Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar ben ff mi buraya koyamıyorum yaa home page ye tıklıyom ve o linki kopyalıyorum yapıştırıyorum mesaj kısmına 40 mesajın var mesaj atamazsın diyo :KK43: anlamadım yaa
ama normal msj atabiliyorum

kızlar ben ff mi buraya koyamıyorum yaa home page ye tıklıyom ve o linki kopyalıyorum yapıştırıyorum mesaj kısmına 40 mesajın var mesaj atamazsın diyo :KK43: anlamadım yaa
ama normal msj atabiliyorum

yeni üyesin,mesaj sayın 100 olunca o işlemi yapabilirsin canım sen bol bol mesaj at sayıyı biran önce yakala bizde grafiğini görelim

Ronyacım arkadaşın doğru demiş üstüne görme olayı zaten böle birşey kısa sürüp bir daha gelmemesi bir doktora git hamile değilsende bu adet süresi tuhaf değilmi.

ronya canım ben babystart ovilasyon mikroskobunu kullanıyorum int dan aldım 114 tl ye sabah tükürüğüyle bence çok sağlıklı bilgi vermiyo ben kahvaltıdan sonra 3 saat hiç bişey yemeden içmeden bekliyip o tükürükle yapıyorum memlunum 2.ayım bu ay hem ısı takibi ve tükürükle ovilasyon mikroskobunu kullanıyorum inş.bu ay olmuştur:Saruboceq:

canım nerden aldın hangi site adresini verebilirmisin birde markası ne ? neden memnun kalmadın saptayamadımı ovulasyon gününü

canım stresten diyedir düşünüyorum.canım çok sıkkın ben geçen yıl depresyon geçirmiştim sanırım yine nüksediyor iki gündür hiç iyi değilim bana dua edin nolur kendimi hiç iyi hissetmiyorum

İnşallah öyledir canım.ama böyle bir problemin varsa yine doktora gitmen gerekiyor rahat ol canım seni bu durum sokan sadece gebelikse asla problem yapma tatlım sanırım senin bir çocuğun vardı değilmi?

canım nerden aldın hangi site adresini verebilirmisin birde markası ne ? neden memnun kalmadın saptayamadımı ovulasyon gününü
ronyacım ben çok memlunun sadece normalde kendi içeriğinde sabah kalkarkalkmaz hiç bişey ağzınıza değmeden yapın diyo ama ben dediğim şekilde yapınca daha sağlıklı sonuç aldım bide 15 dk yani kurudu ve baktın ya ondan sonra olan sonucu dikkate almıcan yani kenara koyup unutursan sağlıklı sonuç alamazsın canım benim aldığım ki araştırmama göre en iyisi bu yani daha ucuzada var ama herkes bunu önermişti bana babystar focus markası biz eczane miydi neydi tam hatırlamıyorum şimdi baktım bulamadımda int den adresini ordan aldık fertilshop ta 120 tl di 6 tl ucuza almıştık

canım bak web sitesini bulamadım ama kutun içinde faturası var fatoş ecz.başvekil cad.no:16 çapa/istanbul yazıyo ist.da yaşıyorsan direkt gidip alabilirsinde

aaa süper işte 10. gün bu ay bakalım ne olacak tüp bebek önümüzdeki ay mı olacak?operasyonunu yazmamışsın?sizin problem neydi nalim?

evet kısmetse yeni ayda olacak doktorla görüşelim hele bir ,bizde sebepsiz infertilite var canım ikimizinde sorunu yok çok şükür,tüp bebekte aşılamada denedik spontan bir gebelikte oldu ama kalp atışı alamadık, operasyona gelince kötü günler geride kaldı,unuttum artık boşver :) 25 mayısa randevu aldım doktordan bir öngörüşme olacak bakalım artık hayırlısı..

İnşallah öyledir canım.ama böyle bir problemin varsa yine doktora gitmen gerekiyor rahat ol canım seni bu durum sokan sadece gebelikse asla problem yapma tatlım sanırım senin bir çocuğun vardı değilmi?

evet canım bir oğlum var.neyse atlatıcam sağol kuşum

ronyacım ben çok memlunun sadece normalde kendi içeriğinde sabah kalkarkalkmaz hiç bişey ağzınıza değmeden yapın diyo ama ben dediğim şekilde yapınca daha sağlıklı sonuç aldım bide 15 dk yani kurudu ve baktın ya ondan sonra olan sonucu dikkate almıcan yani kenara koyup unutursan sağlıklı sonuç alamazsın canım benim aldığım ki araştırmama göre en iyisi bu yani daha ucuzada var ama herkes bunu önermişti bana babystar focus markası biz eczane miydi neydi tam hatırlamıyorum şimdi baktım bulamadımda int den adresini ordan aldık fertilshop ta 120 tl di 6 tl ucuza almıştık

canım sağol ben istanbulda değilim internetten alıcam iki ayrı yer buldum 120 tl. canım kullanımında zorlandınmı bazı kişiler 1 ayda anca çözebilmişler

evet canım bir oğlum var.neyse atlatıcam sağol kuşum

canım sağol ben istanbulda değilim internetten alıcam iki ayrı yer buldum 120 tl. canım kullanımında zorlandınmı bazı kişiler 1 ayda anca çözebilmişler
yok canım kolay alırsan zaten ben sana yardımcı olurum şimdi elinde olmadığı için anlatsamda faydası olmaz ama çok net görebiliyosun şekli bence çok faydalı+ısı takibiyle ben geçen ayın başında aldım ve geçen ayda bu ay da tam günü saptaya bildim geçen ay olmadı bakalım bu ay ne olcak

evet kısmetse yeni ayda olacak doktorla görüşelim hele bir ,bizde sebepsiz infertilite var canım ikimizinde sorunu yok çok şükür,tüp bebekte aşılamada denedik spontan bir gebelikte oldu ama kalp atışı alamadık, operasyona gelince kötü günler geride kaldı,unuttum artık boşver :) 25 mayısa randevu aldım doktordan bir öngörüşme olacak bakalım artık hayırlısı..

seninde hilal gibi belki gerek kalmayacak inşallah canım.hep aklımdasınız ama haftasonu bursaya gitmiştik bir tğrbeye girdik girer grmez senin adın aklım ageldi herkese dua ettim ama ilk senin adın dı RABBİM hayırlısını versin inşallah.

yaşasınnn julia geldii canım nerelerdesin ne kadar merak ettik

seninde hilal gibi belki gerek kalmayacak inşallah canım.hep aklımdasınız ama haftasonu bursaya gitmiştik bir tğrbeye girdik girer grmez senin adın aklım ageldi herkese dua ettim ama ilk senin adın dı RABBİM hayırlısını versin inşallah.

amiinnnn inşaallah özlem,Allah razı olsun,hayırlısını versin hepimiz için..ben incir kürü yapıyordum ya bıraktım onu şimdilik çünkü dün doktor tek yumurta gördü içim cızladı hani ben kür uyguluyorum ya daha fazla olur diye beklemiştim,napalım nasip kısmet,gerçi Allah ol deyince olacaktır,inancımız sonsuz.

yok canım kolay alırsan zaten ben sana yardımcı olurum şimdi elinde olmadığı için anlatsamda faydası olmaz ama çok net görebiliyosun şekli bence çok faydalı+ısı takibiyle ben geçen ayın başında aldım ve geçen ayda bu ay da tam günü saptaya bildim geçen ay olmadı bakalım bu ay ne olcak

canım çok sağol ya inşallah bu ay bebişin gelir güzel haberini alırız.kaçma biryerlere buraya takıl tamammı canım :)))

Julia şükürler olsunki burdasın inş. iyisindir çok meraklandım doğrusu

kızlar dün neler yaptım bir bilseniz büyük kararlar aldım,
ilkönce omuzlarımdan 4 parmak aşağıda olan saçlarımı kısacık ensemde kestirdim,çok güzel oldu :) herkesde çok beğendi..sonraaa doktorumla randevum vardı kontrol için (bir operasyon geçirmiştim onun kontrolu) gittim muayene oldum,elhamdülillah bir sorun yokmuş,vee eşimle tekrar tüp bebek denemeye karar verdik ilerleyen günlerde başlıcaz kısmetse,çok mutluyum inşaallah hayırlısıyla olur.

İnşallah canım hayırlısı olur...Bebeğin bekletmez seni daha fazla...Daha önce tüp bebek yaptırmışmıydın sen...Tekrardan yazmışsın da...

X