Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hadi hayırlısı canım maşallah herşeyi kullanmışın inşallah bol bol yumurtlarsın :)) inşallah gelir bebiş bu ay.

inşallah umutcum kendini söylemeyi unutmuşun Rabbim hepimize nasip etsin bereketli bir ay olsun inşallah

olabilir canım belki iki kere yumurtluyorsundur.inşallah canım bu ayımız güzel olur hepimiz birden güzel haber alırız.ben bu ay çok ümitliyim hepimizden birtek kendimden ümitli değilim çok tuhaf bir adet düzenim var 35 günde bir oluyorum ve bu ay yumurtlamadığımı düşünüyorum adetimde çok tuhaf oldu bu ay cumartesi öğlen geldi kahverengi lekem ve şuan yok pedim tertemiz 2 gün sürdü çok az oldu kahverenginde.herhalde yumurtlama olmadı ondan sanırım :KK43:( inşallah bu ay bol bol yumurtam olur :))

ronyacım yaa bir dotora gitmdin kan testi yaptırmadın bak adetinde normal geçmedi belki hamilesin canım CADIARZU

hadi hayırlısı canım maşallah herşeyi kullanmışın inşallah bol bol yumurtlarsın :)) inşallah gelir bebiş bu ay.

inşallah umutcum kendini söylemeyi unutmuşun Rabbim hepimize nasip etsin bereketli bir ay olsun inşallah

olabilir canım belki iki kere yumurtluyorsundur.inşallah canım bu ayımız güzel olur hepimiz birden güzel haber alırız.ben bu ay çok ümitliyim hepimizden birtek kendimden ümitli değilim çok tuhaf bir adet düzenim var 35 günde bir oluyorum ve bu ay yumurtlamadığımı düşünüyorum adetimde çok tuhaf oldu bu ay cumartesi öğlen geldi kahverengi lekem ve şuan yok pedim tertemiz 2 gün sürdü çok az oldu kahverenginde.herhalde yumurtlama olmadı ondan sanırım :KK43:( inşallah bu ay bol bol yumurtam olur :))
roncaım benımde cok umudum yok takılıyorum oyle işte gelıp sızınle muhabbet etmek hoşuma gıdıo sanırım:)))))) 10,11 mılyon cıkıo spermıyogramda olabılır ama zor olur dedı dr
agustosa kadar takılıorum oyle vakit dolduruyorum ama sızın bı sorununuz yok neden olmasın cnm
juliacım bugun dönuodu ya bende merak ettım bı sorun yoktur ınsallhh bebşlerıı ıkısıde cok iyidir ınsallahh..
bende yatayım ozlemcım dualarımız senınle iyi geceler kıslar öptüm hepinizi..

roncaım benımde cok umudum yok takılıyorum oyle işte gelıp sızınle muhabbet etmek hoşuma gıdıo sanırım:)))))) 10,11 mılyon cıkıo spermıyogramda olabılır ama zor olur dedı dr
agustosa kadar takılıorum oyle vakit dolduruyorum ama sızın bı sorununuz yok neden olmasın cnm
juliacım bugun dönuodu ya bende merak ettım bı sorun yoktur ınsallhh bebşlerıı ıkısıde cok iyidir ınsallahh..

Umutcum Allah razı olsun duan için RABBİM sanada versin bol bol yumoşlar inşallah bak gör bir hamile kal bu ay çekecen elimden iyi geceler çok öptüm.

ronyacım yaa bir dotora gitmdin kan testi yaptırmadın bak adetinde normal geçmedi belki hamilesin canım CADIARZU

canım yok ya hamile falan değilim olsaydı o kadar test yaptık çıkardı bugün sabahta yaptım idrar testi negatif hiç bir şey yok ama kanamam hç gelmiyorum daha önceki aylarda baya kanama olurdu şimdi tuvalet kağıdını sürünce akıntıyla karışık kahverengi leke oluyor 2 gün sürdü şuan yok.bir kere daha böyle olmuştu ama bu kadar az değildi.bir arkadaşım bugün acaba üstünemi görüyorsun dedi ama hiç sanmıyorum olsa çıkardı demi birde ateşim düştü yok ya yok ben önümüzdeki aylara bakayım en iyisi hiç kafamı bulandırmayayım :)

canım valla burdaki muhabbet süper bende çok alıştım artık aile gibi olduk birlikte sevinip birlikte üzülüyoruz.ayrıca sakın ümidini yitirme görüyorsun hilali tamda tüp bebeğe geçecekken bebişinin haberini aldı darısı başına olsun inşallah

HILALLLLLL.. Tebrik ederim canım... zemuszemus
Allah kucagina almayi nasip etsin insallah...
Bol bol dinlenmeyi ihmal etme canim.. opuyorum...

teşekkür ederim tatlım amin bende öpüyorum

ayyyy canım hamilemisinnnnnnnnn
çok sevindimmmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::dance::teytey::teytey::teytey:
allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

ben uzun zamandır giremiyodum iyi oldu bu haber
çok mutlu oldum nasıl oldu canım anlatsana
aşılama falanmı yoksa kür falanmı uyguladın tatlım

teşekkür ederim adaşım nerelerdesin sen ya nasıl oldun incir kürü uyguladım hamile kaldım darısı seninde başına inş.

günaydın kızlar nasılsınız bende saatimi bekliyorum saat 10 da randevum var kan tahlili için dualarınıza ihtiyacım var

yok tatlım ya nerde bende o şans o ikizi sen getirirsin inş. :)

KİHKİH KİH BU ATEŞLEMİ GIIII ADETİM GELİR YAKINDIR lülülülülülülülülülülülülülülülülülü SAĞLIK MOLSUN BİDAHAKİ AY ARTIK DOKTOR KLOMEN VERİR HERHALDE BİDE İNİCR KÜRÜ YAPARIM :))):lepi::lepi::lepi:

Allah hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin inş.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd hilal bu ff bende hala ovülasyon çizgiside çekmedi DPO çizgiside hala beretli gün diye gösteriyor sence nedendir?

amin canım saol senin tablonda 20. günü yerleşme düşüşü olmuş gibi görünüyor ama 20.21.22 günlerde uzayan akıntın olmuş o yüzden bir kaç gün sonra çekebilir bekeleyelim biraz dünde dedim 12. günü çatlamış yumurtan diye

X