Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hilalcim çok severek okuyorum yazdıklarınızı :) kızmam ben cidden diyorum ya kendinizi boşa yıprattığınızı görünce üzülüyorum uyarmaya çalışıyorum.
Bırakmak kkolay mı yaa,her gün merakla açıorum ilk açtığım sayfa hatta :)
Eşim bile alıştı bakacan mı arkadaşlarına diyor :)))
Allah sizlerden de razı olsun,dualarınız desteğiniz çok hissedilir derecede,ben de çok şey öğrendim burda,bildiğimi de paylaşmak hoşuma gidiyor.

işte bize sabır edip bekliyosun her gün ayrı kişilere tek tek cvp veriyorsun hiç bıkmadan usanmadan bu ne kadar güzel bişey ne kadar mutlu oluyoruz inanamazsın Allahta seni mükafatlandırıp 2 tane hayırlı güzel evlatlar verdi bide oğluşun eşin var etti 4 :) Rabbim sizi hep mutlu etsin inş.

zormuş melekcim yaa normalde istesen gelmez şimdi tutuyorum diye çok geldi hehehe

alışırsım canım benim benimkide öyleydi bilg. başında bile duramıyordum yani düşün az kaldı senin zaten.. benim daha 3 saatten fazla varkaydirigubbakcemile3

melekcim bugünde çalış bence bende eğer hamile kalamazsam gelecek aya son kez 13. gün ve 14. gün ardarda ilişki istiyorumama o ayda olmazsa kesin tüpbebk istiyorum Rabbim izin verirse

çalışıcam tatlım zaten şimdiden işaretledim bugunude :roflol: sık sık ilişki dedi doktorum adetime 10 kala bırakırım tabi ozamana kadar sıkılmazsamkaydirigubbakcemile3çatlatma ignesinden dolayı ateşim çıktı bugunde 1 derce düştü hakkında hayırlısı olsun arkadaşım...

Melekcim tablon hayırlı olsun inşallah son tablo olur :) bu ovülasyon testi gebelik testi gibi 5 dk.mı bekleyeceğim acaba?

amin canım hepimizin... hemen çıkıyor zaten varsa birşey yoksa çıkmıyor nekadar beklersen bekle..
evetbekliyeceksin özlemcim

Kızlar valla buraya bir kere geliorsunuz bir kere "ceeee" diyorsunuz sonra haber almak ne mümkün,hamişler sizler için de geçerli,tabloda isimler var ama kendilerini görmek ne mümkün.

Akıntıyı yazmaya gerek yok canım ya hepimiz yapıorduk onu .

evet dogru söylüyorsun katılıyorum tatlım
sonrada diyorlarki beni nden eklemedin yeniyim diyemi falan filan uzaklarda geldi gitti hani ses seda yok dışarıdan gelen yani listede olmayan tanımadıgım insanları listeye eklemeyeyim diyorum nedersin yerimseniben

Hilalcim Rabbim de sizin bu güzel kalbinizi görüp mükafatlandıracak inşallah :)
Ayy yoksa sizden çok dua alıdm ondan mı oldu acaba :)))) çok hayır dua aldım hızlı etkilendim galiba :lepi:

Hilalcim Rabbim de sizin bu güzel kalbinizi görüp mükafatlandıracak inşallah :)
Ayy yoksa sizden çok dua alıdm ondan mı oldu acaba :)))) çok hayır dua aldım hızlı etkilendim galiba :lepi:

işte diyorum ya tabiki hayır duası aldın tatlım bak hala alıyorsun mesela benden bugün bir sürü dua aldın dünde düşündüm bunları yazayım dedim ama bugün yazdım :)

olabilir canım kul kulun ettigi dua daha çabuk makbul olurmuş
allahım evinin neşesini mutlugunu saglıgını versin herşey gönlünce olsun sen birtanesin canım arkadaşım iyiki tanımışız seni birde yakınlarda olsaydın süper olurdu :eek:

olabilir canım kul kulun ettigi dua daha çabuk makbul olurmuş
allahım evinin neşesini mutlugunu saglıgını versin herşey gönlünce olsun sen birtanesin canım arkadaşım iyiki tanımışız seni birde yakınlarda olsaydın süper olurdu :eek:

he valla süper olurdu ama ben çooook uzağım :KK43:

ıstanbula yolu düşen olursa ben hep burdayım kızlar :)))
Melek benim yardımcım da Gölcüklü çok gidip geldik oraya,hatta o bu cumartesi orda olacak,ayy çok yakın hissettim birden :)))

Hilalcim biz de yazın Sivasa gidecez galiba Ramazanı orda geçirelim dedim ,eşimin izini o zaman denk gelecek,yarım saat erken açar hem de serin olur orda havalar :)) keşke gelebilsek ben sivasatan öteye hiç gitmedim ,gezmek güzel olurdu valla :)

melekcim tablon bendeyken adet günleri en fazla 2 gün gecince isimlerini siliyordum :) sende yap bence bekleme çünkü gelip cvp bile vermiyorlar

Hoşgeldiinn Nalimmmmmm :)))

Hilal çok basit ama çok lezzetli di mi :)
Sosyete mantısı diyorlar :))

İstanbula yolu düşen olursa ben hep burdayım kızlar :)))
Melek benim yardımcım da Gölcüklü çok gidip geldik oraya,hatta o bu cumartesi orda olacak,ayy çok yakın hissettim birden :)))

Hilalcim biz de yazın Sivasa gidecez galiba Ramazanı orda geçirelim dedim ,eşimin izini o zaman denk gelecek,yarım saat erken açar hem de serin olur orda havalar :)) keşke gelebilsek ben sivasatan öteye hiç gitmedim ,gezmek güzel olurdu valla :)

istanbula yolum düşeceğini gerçi hiç sanmıyorum görümcem 2 yıl önce oralarda oturuyordu şimdi tayini başka yere çıktı eğer orda olsalardı mutlaka sana uğrardım :)

sivasta güzel yer gidin bence değişiklik olur bence bide ramazan sıcağa geliyor nasıl olacak bilmiyorum eşim nasıl dayanacak ayyyyyyy akannehir

Hoşgeldiinn Nalimmmmmm :)))

Hilal çok basit ama çok lezzetli di mi :)
Sosyete mantısı diyorlar :))

evet çok güzel gerçekten nette araştırdım senin verdiğin tarifin aynısı yazıyodu sosyete mantısı yada tülbentli mantı diyorlarmış :)

iyi hilalcim nolsun yeni bir ay mutluyum moralim çok iyi seninde iyi olsun tablon güzel inş yerleşme düşüşüdür güzelim

İstanbula yolu düşen olursa ben hep burdayım kızlar :)))

hadi ya ne güzel geldiginde banada gelirmisin canım beklerim herzaman bende..
sivaslımısın canım sen artık dogumdan sonra allahım nasip ederse gezersiniz ailecek bebişlerde biraz büyür toparlarlar kendini...

melekcim tablon bendeyken adet günleri en fazla 2 gün gecince isimlerini siliyordum :) sende yap bence bekleme çünkü gelip cvp bile vermiyorlar

evet canım sileyim dogru söylüyorsun yazarkende ekle dediklerindede söylüyorum ama ne fayda..

istanbula yolum düşeceğini gerçi hiç sanmıyorum görümcem 2 yıl önce oralarda oturuyordu şimdi tayini başka yere çıktı eğer orda olsalardı mutlaka sana uğrardım :)

sivasta güzel yer gidin bence değişiklik olur bence bide ramazan sıcağa geliyor nasıl olacak bilmiyorum eşim nasıl dayanacak ayyyyyyy akannehir

allahım sabrını veriyor canım benim dayanılır 1 hafta olana kadar herşey senede 1 ay oruç tutamayacakmıyız allahyardımcımız olur..

ay süper oluyor o mantıııı

hoşgeldin canım nasılsın evet çok çoşuyorlar bunlar valla..
ne mantıymış ya bende deneyeyim birtek ben denemedim valla canım çekti şimdi birşey yiyip içemiyorumya...yasakkelime

sağol melekcim hoşbuldum sende doktora gitmişin güzel haberle dönmüşün Allah'ın izniyle ilerleyen günlerde daha güzel haberler vereceksin gönülden inanıyorum
bende canım incire devam etmeye karar verdim 3 haziran ateş ölçme ovulasyon incir kürü olarak düzelteyim canım son durumu

X