Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

esracım yumurtan çatlamış hadi hayırlısı bakalım...
özlemcim gözün aydın pozitifi görmüşsün tebrikler iyi çalışmalar
g.erkl bence bugun yumurtan çatlamış olabilir çalışmalar hergün olsun
tablolara bakmıştım unuttum oyüzden üste yazamadım şimdi bakıp yazdım..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.....................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateşö ölçme,ovulosyon,incir kürü )
ronya.........................20 haziran.................
japanica....................??????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:[/QUOTE]

hilal24.......................:hooray::CüvCüv::nazar::teytey:

ayy melekcim ağzından bal damlıyor inşallah canımm bakalımm hepimiz için hayırlısı olsunn..
özlemcim bence yatmadan öncede yap emın ol ve mutlaka bugun çalışma olsun..tatlımm
welcome canım çatlamamıs gözukuo çalışmaya devam .
şekerler
ben kaçtımm türk malı başladıı:))))))gelırım yine geçmısı tamamını okuyamadım..öptümm

Ohh ooohhhhh ne güzel kaynatmışsınız kızlar...Ben kaçırdım...JULıA göremedim yine...Girmemiş bugün...

meleğim teşekkür ederim sıra sende inş. benim arkamdan geliceksin bu ay inanıyorum dualarım sizinle tatlım

özlem kuşum nbr durumlar nasıl çatladımı yumoşun hadi canım inşallah sendende yakında güzel haber alırız

İyiyim şükürler olsun ronya cım sanırım bugün bir çatlama oluyor hafif sancım var testimde saat 3 te koyuya çok yakın çıktı 11 de tekrar yapacaktım ama eşim geç geldi geç yemek yedik :KK43: yapamayacağım ama çalışacağız hehehhe inşallah canım benim Rabbim yardımcımız olsun OL demiş OLSUN inşallah.

esracım yumurtan çatlamış hadi hayırlısı bakalım...
özlemcim gözün aydın pozitifi görmüşsün tebrikler iyi çalışmalar
g.erkl bence bugun yumurtan çatlamış olabilir çalışmalar hergün olsun
tablolara bakmıştım unuttum oyüzden üste yazamadım şimdi bakıp yazdım..

Teşekkür ederim melekcim opuyorumnanaktan

ayy melekcim ağzından bal damlıyor inşallah canımm bakalımm hepimiz için hayırlısı olsunn..
özlemcim bence yatmadan öncede yap emın ol ve mutlaka bugun çalışma olsun..tatlımm
welcome canım çatlamamıs gözukuo çalışmaya devam .
şekerler
ben kaçtımm türk malı başladıı:))))))gelırım yine geçmısı tamamını okuyamadım..öptümm

Umutcum saat 8,5-9 a geliodu yemek yedik 12 ye kadarda bekleyemiyeceğiz heheheh çalışmak lazım şimdi sıkı bir kahve yaptım aşkıma :) preseed yapıoruz zaten 3 gündür bugün 4. yapayım Allah büyük yarın ateşe göre hareket ederim.ama hiissediom şuan sızı var genel 14.15. günlerde oluyordu ama bal+polenden , incir+havuç tan dolayı ya erken çatlıom yada bir ikinci daha olacak heheheh

Son düzenleme:
İyiyim şükürler olsun ronya cım sanırım bugün bir çatlama oluyor hafif sancım var testimde saat 3 te koyuya çok yakın çıktı 11 de tekrar yapacaktım ama eşim geç geldi geç yemek yedik :KK43: yapamayacağım ama çalışacağız hehehhe inşallah canım benim Rabbim yardımcımız olsun OL demiş OLSUN inşallah.

ozlemcın nbr tatlım benımkı gıbı olmus sendede cnm sımdı bu saatlerde kıpkırmızı olmustur siz çalısın preseed mutlaka kullanın kolay gelsınn cnm bu ay sırada welcome ronya melek ve sende sıra :)))))))))

Umutcum saat 8,5-9 a geliodu yemek yedik 12 ye kadarda bekleyemiyeceğiz heheheh çalışmak lazım şimdi sıkı bir kahve yaptım aşkıma :) preseed yapıoruz zaten 3 gündür bugün 4. yapayım Allah büyük yarın ateşe göre hareket ederim.ama hiissediom şuan sızı var genel 14.15. günlerde oluyordu ama bal+polenden , incir+havuç tan dolayı ya erken çatlıom yada bir ikinci daha olacak heheheh

ozaman yapmasanda olur:)))) mekan değişikliği ii olurmus tatlım onuda diyim dedim:))))) bende bu ay bal polen yedim ama herzamanki gıbı 13.gun çatladı benim ama bugun ateşim düştü acep bendemı 2.kez yımıtrlıcam:)))))))ovulasyon testı yapıcam birazdan valla şüphelendim hiç böyle düşmüodu..

ozaman yapmasanda olur:)))) mekan değişikliği ii olurmus tatlım onuda diyim dedim:))))) bende bu ay bal polen yedim ama herzamanki gıbı 13.gun çatladı benim ama bugun ateşim düştü acep bendemı 2.kez yımıtrlıcam:)))))))ovulasyon testı yapıcam birazdan valla şüphelendim hiç böyle düşmüodu..

Mekan değişikliği?

walla benim zaten yumurtam çok oluyordu bir de bu ay bütün kürlerden karma yapınca ekstra gelişim oldu diye düşünüyorum dördüz doğurmazsam iyidir hehehhe

Mekan değişikliği?

walla benim zaten yumurtam çok oluyordu bir de bu ay bütün kürlerden karma yapınca ekstra gelişim oldu diye düşünüyorum dördüz doğurmazsam iyidir hehehhe

gerçi geç oldu çalısıp yatarsınız ama uzmanlar mekan değişikliği önerıyorlarmıs hattta burdaki bı arkadas mutfakta deneyeyım bu ay dıodu:)))))))
bende yaptım ov.testi negatif
hadı bakalım tatlım bu ay ben sendende cok umutluyum bu ay senın ayın olacak bence bu ay rathatsın cunku preseedde kullandın daha noolsun..

hadi hayırlısı canım maşallah herşeyi kullanmışın inşallah bol bol yumurtlarsın :)) inşallah gelir bebiş bu ay.

ozlemcın nbr tatlım benımkı gıbı olmus sendede cnm sımdı bu saatlerde kıpkırmızı olmustur siz çalısın preseed mutlaka kullanın kolay gelsınn cnm bu ay sırada welcome ronya melek ve sende sıra :)))))))))

inşallah umutcum kendini söylemeyi unutmuşun Rabbim hepimize nasip etsin bereketli bir ay olsun inşallah

olabilir canım belki iki kere yumurtluyorsundur.inşallah canım bu ayımız güzel olur hepimiz birden güzel haber alırız.ben bu ay çok ümitliyim hepimizden birtek kendimden ümitli değilim çok tuhaf bir adet düzenim var 35 günde bir oluyorum ve bu ay yumurtlamadığımı düşünüyorum adetimde çok tuhaf oldu bu ay cumartesi öğlen geldi kahverengi lekem ve şuan yok pedim tertemiz 2 gün sürdü çok az oldu kahverenginde.herhalde yumurtlama olmadı ondan sanırım :KK43:( inşallah bu ay bol bol yumurtam olur :))

gerçi geç oldu çalısıp yatarsınız ama uzmanlar mekan değişikliği önerıyorlarmıs hattta burdaki bı arkadas mutfakta deneyeyım bu ay dıodu:)))))))
bende yaptım ov.testi negatif
hadı bakalım tatlım bu ay ben sendende cok umutluyum bu ay senın ayın olacak bence bu ay rathatsın cunku preseedde kullandın daha noolsun..

benimkinin katı kuralı canım ya oturma odası bile olmaz :KK43: hayırlısı olsun canım ne kadarlık düşüşün 1-2 önemli değil adet olacakta değilsin erken oyüzden ateşi sallama inecek çıkıcak bu ay inanılmaz relaxım umutcum ya bizim ileri harekette sorun vardı ya preseedi otyüzden tercih etmiştik gerçi ilk testimizdi ikinciyi yapmadık eşim kendi rızasıyla konuyu açmadı bende ısrar etmedim bu ay da böle takıldık hayırlısı olsun inşallah hepimiz için

X