Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım tablon çok güzel gidiyor yükselişe geçmiş inş. hep yüksek kalır

inşallah ya gerçi ben yükselişede pek güvenmiyorum geçen ayda 36.9 u bile gördüm iki gün sonra birden düştü adet oldum.geçen aydan farklı olarak sadece geçen ay ovulasyondan sonraki 7.günü ateşim yükselişe geçmişti bu ay 4.günü yükseldi.bu ayda hiç belirti yok sadece dün biraz akıntım arttı bugün kasıklarımda hafif hafif batmalar var.göğüslerimde hiçbişey yok daha şişmedi.

canım senin bu ayki tablon dan hiç bişey anlamadım desem sen hergün aynı saatlerdemi ölçüyosun

ama bu tablodan bebiş gelirse çok şaşırırım ama inş. gelir :))

Son düzenleme:
Canım aynı saatte ÖlÇÜyom belkı bı 10 dk oynuyo :))

kız bu tabloyla hamıŞ falan olamam yumurtlamadımda yenımı yumurtluyom beyaz akıntım var bayaĞı

Adete yakında akıntı artabılıyo dımıı kıst olsa ateŞ yapar herhalde Çok bı ateŞımde yok anammm bu ay cılkını Çıkardım :)))

Adete yakında akıntı artabİlİyo dİmİİ kİst olsa ateŞ yapar herhalde Çok bİ ateŞİmde yok anammm bu ay cılkını Çıkardım :)))

kist niye ateş yapsınki?senin ateşin hep böylemiydi bu ay baya tuhaf çatlamamış gözüküyo.bi sorunun varmıydı mesela pko gibi adet düzensizliği gibi.

dün gece çatladı ise bu sabaha ateşinin yüksek çıkması gerekmez mi canısı* çatladıktan sonra ısı yükseliyo die biliyorum ben

gece 3-4 gibi başladı tatlım yatmadan sızı gibiydi sabah ateşimin düşük olması normal birde bu sabah normal saatimden önce ölçtüm yarın inşallah yükselmeye geçer

canım hadi hayırlısı ne güzel bak çatladı yumoşun.inşallah tutunur güzek bebişin annesini bu ay mutlu eder.ama inanki bu ay için çok ümitliyim senden güzel haber alıcaz diye hissediyorum

canım hadi hayırlısı ne güzel bak çatladı yumoşun.inşallah tutunur güzek bebişin annesini bu ay mutlu eder.ama inanki bu ay için çok ümitliyim senden güzel haber alıcaz diye hissediyorum

Canım şimdiden pek ümitlenemiyorum ben çok erken malum :) hayırlısı diyorum sadece bende ebaydan aldım bu ay preseedi inşallah vesile olur banada sanada

Canım şimdiden pek ümitlenemiyorum ben çok erken malum :) hayırlısı diyorum sadece bende ebaydan aldım bu ay preseedi inşallah vesile olur banada sanada

canım inşallah rahat ol bu ay gelcek bebiş.senin preseed ne kadar sürede geldi seninkinin yanındada ovulasyon+gebelik testi varmı.ne kadara aldın

canım inşallah rahat ol bu ay gelcek bebiş.senin preseed ne kadar sürede geldi seninkinin yanındada ovulasyon+gebelik testi varmı.ne kadara aldın

Ronyacım daha öncede yazdım ama dikkat etmedin galiba siparişten sonra 4. gün geldi 15 ovülasyon 10 gebelik testi hediye geldi 19.5 dolar çok rahat oluyor canım insan inşallah iyi gelir sanada ben deneyimli oldum istediğini istediğin zaman sor canım 5.yi dün kullandım yan etkide olmadı şükür.

esracım hoşgeldin memleketeeee inşallah bebeğinle hehehe

Hilalcim nasılsın?melek hoşgeldin sen nasılsın?

canişkom iyiymiş valla çabuk gelmiş.inşallah benimkide çabuk gelir benim 25 gebelik+25 ovulasyon testi 51 tl.galiba biraz daha pahalı.birde one stop diye marka testler nasıl doğru sonuç veriyor demi.canım birde bende kuruluk problemi çok oluyor nasıl rahatlık hissi veriyormu.canım son soru 5.yi kullandım derken zaten bir kutu 9 kullanımlık demi

neye aşk ol mügecim yine aynısı dedin kaydirigubbakcemile3
gördüm canım hayırlısı bakalım...
geçmiş olsun hamileyken zor oluyor nezle olmak allah şifa versin..

[QUOTE

kaç günde bir adet oluyorsun canım

belli olmuyor ki canim, biraz düzensiz ne yazik ki-tatlicadiarzu-, bazen 28 günde bir bazen 29 günde bir bazen ise 26 günde bir. en son 4 mayista oldum. normalde 1 haziranda olmaliyim
(ortalama her ay 4 gün önce olurum) ama 4 aydir prolaktin icin ilac kullaniyorum bu yüzden midir bilmiyorum daha da nbir düzensiz olmaya basladi. ates ölcümlerimde cok belirsiz, catlama gerceklesmis mi gerceklesmemis mi anlayamadim:sm_confused:[/QUOTE]

10 gün çatlamış gibi sanki ölçmeye devam et canım ogünlerde akıntın varmıydı

hoşgeldin canım hayırlısyla saglıkla konuş bebgine girmedikçe sizleri unutuyoruz valla lütfen bizi yanlız bırakmayın...

http://www.fertilityfriend.com/home/2e3071

SELAM KIZLAR BU TABLO NE BÖYLE ANLAMADIM :umursamaz:

anlamıyacak bir şey yok bence 22 gün yumurtlama olmuş beklemdesin hadi hayırlı haberler...

melekcim teşekkür edrim dualarım hep sizinle sende benim arkamdan gelicen demiştim inş. öylede olucak :)

inşallah canım hayırlısı olsun eskilerden ben kaldım zemuszemus

hayırlı olsun ateşin ne güzel giidiyor beklemedesin ...

esracım hoşgeldin memleketeeee inşallah bebeğinle hehehe

özlemcim gözün aydın hadi bakalım bende sana diyecekmiyim benim arkamdan geliceksin diye..:roflol::roflol:

hoşbulduk özlemcim
ronya sen adet oldunmu ya ben kaçırdımmı bilmiyorumkismile hayırlı olsun preseedin
esracım hoşgeldin nasıl geçti yolculugun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…