Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aaa super valla canım senın tablon ornek teşkıl edecek bı tablo cok yuksek bı ortalaması yok ama demkkı ılla 36.7 36.8 olması gerekmıo tablonun genelıne bakmak gerekıo hayırlısı olsun canım hakkında guzel bı bebiş getırsın sana..

senni tabloyuda koysana bi bakayım.benimde 27 mayıs

sağol hayatım inşallah..benimde adet günüm 1 haziran eğer hamile kalırsam haberdar ederim sizleri..

inşallah umutcum herzaman dediğim gibi RABBİM büyük vesile olur inşallah hepimize

inşallah canım hepimiz adına herşey hayırlı olsun rabbim kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin...sizler için her namaz arkasına dua ediyorum...opuyorumnanaktan

allah razı olsun canım bizimde duamız sizlerle..

biozard onu biliyorum nevetna arkadşımızda yapmıştı ondadanpozitif çıkmıştı ..

Melekcimm sakın ağlama inşallah bunlar mutluluk gözyaşların olsun tatlım ben tablomu ff çizgiyi çekince koymak istiyorum bu ay stres yapmayayım diye hehhe

bende duygusallak var buara özlemcim akşamda aşk ve cezaya bakarken agladım anne lızına yavrum dedikçe yüregimde fırtınalar koptu...
iyi yapmışsın kendini nasıl iyi hissedersen öyle yap..

hoşbulduk umutcum napayım valla arada kasık agrım oluyor ama dikkate almıyorum benimde aynı gün sanırım 13 gün yumurtladım 14 üste sayarsak ama ateşime göre test yaparım beklemek bile güzel heyecan veriyor
ay senin ateşin güzel gidiyor hadi hayırlı haberler..

bıozard canım tablom karıstı gıttı ama ben sana ovulasyondan sonrasını yazayım
13.gun 36.3 tahmini ovulasyon
14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7 (bugun)

canım ozaman bugünde çalışacaksın.dün yaptığında pozitif miydi?zaten bugün silikleşmiş olsada silikleştiği günde yapmak gerekiyormuş ya.

çalışcaz mecburen napalım herşey BEBEK için hehehhe

14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7 (bugun)

benimkine benziyo biraz benimde 36.3 ile çatladı.sonra 3 gün 36.5 oldu sonra 36.7 ye çıktı bugünde ilk defa 36.8 oldu bakalım bundan sonrası ne olacak.önemli olan yükselmesi değil zaten yüksek devam etmesi.dediğim gibi ben geçen ayda 36.9 ları gördüm ama sonra birden düştü.

14.gun 36.3
15.gun 36.4
16.gun 36.7
17.gun 36.7
18.gun 36.5
19 gun 36.7
20. gun 36.7 (bugun)

Maşallah umutcum maşallahh

bencede boş geçirme bugünleri yarın öbür gün artık dinlenmeye geçersin artık sabret.aslında bu saattede yapabilirdin testi en azından silikleşmişmi görürdün.

aslında istiyordum yapmayı hem yemeği 9,5 ta yedik hemde üzerinize afiyet bağırsaklarım iyi değil hem ishal hem gaz şişkinlik 3 gündür geberiyorum tutamazdım idrarımı

melekcimm benimde var kasık ağrısı hatta çatlamadımı acaba dıorum yumurtam ,yada catladıktan sonra gerı kalan sarı cisim kendı içine kanayıp kıst olurmuş bende olmustu daha once reglle atıldı..benımde ov.testınde pozıtıf cıktıktan 2 gun sonra fılan ateşim yükselıyor 2gun sabıt kalıo bakaalım canım bizim sprm probelmı var pek beklemıorum ama sen ve bıozarddan umutluyum..[/QUOTE]

ah canım bendede var o ağrı ama normalde yok gün içinde yani.sadece idrarımı yaparken kasıklarımda özelliklede sağ tarafımda bi ağrı oluyo.bende acaba diyorum çatlamadımı yumurtam.ama sonra düşünüyorum ateş onayladı ovulasyon testi onayladı bide normal gün içinde ağrı yok herhalde çatlamıştır diyorum.

hiç sorma canım ben 36.7yle regl bıle oluorum ateşlıyız ıkımızde ama bende fos cıktı hep:))))) onun ıcın dedığın gıbı bende ovulasyondan sonra 3 gun yuksek oluosa olçmuyorum sonrada bu ay 2 gunden sonra dustu ondan olçtum yarında ölçer bırakırım reglim geçerse ancak ozaman umutlanırım bakalım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…