Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Pretty den hiç haber yok,acaba naptı? ikizleri kesinleşti mi?

ay cnm saolun beni unutmamışsınız malesef ikizimin biri gelişmedi ama bitanecik meleğim benimle herşey normal ultrasona girmesem hamile oldduğumu anlamıyorum bile mide bulantısı baş dönmesi hiç bişey yok arada bişeyler cnm istiyo ama ben zaten hep aşerir gibiydim önceleri de canım bişey çektimi illa yemem lazımdı şimdide öle allah herkesin yüzünü güldürsün bu arada bebişlerimizin ayları aynıymış seninle şimdi farkettim :)

hilalim hayırlı uğurlu olsun çoks evindim tekrar tebriklerhihoyyythihoyyythihoyyyt

çok teşekkür ederim tatlım

amin canım saol darısı sizlerin başına inş.

amin mügecim bir kalp atışı kaldı hayırlısıyla onuda görseydim rahatlıyacağım artık

melekcim teşekkür edrim dualarım hep sizinle sende benim arkamdan gelicen demiştim inş. öylede olucak :)

hilalcim inşallah en en en güzel haberleri alırsın ve sağlıklı bi hamilelik geçirirsin

günaydın kızlar diyeceğim ama kimse yok nerde bu millet klava: 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar turkbayragi

kızlar ben bu ay preseed sipariş verdim ebaydan 50 küsur tlye.yanında 25 tane ovulasyon testi 25 tanede gebelik testi var.aranızda kullanan varmı faydası olur inşallah

Hilalim kuşum inşallah güzel haberlerini alıcaz yakında bebişin kalp atışlarını duyucaksın inşallah

Ben kullanıyorumm bu ay tatlım preseedi çok memnunuz heheheh sanada hayırlı olur inşallah

selam kızlar herkesler bir yerlerde sanırım kimsecikler yok dün gece çok kötüydüm inanılmaz kasık ağrım vardı ovülasyonla ispatlandı bu sabah ateşimde düştü hayırlısıyla çatladı dün gece RABBıM hayırlısını versin inşallah.

dün gece çatladı ise bu sabaha ateşinin yüksek çıkması gerekmez mi canısı* çatladıktan sonra ısı yükseliyo die biliyorum ben

lunaaaa beyin arkanda kaç kaç kaç kıssssdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

hadi gözünaydın canım bebiş getirirsin bu ay inş.hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…