Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ya geçmiş bitmiyyooooorrrr
gelecem hemen kızlar hasta da geldiii
durun sevincim yarım kalmasın lütfen biri daha hamile diyin :)))

kızlar günaydın işte tablom ve testim galiba hamileyim umudumu yitirmiştim ve dünde size ateş ölçmeyeceğim demiştim Rabbimin büyüklüğü ne hikmettirki kızlar galiba HAMİLEYİMMMMMM

Ya ben demeden kızlar sana hatırlatmışlar :)))
Ahh Hilaalll aaahhhh :) ya nasıl sevindiğimi anlatamam bir anda sapasağlam hissettim kendimi,geçen bir arkadaş da rüyasında görmüştü bekliordum böyle bir şeyi de günün ne zamandı bilmiyordum kiii.çok çok tebrik ederim inşallah kan sonucun güzel çıkar,kalp atışını görürsün ve 9 ay sonra da bebişin hayırlısıyla sağlıklı biçimde kucağında olur :))
acaba yine de kulağını çeksek mi azcık

Nalimcim çok sevindim senin adına ben de çok umutluyum senin için yaa,inş bu sefer son deneme olurrr :))

Tatlıkız sen de tüp bebk yaptırmışsın inş bebeğin seninledir :)

Hepinizi meraklandırdım kusura bakmayın,ben iyiyim,Bursadan dün öğle döndük ama tüm akrabaları da yanımda getirdim :) kayınvalidemler görümcem,halamızve çocuklar hep beraber döndük o yüzden giremedim:)
benim bulantılar aynı,herkesin iyi dilekleri için teşekkrüler,inş sorunsuz devam ederiz,ben unuttum ya minik keseyi :) yarın testler yaptıracam,ilk idrarımla olması gerekiyormuş,kültür falan bakılacak,haftasonu tekrar giderim doktora ama içim rahat benim :)

JULıA iyi olmana ve içinin rahat olmasına çok sevindim...Merak etmiştik seni girmeyince...Yarında inşallah mutluluğun katlanırda güzel haberlerle gelirsin buraya geleceksinde...

amin canım hayırlısı ne ise o olsun inş.
bende senin iyi olmana çok sevindim inş. testlerinde güzel neticelenir hayırlı haberlerle gelirsin canım.

aslında çok merak ediyor insan neler oldu diye valla giremedim bir türlü nete dün de çok yorgunduk zaten,usura bakmayın valla merak ettirdim,burdayım artık :))))

hoşgeldin julia iyi olmana sevindim inş. tahlillerinde iyi çıkar yarın benim 5 günüm kaldı regl olmaya ateş tablomu ekliyorum heyecanla yorumlarını bekliyorum bu arada 19. gün öğleden sonra acayip kasık ağrısı başladı gece bile uyuyamadım 20. gün öğleden sonra geçti sanırım ovülasyon oldu diye düşünüyorum yinede sen daha tecrübelisin bu arada ff bende hala ovülasyon çizgisini çekmedi DPO yuda anlamadımki bu zaman kadar çekmesi gerekmezmiydi nerdeyse regl günüm geliyor

http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfdopuyorumnanaktan

Kızlar benim az işlerim var girerim yine...HıLAL değerini sabırsızlıkla bekliyorum...

Heoz bence 20.gün tamamlanmış,artık yüksek seyreder,sen 20.günden itibaren 14 gün say sonrası adet günü olur,inş tabi olmaz da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…