Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

valla özlemişim buranın sohbetini ders çalışıyorum ay sonu sınavlar var ondan gelemiyorum sık sık

amin canım inşallah hayırlısını versin hakkımızda iyi yapmışsın bende devam ediyorum ilk başladıgımda 3 ay sonra hamile kalmışsın incir kürünün faydası oldu bana hayırlısı olsun canım hakkında
hemen düzeltiyorum...

http://www.fertilityfriend.com/home/2e3071
SELAM KIZLAR NASILSINIZ BUGÜNDE AYNI ATEŞİM

olsun canım hayırlısyla hamilesindir inşallah...

valla özlemişim buranın sohbetini ders çalışıyorum ay sonu sınavlar var ondan gelemiyorum sık sık

benimde hafta sonu sınavım var saat kaç olmuş valla muhabbet iyi ama ders çalışmam lazım allah yardımcın olsun zıhın açıklıgı versin başarılar senin açık ögretim sınavın var dimi...

inş. melekcim yaza gelince yaz sıcağı bizim buraların çok beter

allah yardımcımız olur yeterki içinden yapmak gelsin canım hiçbir şey kolay degil.. ama çaba sarfetmek lazım..

canım tşk edrim yorumun için evet artık beklemedeyiz nasip kısmet baklım gelişme olursa bildireceğim öpüldünüz

hadi hayırlısı hakkında güzelim güzel haberlerini bekliyoruz..

evet melekcim aöf sınavı maliye okuyorum,Allah hepimize zihin açıklığı versin başarılı etsin.

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica...................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24.......................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.....................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateşö ölçme,ovulosyon,incir kürü )
biozard.....................????????..................(ateş ölçme,ovulosyon )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

ronyacım il sırada sen varsın hadi bakalım başı çek bizde arkandan gelelim

VALLAHİ BU ATEŞLE HAMİŞ KALINIRMI BİLMİYOM KUŞUM YAAA :uhm: HAYIRLISI :lepi:

julia sen sivaslı mıısın benim annemde gürün lü:)

Kızlar ben Tokatlıyım,eşim Sivaslı,Sivasta okudum 5 yıl,güzel yer severim ama çok soğuk memleket yaa :))

seninkinde kaç yufka vardı julia internetten yapılışına baktım da..

Ben tek kat yufkaya yapıorum,ne kadar istersen,3 tane yetiyor ama.

Ben hasta bakana kadar neler yazmışsınız valla :))

bak melekcim güzel oldu tablon en azından sıra bana geldi :) 19 mayıs gençlik ve spor bayramı :)

Serap alemsin valla:))
Bence 1 hafta içinde hiçbir değişiklik olmazsa git bence doktora,aslında ovulasyon olmuş gibi ama ateş değerlerin önceden de çok yüksek olduğu için çizgi çekemedi FF. bakalım nolacak?

Ayy maşallah ne kadar azimlisiniz,ben bıktım valla gözüm hiç kesmiyor okul falan:)

HİHİHİHİH ÇALIŞMA ZAMANI ATEŞLENMİŞİM SONRAM KURUMUŞ KALMIŞIM HAHAHAHA EVET CANIM 35 GÜN OLMAZSAM GİTÇEM DOKTORCUĞUMA NE DEYCEK BAKALIM BU AY KİST YOK İNŞ.GEÇEN AYLARDA 37 LERDE OLUYODU BU ZAMANLAR ATEŞİM :lepi:

valla lisans mezunlarına ikinci üniversite sınavsız olunca tekrar okumaya kendi işimin başında olurum diye karar verdim bak 2 yıl geçti bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…