Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hayırlı olsun Özlem bu fırsatı da kaçırmayın :)

Mügecim nasılsın iyileştin mi?

hiç kaçırırmıyım juliacım hehehhe preseed le güzel günler :) bal polen marifeti sanırım
nasıl geçti bursa?

Bursada düğüne giderken kalktım ben onun dışında yattım hep yemekler boldu güzeldi valla :)

hayırlı olsun özlemcim çalışın bol bol inşallah güzel sonuç alıcaz ne demişler sabreden derviş muradını yermiş :)) ne kadan mikemmel demi tatlişkom :))

İnşallah canım yaa kendimi mikemmel hissediyorum bugün böyle testler falan olumlu çıkınca insanın stres yapacak bir durumu kalmıyor hehehhe

selam kızlar, geldim ben de
benim yeni tarihim 9 haziran. geçmişe şöle bi göz attım da hillalden bi haber yok mu, yada ben mi kaçırdım,
juliacım iyi olduğuna sevindim, eksikliğin hemen farkediliyor burada, allah sağlık sıhhat versin sana ve cümlemize. ha bu arada esranın ff inde 18. gün olarak çizilmiş çizgi, 13. gün değilmi ovulasyon

gebelik kan testi sonucun 180 çoktı daha adet günüm yarın iyi dedi doktor haftaya perşembe günü gel bakalım kese çok küçük görünmez şimdi dedi birde b12 ve göbekten iğne verdi juliacım sen gelmişsin :) tatlım çok özlemişim seni

Hilal çok sevindiimm anlatamaaammm yalnız değerin gayet yüksek :)
Bir de ikiz oluyormuş,ne dua etmişiz derim valla aaa :)))

Bundan sonra bebek gelmiyor deyip ağlayan sızlayana dayak var,o ay kesin hamile oluyorlar :)))))

Sen dua et bol bol ,biz de ediyoruz inş sağ salim gelecek bebeğin,çok sevindim tekrar tebrikleerrr

çok teşekkür edrim saol sen nasılsın geçmişi okuyamadım hemen cvp vereyim dedim sizin dularınız olduktan sonra bana hiç bişey olmaz değerim iyi demi doktorda öyle dedi sevindim 9 ay boyunca iğnemi yapıcam

Şükürler olsun canım yaa çok merak ettim dua ettim hayırlısıyla hayırlı haberlerle geldin.göbekten iğne niye?tablonu koyarmısın bir inceleyeyim :)))

Ben aynıyım canım ya,midem bulanıyor :)

ığneyi sanırım ilk trimesterda kullanıyorsun,Emel de yaptırmıştı o gelince öğrenirsin.çok uzun sreli olmuyor.

Bence de burda çok sıkı bir birliktelik var dualarımızı Rabbim geri çevirmiyor.

Sabah ilk olarak iletini görmüştüm,dedimki yoksa hamile mi? ama hiç yadırgamadım sanki kesin biliyormuşum gibi :)))
demek hamilelik duygusallığına kapılmışsın da haberimiz olmamış :)))

yok juliam nerdee ikiz olmaz çünkü doktora gittiğimde sağ yumurtalığın çatlamış 1 tane yumutan var demişti

Bence Hilalin tablosu da örenk bir tablo,demek ki yüksek ateş değil,genelinde yüksek seyreden ateş hamilelik belirtisiymiş,o kadar anlatıyoruz ,artık arkadaşlar görüp takılmayın değerlere

Hilalcim tek yumurta ikizleri var biliyorsun,Tabi Rabbim bilir de eğer senin anne tarafında ikiz durumları varsa olabilir,hayırlısı olsun da zaten olursa sürpriz olur bize yine seviniriz :)

Şükürler olsun canım yaa çok merak ettim dua ettim hayırlısıyla hayırlı haberlerle geldin.göbekten iğne niye?tablonu koyarmısın bir inceleyeyim :)))

evet özlemim Allah razı olsun hepinizden saolun iğneyinin fotosunu koyucam şimdi

bebişim sağlıklı olsunda hiç sorun değil 9 ay yaparım valla sevgide aynı iğneyi kullanıyo öğlenleri eşime yaptırıcam miğde bulantısı iyidir keşke benimde bulansa ama uykum var :)

Sabah ilk olarak iletini görmüştüm,dedimki yoksa hamile mi? ama hiç yadırgamadım sanki kesin biliyormuşum gibi :)))
demek hamilelik duygusallığına kapılmışsın da haberimiz olmamış :)))

ay evet duygusallaşmışım iyice sizide bıktırdım hakkınızı helal edin

Bence Hilalin tablosu da örenk bir tablo,demek ki yüksek ateş değil,genelinde yüksek seyreden ateş hamilelik belirtisiymiş,o kadar anlatıyoruz ,artık arkadaşlar görüp takılmayın değerlere

juliacım benim ateşim 26. günü düştü dedim kesin adet oluyorum ertesi günü yükseldi sonra test yapayım dedim çift çizgi çıktı :)

Hilalcim tek yumurta ikizleri var biliyorsun,Tabi Rabbim bilir de eğer senin anne tarafında ikiz durumları varsa olabilir,hayırlısı olsun da zaten olursa sürpriz olur bize yine seviniriz :)

eşim tarafında ve benim tarafımdada var Rabbim bilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…