çizgi.

Melek mesaj at sen ben bakarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…