Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ben çıkayım artık kızlar,yarın da gelemeyebilirim,bizimkilerle gezeriz herhalde,perşembe görüşürüz ,
Herkese iyi akşamlar

gebelik kan testi sonucun 180 çoktı daha adet günüm yarın iyi dedi doktor haftaya perşembe günü gel bakalım kese çok küçük görünmez şimdi dedi birde b12 ve göbekten iğne verdi juliacım sen gelmişsin :) tatlım çok özlemişim seni

ayy canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin inş sende de mi kan pıhtılaşması varmış :KK43: bende de var ne yapalım nasip olsun hergün iğnede olsa rabbim sağlıkla versin de

julia gelmissin canimm..iyi olmana sevindik...

kizlarrr tablomu koyuyorummm yorum istiyorum lütfenn... aksama geliyorum türkiyeyeeehihoyyyt

ff beni 18.gün yumurtladimi göstermis ,yani anlamadim o kesik cizgiyi ?? ama benim döngüm 27 Gün mümkün deil 18.gün yumurtlama ozaman luteal faz kisaligi olmazmi kizlarrrrr..

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ffb

ayy canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin inş sende de mi kan pıhtılaşması varmış :KK43: bende de var ne yapalım nasip olsun hergün iğnede olsa rabbim sağlıkla versin de

amin canım çok saol 2 düşükten sonra veriyorlar kan pıhtılaşması çıkmadı ama önlem için evet herşey bebişimizin sağlığı için

gebelik kan testi sonucun 180 çoktı daha adet günüm yarın iyi dedi doktor haftaya perşembe günü gel bakalım kese çok küçük görünmez şimdi dedi birde b12 ve göbekten iğne verdi juliacım sen gelmişsin :) tatlım çok özlemişim seni

canım ya süper süper valla kız bence değerin yüksek ikiz olmasınmı bunlar belli olmaz tek yumurta bile olsa tek yumurta ikizi olabilir ben senin testini görünce çok şaşırdım çünkü o kadar erken dönemde epey belirgindi.hadi bakalım hayırlısı olsun

kizlarrr tablomu koyuyorummm yorum istiyorum lütfenn... aksama geliyorum türkiyeyeeehihoyyyt

ff beni 18.gün yumurtladimi göstermis ,yani anlamadim o kesik cizgiyi ?? ama benim döngüm 27 Gün mümkün deil 18.gün yumurtlama ozaman luteal faz kisaligi olmazmi kizlarrrrr..

canım bence sen 13.gün yumurtladın bakma sen salak FF ye ateşi algılayamıyor tam olarak bence ondan.birde kesik çizgi tahmini yumurtlama demek sanırım

Hilal çok sevindiimm anlatamaaammm yalnız değerin gayet yüksek :)
Bir de ikiz oluyormuş,ne dua etmişiz derim valla aaa :)))

Bundan sonra bebek gelmiyor deyip ağlayan sızlayana dayak var,o ay kesin hamile oluyorlar :)))))

Sen dua et bol bol ,biz de ediyoruz inş sağ salim gelecek bebeğin,çok sevindim tekrar tebrikleerrr

julia'cıgım ben eski ss2302, bana da dayak atar mısın?? bu ugurda dayagın en hasını yiyebilirim sırnaşık şeysırnaşık şey

canım ya süper süper valla kız bence değerin yüksek ikiz olmasınmı bunlar belli olmaz tek yumurta bile olsa tek yumurta ikizi olabilir ben senin testini görünce çok şaşırdım çünkü o kadar erken dönemde epey belirgindi.hadi bakalım hayırlısı olsun

canım bence sen 13.gün yumurtladın bakma sen salak FF ye ateşi algılayamıyor tam olarak bence ondan.birde kesik çizgi tahmini yumurtlama demek sanırım

ronyacım çok saol tatlım ama ikizde aklımdan geçmedi değil yinede zannetmiyorum :)bilmem

canım tablon çok güzel yükselmiş güzel gidiyor inş. hep yükselir

hilalciğim gözün aydın canım
2-3 saat önce baktım sana yoktun çıktım. güzel haberlerle gelmişsin canım
gözün aydın Allah tamamına erdirsin inş..

inş canım inş hep güzel haberlerle geliriz:)))
mutluluklarımızı paylaşırız inş... tabiki şükretmeyi hamdetmeyi unutmadan değil mi

cuma günü ziyarette mevlit okutucam isimlerinizle tek tek dua edicem inş. Rabbim iyilerin hürmetine kabul eder

gebeliğide zannetmiyordun bide ikiz olursaaa vayyy haline hilal heheheh

evet özlemim hiç sormayoksa buda mı süpriz olacak ne :)

inş canım inş hep güzel haberlerle geliriz:)))
mutluluklarımızı paylaşırız inş... tabiki şükretmeyi hamdetmeyi unutmadan değil mi

aynen tubacım Rabbime binlerce şükretsem teşekkür etsem azdır biliyorum

canım bana göre 13. gün ovulasyon olmuş, ama ff neye göre çiziyor anlamaıyorum, ısı yükseldikten sonraki 3 gün yüksek devam ederse çiziyor diye biliyorum, bu durumda 13. gün olmuş gibi, hemde akıntı durumuna da bakılırsa gene 13. gün. inşallah değerlendirmişsindir o günü canım.

X