Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar annemin kanında miyalji diye bişi çıkmış kireçleme olmuş miyaljide hareket azlığından oluyomuş

özlem canım sana bi deneyimimi anlatayım

2 ay önce bende ovulasyon testi denedim, hergün öğleden sora saat 4 de yapıyordum idrarımı tutarak, benim reglim 26 gün sürüyor, 9. gün yapmaya başladım.
9. gün de yaptım hiç çizgi yok,
10. gün de çizgi yok,
11. gün de çizgi yok, şüphelendim( çünkü 12. gün falan çatlaması gerekiyo tahminimce). 11. gün akşamı saat 6,30 gibi bi daha yaptım gene çizgi yok( yani çok çok silik belli belirsiz).
12. gün saat öğlen 12 de yaptım pat diye çizgi belirdi hemen.
(ama prospektüsünde de hergün aynı saatte yapın yazıyor) ve ben 12. günü hergün yaptığım saatte yani öğleden sonra 4 de yaptım çok silik çizgi vardı.

yani demek istediğim öylesine saat 12 de yaptığım zaman yakaladım çizgiyi, şaş kaza yani, o yüzden diyeceğim o ki testte de çok itibar etme, işini şansa bırakma.
yada şöle yapabilirsin, çizgi biraz koyulaşmaya başladığı zaman günde iki defa yap testi, o zaman kaçırmamış olursun ( bu arada benim kullandığım medismarttı) amma da çok parantez açtım yaww

kızlar işten çıkanca hemen bir eczaneye uğradım ve gebelik testimi aldım :)) miratech diye bir marka idrarda 20 ml hcgyi saptar diyor.yarın sabah ilk işim test yapmak bakalım hayırlısı olsun

özlem canım sana bi deneyimimi anlatayım

2 ay önce bende ovulasyon testi denedim, hergün öğleden sora saat 4 de yapıyordum idrarımı tutarak, benim reglim 26 gün sürüyor, 9. gün yapmaya başladım.
9. gün de yaptım hiç çizgi yok,
10. gün de çizgi yok,
11. gün de çizgi yok, şüphelendim( çünkü 12. gün falan çatlaması gerekiyo tahminimce). 11. gün akşamı saat 6,30 gibi bi daha yaptım gene çizgi yok( yani çok çok silik belli belirsiz).
12. gün saat öğlen 12 de yaptım pat diye çizgi belirdi hemen.
(ama prospektüsünde de hergün aynı saatte yapın yazıyor) ve ben 12. günü hergün yaptığım saatte yani öğleden sonra 4 de yaptım çok silik çizgi vardı.

yani demek istediğim öylesine saat 12 de yaptığım zaman yakaladım çizgiyi, şaş kaza yani, o yüzden diyeceğim o ki testte de çok itibar etme, işini şansa bırakma.
yada şöle yapabilirsin, çizgi biraz koyulaşmaya başladığı zaman günde iki defa yap testi, o zaman kaçırmamış olursun ( bu arada benim kullandığım medismarttı) amma da çok parantez açtım yaww

hiç şansa bırakırmıyım tatlım o kadanda değil :KK70: bu testleri özellikle almadım preseed jelle hediye geldi oyüzden yapıyorum.ben kendimi okadar dinliyorumki mikemmel hissediyorum çatladığını çok sancım oluyo benim çatlarken ayrıcaaa bu ay doktoru kandırıcam sancıyı hissettiğim gün çok sancım var diyip baktırcam :p testide 13. gün den sonra 2 kere yapim bariii :)))

kızlar işten çıkanca hemen bir eczaneye uğradım ve gebelik testimi aldım :)) miratech diye bir marka idrarda 20 ml hcgyi saptar diyor.yarın sabah ilk işim test yapmak bakalım hayırlısı olsun

ıyyyyyyy ben semiom miratecmidir her ne halttır, dün beni negatif gösteren testtin markası o, ilk defa kullandım ama sevmedim, hem bi gün bile bekledim gene de 2. çizgi çıkmadı:lepi:

yok kızlar ben sizler için demedim, yani mesela listede adları var ama burda sadece hamile olduklarını duyduk o kadar yani,mesela eren sezen, buz mavi ( yanlış hatırlamıyorsam) onlar için dedim,yani listede varlar tamam bizim için mutluluk ama bu başlıkla alakaları yok nerdeyse,o anlamda demiştim,yoksa hepinizle zaten görüşüyoruz :)
hıııı ben sizi bırakmam ki zatiiii heheheheheh
bende tüp bebek topiklerini araştırıyorum antalyada yaptıracağım için acaba neresi iyi diye bakıyorum :)
antalyalı serpil var o bilir hatta çok iyi bir dr bahsediyorlardı kızlar dur onu sorayım buraya da geliyor yeni gelmeey başladı

ay ne güzel inş. sağlıklı hayırlı bir bebeğe hamilesindir olumunekankayizsmile

canım hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyorum

ıyyyyyyy ben semiom miratecmidir her ne halttır, dün beni negatif gösteren testtin markası o, ilk defa kullandım ama sevmedim, hem bi gün bile bekledim gene de 2. çizgi çıkmadı:lepi:

ayy canım bende o markayı sevmiyom ama diyemedimde eczacıya başka marka varmı diye.bende o marka ne kadar gebelik testi yaptıysam negatifti ama zaten gebelik yoktu en azından doğru sonuç veriyor yoksada yok artık napıcan sağlık olsun hayırlısı buymuş dicez.

X