Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hilalciğim şimdilik çıkıyorum tekrar tebrikler
Rabbim tamamına erdirsin inş

evet özlemim hiç sormayoksa buda mı süpriz olacak ne :)

aynen tubacım Rabbime binlerce şükretsem teşekkür etsem azdır biliyorum

İnşallah hayırlısıysa olsun olsun kaybettiklerinin yerini doldursunlar inşallah hilalcim :Saruboceq::Saruboceq:

ayyy sagolunnn kizlarrrr , cevap veren herkesden allah razi olsun..

insallah sizin dediginiz gibi 13.gün yumurtlamisimdir :) cünkü o aralar calisma oldu...simdi ben gidiyorum havaalaninaaa hakkinizi helal edinn öpüyorum hepizini cook..beni unutmayinnnnnnn lütfennna.s.

gebelik kan testi sonucun 180 çoktı daha adet günüm yarın iyi dedi doktor haftaya perşembe günü gel bakalım kese çok küçük görünmez şimdi dedi birde b12 ve göbekten iğne verdi juliacım sen gelmişsin :) tatlım çok özlemişim seni

hilalim hayırlı uğurlu olsun çoks evindim tekrar tebriklerhihoyyythihoyyythihoyyyt

şekerlerr naberr bende eve yenı geldım , hazırlanıp cıkıcaz ama öldüm meraktan julianın hilalin iyi haberlerını aldım rahatladım hilalim cook sevındım canımm rabbimin korusun bebişşide senide:) sımdı gıdebılırım okuyamadım cok gece gelıp okurum konsere gıdıoruz...
özlemcim bugun yaptınmı ov.test onu göremedim okuyamadım ayrıntılı:))
kıslar ebnım atesde yenıden yukseldı ,
16.gun 36.7
17.gün 36.7
18.gün 36.5 (ovulasyondan sonrakı 6.gun)
19 gün 36.7

yerleşme düşüdü ıcın cok erken ama olsun ya benımde nıhayet bı ay boyle düşüş oldu :)))
kıslar cok öptumm hepınızın yerınede eğlenıp gelıcem tek tek bakıcam hepınızın tablolarını merak edıyorum ama konser kaçıo cıkmam lasım:)))))))

insallah sizin dediginiz gibi 13.gün yumurtlamisimdir :) cünkü o aralar calisma oldu...simdi ben gidiyorum havaalaninaaa hakkinizi helal edinn öpüyorum hepizini cook..beni unutmayinnnnnnn lütfennna.s.

hayırlı yolculuklar canım sağlıkla gel..

şekerlerr naberr bende eve yenı geldım , hazırlanıp cıkıcaz ama öldüm meraktan julianın hilalin iyi haberlerını aldım rahatladım hilalim cook sevındım canımm rabbimin korusun bebişşide senide:) sımdı gıdebılırım okuyamadım cok gece gelıp okurum konsere gıdıoruz...
16.gun 36.7
17.gün 36.7
19 gün 36.7

yerleşme düşüdü ıcın cok erken ama olsun ya benımde nıhayet bı ay boyle düşüş oldu :)))
kıslar cok öptumm hepınızın yerınede eğlenıp gelıcem tek tek bakıcam hepınızın tablolarını merak edıyorum ama konser kaçıo cıkmam lasım:)))))))

ohhh süper.... iyi eğlenceler canım:dance::dance::dance:

IMPORTANT: Your VIP Trial expires in 8 days. Usage stats show that VIP Members consistently achieve higher pregnancy rates.
[Better Your Chances] with a VIP Membership.

kızlar ff de bu yazıyor.nedemek oluyor ve neyapmam lazım????????????

16.gun 36.7
17.gün 36.7
19 gün 36.7

yaptım umutcum dünden daha koyu koyu pozitif :lepi:

selam kizlar, ben de ilk kez bu ay atesimi ölcmeye basladim, bi baksaniz ne alemde;

6.gün=36.3
7.gün=36.2
8.gün=36.3
9.gün=36.0
10.gün=36.0
11.gün=36.3
12.gün=36.3
13.gün=36.4
14.gün=36.4
15.gün=36.6

biraz karisik gibi, ben hic birsey anlamadim:sm_confused:. nezaman catlama olmus olabilir ya da belkide daha olmadi

IMPORTANT: Your VIP Trial expires in 8 days. Usage stats show that VIP Members consistently achieve higher pregnancy rates.
[Better Your Chances] with a VIP Membership.

kızlar ff de bu yazıyor.nedemek oluyor ve neyapmam lazım????????????
canım bak google ı aç onun sol üst köşesinde linkler var orda çeviri linkine tıkla dili seç türkçeye çeviriyoyerimseniben

Merhaba hatunlar, ben de hilal i merak ettim girdim..

sadece hilalı öylemi yani hamileler hamileleri merak ediyor desene :umursamaz:

Ozlemcim pozitif ise calis bugun de:KK66:

melekcim nasilsin?

iyiyim sen nasılsın mügecim ogluşun nasıl

hilal24.......................:hooray::CüvCüv:::nazar::teytey:

kızlar ben ss2302, nickname imi degistirdim eşime yakalanmamak icin haberiniz olsun , hepinizi opuyorum..
bu arada ben bu ay yumurtlayamadım ne yazık ki klomen bu ay ovulasyon cubuklarımı sapıttırdı.. dolayısıyla regl tarihimi hic bilmiyorum yine de 23 mayıs kalsın diyelim..
butun hami$lere guzel ve saglikli gunler, bekleyenlere de bir an evvel bebişler diliyorum..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan[/QUOTE]

amin canım hayırlısı olsun..

selam kızlar, geldim ben de
benim yeni tarihim 9 haziran. geçmişe şöle bi göz attım da hillalden bi haber yok mu, yada ben mi kaçırdım,
juliacım iyi olduğuna sevindim, eksikliğin hemen farkediliyor burada, allah sağlık sıhhat versin sana ve cümlemize. ha bu arada esranın ff inde 18. gün olarak çizilmiş çizgi, 13. gün değilmi ovulasyon

tamam canım ekliyorum

gebelik kan testi sonucun 180 çoktı daha adet günüm yarın iyi dedi doktor haftaya perşembe günü gel bakalım kese çok küçük görünmez şimdi dedi birde b12 ve göbekten iğne verdi juliacım sen gelmişsin :) tatlım çok özlemişim seni

gözün aydın hilalcım inşallah keseyi görürsün gittiginde

Ben çıkayım artık kızlar,yarın da gelemeyebilirim,bizimkilerle gezeriz herhalde,perşembe görüşürüz ,
Herkese iyi akşamlar

iyi gezmeler juliacım dikkat et kendine

julia gelmissin canimm..iyi olmana sevindik...

kizlarrr tablomu koyuyorummm yorum istiyorum lütfenn... aksama geliyorum türkiyeyeeehihoyyyt

ff beni 18.gün yumurtladimi göstermis ,yani anlamadim o kesik cizgiyi ?? ama benim döngüm 27 Gün mümkün deil 18.gün yumurtlama ozaman luteal faz kisaligi olmazmi kizlarrrrr..

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ffb

güle güle gel türkiyeye canım hadi bakalım beklemedesin

16.gun 36.7
17.gün 36.7
19 gün 36.7

ne konsermiş yaaa aceleden telaşa girmişsin kimin konseri hadi bakalım beklemedeyiz sen ben...

selam kizlar, ben de ilk kez bu ay atesimi ölcmeye basladim, bi baksaniz ne alemde;

6.gün=36.3
7.gün=36.2
8.gün=36.3
9.gün=36.0
10.gün=36.0
11.gün=36.3
12.gün=36.3
13.gün=36.4
14.gün=36.4
15.gün=36.6

biraz karisik gibi, ben hic birsey anlamadim:sm_confused:. nezaman catlama olmus olabilir ya da belkide daha olmadi

kaç günde bir adet oluyorsun canım

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)beklemede..
luna............................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:[/QUOTE]

hilal24.......................:hooray::CüvCüv:::teytey::nazar:

Aa melekcim askolsun, Hilal i merak ettim kan testinden dolayi:)
tebrikler Hilalcim tekrar, bebisin saglikla buyusun.

Melekcim obur tarafa yazdim, sira sen de diye, yani artik seni merak edip girecegim:))

Juliacim gelmissin, hosgeldin, vallahi daha biraz nezleyim, evde dinlwniyorum.

[QUOTE

kaç günde bir adet oluyorsun canım[/QUOTE]

belli olmuyor ki canim, biraz düzensiz ne yazik ki-tatlicadiarzu-, bazen 28 günde bir bazen 29 günde bir bazen ise 26 günde bir. en son 4 mayista oldum. normalde 1 haziranda olmaliyim
(ortalama her ay 4 gün önce olurum) ama 4 aydir prolaktin icin ilac kullaniyorum bu yüzden midir bilmiyorum daha da nbir düzensiz olmaya basladi. ates ölcümlerimde cok belirsiz, catlama gerceklesmis mi gerceklesmemis mi anlayamadim:sm_confused:

X