Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

juliacım umarım bunu görüp okursun. ekim annelerinde yaşandı böyle bişi. ikizlerden biri gelişemedi. kendi kendine yok olup gitti. böyle bişide olabilir hazırlıklı ol üzülme sakın hayırlısı neyse o olsun cnm. diğer bebeği gayet sağlıklı. hem onuda etkilememiş oldu. kaybedeceksen erken kaybette diğerinin gelişimini etkilemesin. umarım herşey yolunda gider.

julia, şimdi okuyabildim haberlerini.. hakkınızda hayırlısı olsun canım.. en hayırlısı olsun.. varsa kısmeti burada mutlak gelecektir ikiside.. işte O'na sığınmaktan başka yapacak bir şey yok..
Tabii ki kendine çok dikkat etmek ve iyi bakmak dışında... umarım sağlıklı bir şekilde gelişir bebişlerin.. sevgiler canım..

Bu arada tüp bebeğe karar veren yada yaptıran arkadaşlarımıza da inş. sağlıklı evlatlar gelir...
Herkesi öpüyorum, sağlıklı/hayırlı evlatlar diliyorum..

Mügee... canım gelmedin kıssss... gece gece buralarda tek bıraktım beni :)) sempatiksalakcinni

Juliacim canim benim bakalim daha kesin birsey dememis doktor.. Herseyin hayirlisi olsun, sagliklila gelsin bebislerin

slm kızlar benim ateş düştü lekelenmelerimde başladı hayırlısı buymuş demekki temmuzda tüp bebk yaptırıyoruz kesin çok mutlu ve umutluyum o yüzden artık sat tarihini veremiyeceğim yine arada sırada gelir uğrarım Allaha emanet olun Rabbim en kısa zamanda bebişlerinize kavuştursun sizi...

Off nerde bu hatunlar...ınşallah yarın toplanabiliriz...Sıkılıyorum ben kimsecikler olmayınca...

HıLAL24 canım hayırlısı olsun...Moralini yüksek tut...Hem bak tüp bebek yaptıracakmışsınız...ınşallah sorunsuz geçer...

evet meleğim sana demiştim 13. gün ve 14. günü mutlaka çalışın diye inş. çalışmışsınızdır :)

çalıştık canım 13 gün çatlamış hayırlısı ümitliyim artık bekliyecegiz..

Kızlar geçmişi okumak epey sürdü ama arada geçtiklerim oldu mutlaka sonra tekrar bkarım ,valla hava çok sıcak be nde çok halsizim bulantım azaldı çok ş,kür ama midem çok aynıor ve birden elim ayağım titriyor ,bu arada 1 kilo almışım :) iyi diyordoktorum aslında o kadar moralli konuşuypr ki destekliyor ama sen doktorsun diye anlattım bunları dedi,baktı ben solgunum bugün çok kötü görünüyorsun dedi :) normalde güle oynaya girip konuşuyordumbugün çok isteksiz gittim.

canımbenim üzüldüm inanki ama napalım allahım ne yazdııysa onu görücez hayırlısı neyse o olsun
allahtan gelene gidene ne denirki herşeye şükrediyoruz beterin beteri vardır
seni anlıyorum allahıma dualarım seninle arkadaşım...

kızlar ben yarın sabah anneme gidiyorum 1 hafta yokum bilesiniz

tamam canım sagsalimgit gel inşallah...

JULİA canım neyse hayırlısı o olsun...
Kızlar eşim aradı...Yazlığa gidecekmişiz...Bende 2 gün yokum...Laptopu götüreceğiz wınnda var eşimden fırsat bulabilirsem bağlanırım yine...
i
iyi tatiller canım sanada ...

günaydın herkese, kırmızılar geliyorum dedi, ateşim de düştü kızlar

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

hakkında hayırlısı böyleymiş hayırlı olsun hastalanmak bile umut verici...

kızlar gunaydın bır soru sorsam yardımcı olurmusunuz.sabah gebelık testı yaptım test cızgısı koyu conrol cızgısı sılık cıktı bu ne sımdı bıde sey yaptım az gelmıştır dıye ustuna bıkacdamla daha damlattım ben sımdı hamılemıyım deılmıyım? kafam karıstı

canım hoşgeldin kaç gün geçti adetin şimdi ne alemdesin bakalım...

adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6
adetin 17.gün: 36.8
adetin 18.gün: 36.6
kızlar düşüyo gibi ne dersiniz :KK43:neden böyle sizce hastada değilim

ateşin iyi gidiyor yerleşme düşüşü olabilir bekleyecegiz..

Çok saol ronyacım yaa,Allah razı olsun burdaki tüm arkadaşlardan dualarınız çok geçiyor,çok saolun :))

Kendimi aştım valla çok hızlı bir şekilde 6 hasta baktım gidiyorum :)))
Bursaya gitmeye karar verdim yola çıkacaz birazdan,düğün yemeği yerim bol bol :)))
Görüşürüz kızlar pazartesi,Ayy Özlem sen de Bursadasın galibaa :)))

iyi yapmışsın canım morel olur sana eglenmene bak canını sıkma tatlım...

kızlarrr benii hatırladınızmı ateş ölçümlerimi yazıyodum tüp bebek yaptırdım bugün transferim olalı 2 gün oldu cumartesi test günüm bakalım inşşş hamişimdir juliada hamiş galiba çokk sevindimmm yaaaa

aaaa kimler gelmiş hatırlamammı hatırladın hayırlı olsun inşallah sonuçlarla güzel haberini bekliyorumcanım kendine iyi bak..

kızlar benim kırmızılar geldi :KK43:( yani lekelenmem başladı beyazmelek canım beni listeden silermisin bir sonraki adet tarihim 20 haziran yazabilirsin canım

hayırlısı olsun güzelim degiştiriyorum...

kızlar ya benim yumurta çatladımı sizce bi bakar mısınız?ateşim çok yükselmiyo ama dün ve ondan önceki gün ovulasyon testi pozitifti.bugün henüz yapmadım inşallah silikleşmiştir.artık çalışma yapmaktan sıkıldım yetermi sizcede?
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

çatlamış gibi canım sen bilirsin zaten sıkıldıysan istek yoksa bırak

kızlar bi bakarmısınız tabloma yumurtlama olmuş kesin demi????ama çizgi neden yok???

yorumlarınızı bekliyorum....

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

evet canım çatlamışsın yarın onaylar merak etme...

slm kızlar benim ateş düştü lekelenmelerimde başladı hayırlısı buymuş demekki temmuzda tüp bebk yaptırıyoruz kesin çok mutlu ve umutluyum o yüzden artık sat tarihini veremiyeceğim yine arada sırada gelir uğrarım Allaha emanet olun Rabbim en kısa zamanda bebişlerinize kavuştursun sizi...

canım hayırlısı olsun sen bana diyorsun degerlendir diye sen degerlendirmemişsin neyse tüp bebekle gelir inşallah bebegim güzelim...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.....................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateşö ölçme,ovulosyon,incir kürü )
biozard.....................????????..................(ateş ölçme,ovulosyon )
ronya.........................20 haziran.................
japanica....................??????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

grafigim :lepi::Saruboceq:

Eklentiler

• $grafik.jpg
    $grafik.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 15
grafigim :lepi::Saruboceq:

melekcimm senle aynıyız hemen hemen 17.gundeyım bu ay tablon çok guzel maaşalahh benımde 2 gundur ateşim 36.7 ama sadece calışma ovulasyon testınde pozıtıfı gorduğum gun ve ertesı gun ust uste oldu sonrakı 2 gun çalısamadık sonrada ateşim arttı zaten...daha oncesındede rahım fılmı cektırdığım ıcın lekelenmem vardı bıtmeden bırlıktelık olmasın dedı dr oyle ıste 2 ilşkıyle olursa bakalım..
bıde kısalr eşimin testosteronu düşük çıktı sanırımj sperm sayımızın azlığıda bu yuzdenmış bakalım belkıı aslımadan vazgecerız ılaçlarını kullanır belkı artar değerler..
ozlemcım naber pozıtıfı gordunmu tatlım...

Çok saol ronyacım yaa,Allah razı olsun burdaki tüm arkadaşlardan dualarınız çok geçiyor,çok saolun :))

Kendimi aştım valla çok hızlı bir şekilde 6 hasta baktım gidiyorum :)))
Bursaya gitmeye karar verdim yola çıkacaz birazdan,düğün yemeği yerim bol bol :)))
Görüşürüz kızlar pazartesi,Ayy Özlem sen de Bursadasın galibaa :)))

Juliacım Bursa gezimiz harika geçti türbeleri dolaştık bol bol dua ettim hepimize Allah ım kabul eylesin inşallah amin.keşke dönüşte karşılaşabilseydik ne kadar güzel olurdu seni tanımayı çok istiyorum.RABBİM bebeklerini sana bağışlayacak inşallah sakın üzülme ve moralini bozma canım dualarım seninle.

X