Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

SÜper canım yaa ben bı yıl evlenıyom kafamı veremem dıye gıtmedım 2 yılda ÜŞendım gıtmedım bu yıl ne etÇem bakalımm

julia benim kasıklarım çok ağrıyor kesin gelecek diyorum ama hala yok batmalar oluyor adet olacam gibi 2 saat kadar hiç geçmeden ağrıdığı oluyorkasıklarım.sendede böyle olurmuydu

ronya ne güzel oran buran sızlayıp duruyo kaç gündür, kıss bunlar gebelik belirtisi kanımca, bende kendimi dinliyom gözlerim kapalı ama taş gibiyim maşallah, sabah biraz kasıklarımda sancı vardı yürürken bayaa bi hisseidliyordu ama geçti. bende başka da bişey yok.

mirage de bişi var mı, belirti falan, okuyamadım ben, belki de yazdın da ben kaçırdım.

julia sen hamile olduğunu günün gçince mi öğrendin, idrar testi falan yaptın mı

bu benim için geçerli mi juliacım ben her gün burdayım ama
siizi hiç bırakmyorum :çok üzgünüm:

geneline konuştu emelim ama doğruda konuştu yani hamile oldular çekildiler hamile olmayanlarda bir görünüp gittiler o yüzden kızdı tatlım yoksa sana tek demiyo :)

KIZLARR ŞıNCıK BENıM YUMOŞ GEÇ ÇATLADIĞI ıÇıN ADETTE GEÇ OLARIM DEMı BENN ıNŞ.OLMAMDA OLARSAMDA 22-23 MAYISTAMI OLURUM ACEPPP kafamçokkarıştı

ıNŞ.O GENELLEMEDE BEN YOKUMDUR BEN ıŞLERDEN DOLAYI BAZEN GEÇ GELıYORUM BAZENDE GELEMıYORUM senağlama

bu benim için geçerli mi juliacım ben her gün burdayım ama
siizi hiç bırakmyorum :çok üzgünüm:

yok kızlar ben sizler için demedim, yani mesela listede adları var ama burda sadece hamile olduklarını duyduk o kadar yani,mesela eren sezen, buz mavi ( yanlış hatırlamıyorsam) onlar için dedim,yani listede varlar tamam bizim için mutluluk ama bu başlıkla alakaları yok nerdeyse,o anlamda demiştim,yoksa hepinizle zaten görüşüyoruz :)

ıyi yaparsın tabiki hilalcim,mutlaka yaptıranlar vardır ,deneyimli birilerinden öğrenmek daha güzel olur.
Ben de ikiz bebek bölümüne bakıorum,hazırlıklar ,bakım,hastane falan,gözüm korkmaya başladı yaa :))
Allah yardımcım olacak inanıyorum di mi :)))

Ben çıkıp biraz dolaşayım ya,oturdukça ağırlaşıorum,işim de bitti yiyecek bişeyler alırım belki :)))
Canım bir tatlı istiyor bir ekşi ,karışık galiba benimkiler :))

öyle yapayım dedim juliacım ne yapayım en son çarem artık incirdende miğdem bulandı artık içemiyorum gelecek ayada içemiyeceğim çok ağır geliyor bana belki klomene devam ederim sen kaç tane klomen içmiştin günde

Ben çıkıp biraz dolaşayım ya,oturdukça ağırlaşıorum,işim de bitti yiyecek bişeyler alırım belki :)))
Canım bir tatlı istiyor bir ekşi ,karışık galiba benimkiler :))

seninki 1 oğlan 1 kız bence hem ekşi hem tatlı canın çektiğine göre ne güzel keşke benimde 1 oğlum 1 kızım olsaydı ama nerde bende o şans :)

KIZLARR ŞİNCİK BENİM YUMOŞ GEÇ ÇATLADIĞI İÇİN ADETTE GEÇ OLARIM DEMİ BENN İNŞ.OLMAMDA OLARSAMDA 22-23 MAYISTAMI OLURUM ACEPPP kafamçokkarıştı

güzel bi konuya barnak bastın, benim de merak ettiğim bişi bu, benim de bu ay yumoş erken oldu, o zaman benim de adetim erken olur di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…