Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar herkese slm hilal canım senden aldığım güzel haberin mutluluğunu hala yaşıyorum ınşallah Rabbim tamamına erdirir.
Arkadaşlar bu ay tükürükle yapılan ovulasyon mikroskobu almayı düşünüyorum kullanan varmı aranızda babystart focus marka.ne dersiniz kaçtır idrarla yapılanı testlerden alıyorum ve her alışımda bu son olur inşallah diyorum boşu boşuna 120 tl.vermeyeyim diyorum mikroskoba ama birtürlü son olmuyor napayım alayımmı acaba??

özlem kuşum nbr durumlar nasıl çatladımı yumoşun hadi canım inşallah sendende yakında güzel haber alırız

hilalciğim diğer kızlar haber almamış daha:)) ilk önce ben aldım:))) melek sabırsız emel irem dolunay julia falan kimse yok galiba:)))

tebrik ederim hilalim ne zaman öğrendin ya ne güzel haber bu maşallah darısı diğer arkadaşların ve meleğimin başına inş...

ne güzel her ay boş geçmiiyoruz güzel haberler alıyoruz mtlaka maşallah maşallah:)):)))

teşekkür ederim tubacım inş. meleğimizde ve diğer arkadaşlarımızda hamile kalacak çok dua ettim onun içinde sana da çok teşekkür ederim tatlım eşinle bana çok dua ettiniz hakkınızı helal edin

kızlar herkese slm hilal canım senden aldığım güzel haberin mutluluğunu hala yaşıyorum İnşallah Rabbim tamamına erdirir.
Arkadaşlar bu ay tükürükle yapılan ovulasyon mikroskobu almayı düşünüyorum kullanan varmı aranızda babystart focus marka.ne dersiniz kaçtır idrarla yapılanı testlerden alıyorum ve her alışımda bu son olur inşallah diyorum boşu boşuna 120 tl.vermeyeyim diyorum mikroskoba ama birtürlü son olmuyor napayım alayımmı acaba??

saolasın ronyacım inş. sende bu ay beni sevindirirsin

est canım benim... dualara devam inş :))))))

düşük tehlikesi için eşin sağ elini göbeğinin üzerine koysun ve 99 defa ya MUBDı çeksin inş tamam mı

ben okutmuştum hergün eşime.. adet haftası kasık ağrısı oluyor ya hani yerleşme sırasında o sıra korkmuştum hep okuyorduk

Hilalcimmm, amanin dogru mu, anaaa bebisin geldi mi????
ayyyyyyy ne mutluluk bu boyleeeeeeeeeeee....
yasasinnnnnnnnnnnnn...

Tubacim nasilsin bakalim?

Vallahi bugun akligim ilk guzel haber Hilalin haberi..
insallah daha da guzel haberler alirizz

sabırsızım şükür kavuşturana yahu:))))
canım benim iyiyim sen nasılsın oğluşun nasıl:KK66:

evet ya çok güzel bi haber aldık sonunda ya inş tüm arkadaşlardan aynı haberleri alırız bu ay ve ilerki aylarda

ben okutmuştum hergün eşime.. adet haftası kasık ağrısı oluyor ya hani yerleşme sırasında o sıra korkmuştum hep okuyorduk

evet bendede kasık ağrısı ve bel ağrısı var ama hafif sanki adet olucakmışım gibi

Hilalcimmm, amanin dogru mu, anaaa bebisin geldi mi????
ayyyyyyy ne mutluluk bu boyleeeeeeeeeeee....
yasasinnnnnnnnnnnnn...

evet mügecim hamileyimmm :)

Evet sukur kavusturuna Tubacim..
Vallahi iyi oglusum, buyuyor, birazcik hareketleri hissediyorum ama oyle tekme filan deil:)

Onun disinda cok yogunum, doktora tezimi yaziyorum ve bitirmeye calisiyorum, temmuz ortasina kadar boyleyim sonra rahatlayacagim insallah. Ondan giremiyorum cok..
Ama bugun iyi ki girmisim guzel haberler aldim.

hilaaaaallll çok sevindimm canım ya kul sıkışmadıkça hızır yetişmezmişş tamda tüpe karar verdiğinizde yanı rahatladığında geldı bebeişin gördünmüü jhadı tatlımm yarın bhcg de guzel glecek dularımız senınle....ayy ne kadannn mikemmel bi haberrrr:)))))

evet bendede kasık ağrısı ve bel ağrısı var ama hafif sanki adet olucakmışım gibi

evet mügecim hamileyimmm :)

Ayyy hilalcimm ya ne kadar sevindigimi anlatamam sanaa..hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Cok iyi bak kendine, yat bol bol dinlen, biraz 2-3 hafta yorma kendini, bebisin saglikla tutunup buyusun..
:))zemuszemus

bende bende sabırsızım tekme gibi değil ama 1-2 haftadır sanki seğirme gibi falan... o da eliimi karnıma koyup bişey hissedecek miyim diye bekleyince:)))))) ya bir an önce tekmelesin istiyorum:)))

kıslar ya benimm bugun 18.günüm ateşim düştü 36.5e 36.7ydi bugunde dedim son kez ölçeyin sonra regl günü ölçerim dedim ama düştü bugun anlamadım yerleşme düşüşü desek çok erken daha 6.gün ovulasyondan sonra..2 kezmi yumurtaladım polen bal yemıstım bu ay:))))

X